Автор Тема: Откровения и мнения на хората!  (Прочетена 9690 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #15 -: Януари 10, 2006, 19:27:53 pm »
Аз преди се опитах да зарибявам масово за форума ама после се усетих че това ще е грешка и съм доста предпазлив в това отношение - щото то е добре да има няколко скептици за да върви спора ама ако се навъдят само такива ще стане кофти  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #16 -: Януари 10, 2006, 19:48:43 pm »
Като се замисля, май това, че ни няма в google, има и добра страна. Така форума сам си създава избирателна пропускливост. Май от човек на човек ще е най-добре :-\

"Жив е той, жив е!" (форума :P)

 ;)

Heinie

  • Гост
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #17 -: Януари 10, 2006, 19:51:23 pm »
Я! Имаме си егрегор-мерзавец!

viryska

  • Гост
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #18 -: Януари 10, 2006, 22:00:35 pm »
viryska, добе ще е, ако притеглиш свястните хора оттам тук. Искаме да направим хнет-а сборище на най-доброто. Без простотии, без глупости.

Център на истината и просветата ако ме разбираш ;)
Ако можеш да помогнеш, ще съм ти благодарен!
Ще се опитам.Обикалям доста из форумите и ще направя каквото мога,няма защо да си ми благодарен....за мен ще е удоволствие :) :-*

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #19 -: Януари 10, 2006, 23:50:45 pm »
Здрасти на всички :)
Посещавам различни форуми... Чета, пиша, пак чета, пак пиша... Скоро попаднах на този интересното обаче е, че има нещо като "вражда" между различните форуми така да се каже, а защо? Всъщност не проповядваме ли едно и също? Нямаме ли еднакви цели? Защо се получава така, че хората се обиждат "в името на Бог"??? А и защо "другите да са слепи", а вие да сте "пробудени" примерно? Не обвинявам никoй, не съдя никoй, не ме разбирайте погрешно... Нямам нищо против вас, против форума, против който и да е форум, в който присъства темата "Бог", а не "чалга" (примерно). Специално за този форум - наистина ми е интересен има доста интересни теми и постинги...
Но не е ли време да се мисли не кой е "буден" и кой "заспал", а по скоро как да се обединим? Предполагам вярвате, че през 2012 година наистина ще се случи нещо, което ще затрие буквално 70-80 процента от човечеството... Как ще сме готови за това щом ние "вярващите и просветените" се делим на различни "племена"!? И спорим ли спорим  налагаме по глупав начин мнение... А всъщност всеки сам си гради и върви по пътя и на другите им е трудно да приемат нещо различно от тяхната концепция...  Е, май вече е препоръчително мааалко да се "поосъзнаем"  Не мислите ли?!?   

С добри намерения!!! :D   

reply
« Последна редакция: Януари 12, 2006, 02:07:17 am от Horus »

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #20 -: Януари 10, 2006, 23:58:49 pm »
Ух забравих... Искам и ужасно много да ви се извиня, че пиша на латиница... Но просто имам проблеми с компютъра и не мога да го оправя на този етап... Няма да се сърдя на никoй, ако ми се изтрият постингите. 
Лек ден и много усмивки на всички :D
« Последна редакция: Януари 12, 2006, 02:08:52 am от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #21 -: Януари 11, 2006, 00:08:06 am »
Ми са скасва, той Хорус и без това обича да оправя мнения. Направо си умира.   :D  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #22 -: Януари 11, 2006, 00:23:16 am »
Цитат
Всъщност не проповядваме ли едно и също? Нямаме ли еднакви цели?

Ми, не. В огромна част от форумите в нета се дрънкат само глупости, кой къде се е натряскал с кой се е бил и т.н. Естествено има и изключения.

Цитат
Но не е ли време да се мисли не кой е "буден" и кой "заспал", а по скоро как да се обединим?

Ами, то за да се обединим трябва всички да го искат, а като не знаят за какво става въпрос как ще стане номера. Ето тука идва нашата роля да ги "събуждаме" и да покажем на другите, че света не е това което дават по телевизията. Не можеш да заставиш някой "аре да се обединим" той трябва сам да го поиска.

Цитат
Но не е ли време да се мисли не кой е "буден" и кой "заспал", а по скоро как да се обединим?

Ето за това се получават толкова трудно нещата. Старая се да не се деля, но много от другите (заспалите, хехе) сами се набутват в калта не го осъзнават и не приемат помощ. Е в такива случаи не ми се иска да бъда с хора които мислят единствено за пиене, секс и пари. Не мога да накарам никой да прави нещо на сила и не бива.
« Последна редакция: Януари 12, 2006, 02:11:37 am от Horus »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #23 -: Януари 11, 2006, 11:23:54 am »
asdfghjkl  :) здрасти :)
Ами аз мисля, че казах - говоря по-специално за форуми като този, като трудния... Примерно има доста такива - за тях говорех, че има нещо като "вражда" иначе колкото и да не ми се иска, в повечето други форуми хората пишат само за секс пари... Както ти каза. Но става дума за форумите в които хората пишат за Бог там защо трябва да има понятия като "просветени" и "непросветени", след като всички търсят да намерят своя път и да го изминат по свойски. Няма значение, че някои са по-напред - защо тези които са по-напред, тоест т. нар. "просветени" обвиняват "по-слабите и изостаналите" вместо да им помогнат примерно?   
А за обединението - :)  нали знаеш че в тези "всички" влизаме и ти и аз... Работата е какво се прави по въпроса? Не просто как трябва да бъде...
« Последна редакция: Януари 12, 2006, 02:15:07 am от Horus »

viryska

  • Гост
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #24 -: Януари 11, 2006, 11:25:22 am »
Здрасти reply,доста глупаво е да се делим на"такива и онакива"всички сме хора и няма как да избягаме от еднаквост в някои отношение.Трябва да се противопоставим по някакъв добър и приемлив начин на несправедливостите,с които общо взето повечето не сме съгласни.Знаеш колко трудно се променя мисленето на човек и как всички по-скоро мислим и вярваме в това,което искаме.В този аспект н а мисли е глупаво да се опитваме на всяка цена да се убеждаваме едни-други с крясъци,грубости и разгорещени спорове......тук ние споделяме мисли и никой не е груб с останалите,ето ти едно добро начало :)и добре дошъл(дошла) :D

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #25 -: Януари 11, 2006, 11:29:50 am »
hollaa :D viryska радвам се че ми сподляш мнението :)
Благодаря ти за топлото посрещане :) И дано да съм добре дошъл.
« Последна редакция: Януари 12, 2006, 02:17:16 am от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #26 -: Януари 11, 2006, 11:55:53 am »
всички сме хора и няма как да избягаме от еднаквост в някои отношение.



Aaaaa не всички :P :P :P

viryska

  • Гост
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #27 -: Януари 11, 2006, 12:41:37 pm »
хахахахах добре,ще го имам предвид ;D   
 
 

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Откровения и мнения на хората!
« Отговор #28 -: Януари 11, 2006, 14:57:34 pm »
Цитат
Aaaaa не всички ...
ей, ейлиън - стига си се бзъъткал с хората
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27