Автор Тема: За Егрегорите!!!  (Прочетена 130334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #60 -: Януари 04, 2006, 22:52:34 pm »
еми разбира се - нали на това разчитат рекламистите и медийните босове, че хората по принцип си траят и си стоят свити в хралупките, където Мечката не може да ги настигне( най - сигурно си е да се заключиш вкъщи, да не пускаш никой непознат, и да следиш по телевижъна какво става, нали там поне всичките ужасии са ти "като на кино", случват се с друг, а не с теб самия...)  8) ???
« Последна редакция: Януари 04, 2006, 23:15:54 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #61 -: Януари 04, 2006, 22:59:41 pm »
Човек пък, който стои у тях си по цял ден и гледа ТВ, е загубен безвъзвратно >:(

AiKiDoKa

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #62 -: Януари 05, 2006, 09:33:48 am »
Това пък ако не е "потъване",не знам как да го нарека! :(
Хората явно предпочитат да живеят в заблуда или бъркам? >:(
Телевизията си е жива манипулация на 99.9%,според мен.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #63 -: Януари 05, 2006, 11:02:10 am »
Хората не просто предпочитат, те не могат без заблудата, дори ние тука.
« Последна редакция: Януари 05, 2006, 19:43:14 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #64 -: Януари 05, 2006, 19:44:04 pm »
Е, не е вярно това... За какво раотим по въпроса тогава...

viryska

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #65 -: Януари 05, 2006, 19:57:45 pm »
Viryska,едва ли някой иска в Матрицата - по-скоро всеки иска да ИЗЛЕЗЕ от нея,съгласна съм! ;)
Аз също за пръв път прочетох за Егрегорите и първото нещо,което си помислих в този момент бе,колко е лесно
човек да бъде манипулиран.Особено тези,които трайно отказват да се променят и които предпочитат "мизерно"
съществуване в материалния свят....колко жалко.... :(
Струва ми се,че на доста хора в Матрицата им харесва да са част от нея и когато случайно срещнат някой,който не иска да е част от.....ела и виж какво става,само дето не хвърлят камъни с викове"Дръжте вещицата"

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #66 -: Януари 08, 2006, 03:13:16 am »
А язе сум бил вещер?
Е па я исто сакам, вън на мегдано, на рахатлък и фиретлък... ;)
« Последна редакция: Януари 08, 2006, 03:19:37 am от IYIjorovelev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #67 -: Януари 08, 2006, 10:58:30 am »
Viryska,едва ли някой иска в Матрицата - по-скоро всеки иска да ИЗЛЕЗЕ от нея,съгласна съм! ;)
Аз също за пръв път прочетох за Егрегорите и първото нещо,което си помислих в този момент бе,колко е лесно
човек да бъде манипулиран.Особено тези,които трайно отказват да се променят и които предпочитат "мизерно"
съществуване в материалния свят....колко жалко.... :(
Струва ми се,че на доста хора в Матрицата им харесва да са част от нея и когато случайно срещнат някой,който не иска да е част от.....ела и виж какво става,само дето не хвърлят камъни с викове"Дръжте вещицата"

еми да - по този начин егрегорът въздейства върху психиката ти и те кара да се чувстваш така всеедно си направил нещо не както трябва - капанът е енергиен - когато не се съпротивляваш и си "вътре", тогава няма проблем, защото захранваш целостта - когато спреш или се опиташ да излезеш, съпротивлението насреща е жестоко и "болезнено" ;)
musica universalis

viryska

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #68 -: Януари 08, 2006, 13:44:25 pm »
ultrafutur,много си прав,но всеки си избира съдбата.Винаги сме изправени пред избора между правилното и лесното.Предпочитам да се възприемам,като силна личност и да си отстоявам позицийте,на който не му харесва да д..а таратора :)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #69 -: Януари 08, 2006, 18:51:47 pm »
еми да, ама затва сме на тоя хал - щото всеки смята че индивидуалното спасение е спасение от егрегора, и така попада моментално в друг егрегор...изборът не е между трудно/лесно, правилно/грешно, главният проблем е енергиен...
Единство и Красота в Сърцата !!!
musica universalis

viryska

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #70 -: Януари 08, 2006, 19:51:38 pm »
еми да, ама затва сме на тоя хал - щото всеки смята че индивидуалното спасение е спасение от егрегора, и така попада моментално в друг егрегор...изборът не е между трудно/лесно, правилно/грешно, главният проблем е енергиен...
Единство и Красота в Сърцата !!!

Добре,честно казано нямам идея как по друг начин да противостоя на егрегорите.Дай идея,ако ме запалиш,ще те следвам. :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #71 -: Януари 08, 2006, 21:05:48 pm »
Изгради си вътрешен център, бъди силна духом и анализирай мислите си. Кои са твои и кои си мислиш, че са твои, а всъщност не са?

viryska колко от мислите си мислиш, че наистина са твои?

firma

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #72 -: Януари 09, 2006, 08:31:19 am »
Много точно казано horus,кои мисли са наши,все се намира някой и ни налага мнение.....и ние започваме да го следваме,.....докато се зомбираме.

viryska

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #73 -: Януари 09, 2006, 22:49:18 pm »
Изгради си вътрешен център, бъди силна духом и анализирай мислите си. Кои са твои и кои си мислиш, че са твои, а всъщност не са?

viryska колко от мислите си мислиш, че наистина са твои?
Малко,много малко от мислите са си мои.Знам това и се опитвам да анализирам....труден процес.Нямам идея дали се справям добре и дали изобщо ще успея да изградя вътрешен център,опитвам се.

firma

  • Гост
Re: За Егрегорите!!!
« Отговор #74 -: Януари 10, 2006, 08:56:11 am »
Човек поставили си някаква цел в живота,невъзможни неща няма.Бог забавя,но не забравя! ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27