Автор Тема: Откриха...  (Прочетена 111981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re:Откриха...
« Отговор #165 -: Август 27, 2007, 13:10:19 pm »
Не съм толкова убеден но не знам за друга година.
« Последна редакция: Август 28, 2007, 12:00:11 pm от Eon »
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен ton

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re:Откриха...
« Отговор #166 -: Май 21, 2008, 04:44:56 am »
Какво търсят и откриват САЩ и Великобритания в Ирак? Какви тайни крият земите на някогашните Шумер и Вавилон?

US COVERS UP ANCIENT INFO DETAILING END OF TIMES!
http://www.youtube.com/watch?v=_XLJ6OVtF5s

COVER-UP! FRAGMENT #2 OF THE LOST SUMERIAN TABLETS
http://www.youtube.com/watch?v=Lx18GVjOv00

LEAKED! THE THIRD FRAGMENT OF FOUND SUMERIAN TEXTS
http://www.youtube.com/watch?v=XMjNn1hXAlo
« Последна редакция: Май 21, 2008, 04:46:45 am от ton »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Откриха...
« Отговор #167 -: Май 21, 2008, 20:07:08 pm »
Какво търсят и откриват САЩ и Великобритания в Ирак? Какви тайни крият земите на някогашните Шумер и Вавилон?

US COVERS UP ANCIENT INFO DETAILING END OF TIMES!
http://www.youtube.com/watch?v=_XLJ6OVtF5s

COVER-UP! FRAGMENT #2 OF THE LOST SUMERIAN TABLETS
http://www.youtube.com/watch?v=Lx18GVjOv00

LEAKED! THE THIRD FRAGMENT OF FOUND SUMERIAN TEXTS
http://www.youtube.com/watch?v=XMjNn1hXAlo


Това е много интересно още повече като се има предвид тезата че войната в Ирак съвсем не е само заради единия петрол а точно за домогване до извънземни артефакти.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Откриха...
« Отговор #168 -: Май 31, 2008, 18:18:29 pm »
Египетски археолози откриха руини от най-големия древен град в Синай

Египетски археолози откриха руини от най-големия древен укрепен град в Синай, докато изследвали военен път, който е известен като път на Хорус и някога е свързвал Египет с Палестина.

Руините от древната крепост, изградена от тухли и кал, датират от епохата на Рамзес Втори (1304 - 1237 г. пр. Христа) и са с размери 500 м. на 250 м.
Крепостта е включвала няколко кули, високи 4 метра. По-рано тази година археолози под ръководството на Мохамед Ахмед Максуд откриха надписи, в които се споменава за трима фараони - Тутмос Втори, Сети Първи и Рамзес Втори.
Според Максуд една от значимите находки е храмът Хорус, построен също при управлението на Рамзес Втори.
Става дума за първия храм от Новото царство, открит в Синай.
Генералният секретар на Висшия съвет за египетски антични ценности Захи Хауас заяви, че археолозите са открили релеф, изобразяващ Тутмос Втори.
Смята се, че това е първият подобен монумент, открит в Синай.
Релефът подсказва, че крепостта в района вероятно е била построена при управлението на Тутмос Втори.
Според Хауас крепостта е била главна квартира на египетската армия от епохата на Новото царство (1569 - 1081 г. пр. Христа) до епохата на Птолемеите, продължила около 300 години до 30 г. пр. Христа.



Неактивен Bizona

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Откриха...
« Отговор #169 -: Август 08, 2008, 00:29:27 am »
Не знам, но започвам да вярвам за 2012... Странно, но като гледам има бая факти , макар че има бая различни версии за края на света или какво ще се случи със нас , дали гледам нашата библия , дали сатанинската , дали религията на друга култура секи има право да вярва и избира, но това за 2012 ми се струва най-приемливо, но ще видим има време :)
« Последна редакция: Август 16, 2008, 23:40:19 pm от Mirotvorec »
Evil in my mind

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Откриха...
« Отговор #170 -: Септември 02, 2008, 01:51:05 am »
Аз пък точно обратното - все повече се убеждавам, че може нищо да не стане през 2012.
В началото много вярвах, че задължително декември 2012 нещо грандиозно ще стане (дали ще е видимо за всички или не е друг въпрос). После назряха съмнения и даже в един момент доста се чудех коя версия да приема. Накрая вече не ми пукаше. Стигнах до извода, че това е бъдеще неопределено, което търпи промяна постоянно и е загуба на време да се притесняваш. И да се случи нещо и да не се, няма да бъда изненадан, очаквам и двата варианта.  ???   :-[
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Откриха...
« Отговор #171 -: Септември 03, 2008, 00:47:46 am »
Не е задължително да стане нещо грандиозно. Просто започва нова епоха за човечеството. Трябва ли да се разцепи земята задължително?

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Откриха...
« Отговор #172 -: Септември 04, 2008, 00:25:50 am »
Че стават нови неща, стават. Вчера ми попадна информация, че още след земетресение, случило се в Кобе, Япония през 1995 г. е започнало изместването на полюсите и към днешно време се измерват в около 13 метра изместване.
А тук в България вече сме почти със средиземноморски тип климат, наблюдава се все по-често суша, повече са пожарите (някои са и умишлени), а когато вали има често наводнения.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Откриха...
« Отговор #173 -: Септември 04, 2008, 13:33:28 pm »
Дааа-привидна война с Ирак за ядрено и хим. оръжие, а истинска цел-артефакти и извънземни технологии-това си е в стил USA+ЦРУ+НАСА+(??).
Алиен е прав.Никога силният не казва истинската причина.
Много автори пишат, че в именно в древен Шумер и Месопотамия за пръв път е/са дошла/и извнземна/и цивилизация/ии.
А сега основната надпревара м/у големите е във високите технологии. ;) :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Откриха...
« Отговор #174 -: Септември 04, 2008, 17:10:14 pm »
Дааа-привидна война с Ирак за ядрено и хим. оръжие, а истинска цел-артефакти и извънземни технологии-това си е в стил USA+ЦРУ+НАСА+(??).
Алиен е прав.Никога силният не казва истинската причина.
Много автори пишат, че в именно в древен Шумер и Месопотамия за пръв път е/са дошла/и извнземна/и цивилизация/ии.
А сега основната надпревара м/у големите е във високите технологии. ;) :D

Някои смятат че там има огромен портал (Старгейт) и контрола над него се явява ключов.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Откриха...
« Отговор #175 -: Септември 06, 2008, 10:17:25 am »
Цитат
Някои смятат че там има огромен портал (Старгейт) и контрола над него се явява ключов.
Дааа-това си струва толкова милиарди, жертви и техника.А има ли някакъв източник,статия, линк-страшно ме заинтригува това за портала.
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 18:12:05 pm от Alien »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Откриха...
« Отговор #176 -: Септември 06, 2008, 14:06:54 pm »
Има различни  автори които говорят за това дори във форума може би имаше тема ама май Хорус я знай къде е ако е слагал нещо. Иначе ако си добре с английския на Сала има една статия  специално по въпроса ТУК

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Откриха...
« Отговор #177 -: Септември 06, 2008, 14:37:11 pm »
Има информация във форума. Пробвай с търсене в търсачката на форума. Напиши "старгейт". Трябва да излезе.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Откриха...
« Отговор #178 -: Септември 07, 2008, 05:39:42 am »
Не е задължително да стане нещо грандиозно. Просто започва нова епоха за човечеството. Трябва ли да се разцепи земята задължително?

Доколкото знам следващата епоха започва след още мнооого години.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Откриха...
« Отговор #179 -: Септември 08, 2008, 23:39:47 pm »
Няма значение кога ще започне, просто отбелязвам, че не е задължително да се разцепи земята.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27