Автор Тема: Религията и извънземните  (Прочетена 11155 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Религията и извънземните
« Отговор #15 -: Септември 09, 2009, 10:26:03 am »
Жалката липса на доверие в себе си и в собствената си значимост води до създаването на различни идеали, към които човек пренасочва вдъхновението си.


Цитат
Не по дяволите

Този, провъзгласил се за БОГ инструмент, е БОГ.Аз не си представям как БОГ ще наруши Божиите закони.

Хайде Спорте не си противоречи ;), това е само един инструмент на БОГ, служещ не да наруши неговити закони, а да ги въведе в ред, за да могат да функционират в хармония с целия му организъм, както и с целия Вселенски Разум, който включва всички нас, вкл. и извънземните  ;), а това, че извънземните се правят на Богове не значи че са такива, това че ъпдейпват човека също не ги прави Богове, просто са творчески екип опитващ се да се справи с човешките вируси, обсебили Вселенския разум.
Може би ако човекът не бе толкова инвоюлирал в развитието си, нямаше да им се налага изобщо да се занимават с него   ;)

Ок.Вече ще те възприемам като втори клас проста изпълинтелна единица на първокласния поръчител.С радост приемам ролята, която си избрал и ще се отнасям с теб така, както смяташ за правилно.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Религията и извънземните
« Отговор #16 -: Септември 09, 2009, 11:44:45 am »

Разберете - ние сме Бог.Ако аз реша да наруша Божиите закони, аз ги пренаписвам - защото Аз не се подчинявам на закони, АЗ сам по себе си съм закон.

И когато извънземните нарушат Божиите закони, те не ги нарушават, а ги пренаписват.Защото извънземните са Бог и те сами по себе си са закон.

И когато ние, като Богове, имаме различни интереси и стремления, нашата свободна воля е закон сама по себе си.Нашата воля не може да нарушава закони - тя самата пренаписва законите с всяко едно свое действие.


Спорт-Здраве това не е ли чист Ню Ейдж?
Открий разликите между твоето изказване и тези на Ню Ейджърите  Маклейн и Крийм:

"Всяка душа е свой собствен бог. Никога не бива да се покланяш на някой  друг или на нещо друго освен на себе си, защото ти си бог."
Шърли Маклейн

"Ти си бог, аз съм бог, този микрофон е бог. Тази маса е бог. Всичко е бог."
Бенджамин Крийм

Май си подвластен на тази нова религия? Естествено, догодина ще станеш Спор-Здраве5 и ще запееш друга песен, както в темата "Българи". Не се заяждам, но имам чувството, че мирогледа ти се мени с всяка изминала минута. Много инфо поемаш отвсякъде и е станала една боза в главата ти.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Религията и извънземните
« Отговор #17 -: Септември 09, 2009, 12:21:11 pm »
Гален, според мен при теб все още е актуален проблемът на неотсяване, който е сред високите за прескачане прагове.Първо, в случая оценяваш инфото, вместо да го осмисляш.Второ, в случая го класифицираш, вместо да го персонализираш.

Кво ми дреме на мене, че ню-ейджърите го казват същото? Кво искаш, да започна да цитирам всички правилни концепции от библията, за да ме наричаш християнин ли? Само не ме замервай с боклученца на какво съм бил подвластен и на какво не.

Ако ще ме анализираш, по-добре захапи следното:
Инфото е навсякъде и във всичко, а деизинфорамцията се получава от личните заблуди на хората, които са стигнали до дадено инфо.Естествено, че все някой някога е вързал две и две и е стигнал до този извод(аз съм бог), само че, бидейки твърде парвилен и освобождаващ, той го приема за част от своята лична истина...ако да кажем е бил ню-ейджър.Много хора, възприемащи разклоненията на сатанизма също са на това мнение, но те също го смятат за част от своята истина - Сатанизма.

И преди да пишеш простотии - замисли се, че библията не казва нищо по-различно, под формата "бог е в теб".Само че това прозрение отново е интегрирано в личната концепция истини на някой религиозен тип и той го е сметнал за придатък на религията си.


И понеже поемам много инфо, тъкмо за да се предпазя от бозясване на главата по примера на купчината идиоти, келеши и дебилни мърсоли, каквото представляват нашите сънародници, а и останалите хора по света, имам самочувствието, че представям информация, която не може да се прочете къде да е, просто защото в света извън този форум тя е в разхвърляна и разпръсната форма.
Приканвам теб, и всички останали, които са се засилили да пишат преждевременно, да помислят с главата си за по-дълго време, преди да започнат да мислят с клавиатурата си.



П.П.
Но пък наистина удряш в десятката със "запяването на друга песен", защото това заслужава да се отбележи.
Запяването на друга песен е характерно за човека, който върви - за Johny Walker както е думата.А за човекът, който не върви, е характерно бозясването на главата.

Защото, ако никой по дяволите не е забелязал, този свят се мени.И освен някои единици, всички изостават към водопада и съвсем скоро ще бъдат измити от лицето на актуалното настояще.Аз смятам за нормално човек да се развива и да се домогва до нови и нови продукти на жизнеия си път.Ти можеш ли да кажеш, че това се случва в общото настроение на форума?
Не, не се случва.И хората, като Johny Walker, отдавна пускат по по-малко от един поуст дневно, който обикновено не е кой знае колко дълъг, защото в тая мухлясала ливада семена вече не растат.
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 12:28:40 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен ellimar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Религията и извънземните
« Отговор #18 -: Септември 09, 2009, 12:39:50 pm »

 
Цитат
библията не казва нищо по-различно, под формата "бог е в теб".


"Царството Божие вътре във вас е" (Лука 17:21)

" Не знаете ли, че вие сте храм Божи и духът Божи живее във вас?" (2Кор. 3:16)
И за да намериш Бога( вътре в теб,както се разбрахме) , трябва да пазиш храма чист.  ;)
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 12:44:19 pm от ellimar »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Религията и извънземните
« Отговор #19 -: Септември 09, 2009, 13:06:31 pm »
АБЕ ! КЪВ Е ТОЯ СИНТЕТИЧЕН КЕФ ДА СЕ ЦИТИРА БИБЛИЯТА НАВСЯКЪДЕ !
Няма толкова мухи, че да кацат по всичиките цитати!


И тая тема ли ще съсипете????
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 14:06:34 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Религията и извънземните
« Отговор #20 -: Септември 09, 2009, 13:29:55 pm »
Е, тва явно е личното ти проклятие, Спорте  ;D Ти го спомена първи  8) Явно си се пре/при/овързал емосионално към въпроса :)
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 13:33:18 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Религията и извънземните
« Отговор #21 -: Септември 09, 2009, 13:43:36 pm »
Много ми е интересно като някой човек изкаже мнение и другите го слагат автоматично в някакво течение, религия и го класифицират веднага.

Както в случая прави и Гален:
Цитат
Спорт-Здраве това не е ли чист Ню Ейдж?

Ню ейдж, олд ейдж... мидъл ейдж...

Както в случая казва Спорта (и Здравето го подкрепя) - аз също си имам някакви разбирания за Вселената, живота и всичко останало (ако искате го наречете религия), които са си мои и съм си ги конструирал на база четене на различни неща, разсъждавал съм върху тях, отсявал съм плявата (вече 5-6 бали направих, да има за животните на село) и съм си оформил собствени виждания по тези въпроси.

Това е истинския път. Боли ме фара какво е казал Буда, Исус или Аллах. Боли ме и другия фар дали ню ейдж говорят същото или пък нещо друго различно от моето.

Това е признак, че имаш нещо над раменете си. Те всички го имат, ама повечето ги мързи да го използват.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Религията и извънземните
« Отговор #22 -: Септември 09, 2009, 14:38:59 pm »
Екскулизвна информация за удавените в морето на анихилация на личната значимост:

За многото векове, през които масоните повтарят едно и също, те са успели да съберат невероятен снимков материал, показващ истината за Вселената в профил и амфас!
Техният материал все още е неизвестен за масовото човечество дори и през 21век.Масоните и тайните общественици твърдят, че са успели да съберат този снимков материал чрез развитата още преди векове технология КГТД(каквото горе, такова и долу).

Ето част от разсекретяването на доскорошния строго секретен материал:

Изглед извън матрицата на нашата реалност: Висшите азове и техните сребърни нишки(така се нарича връзката между инкарнацията и висшия аз).
http://www.cartage.org.lb/en/themes/Sciences/Lifescience/GeneralBiology/Physiology/NervousSystem/Neuron/08705a.jpg

Едновременно инкарниращ се Висш аз:
http://www.suboxoneassistedtreatment.org/resources/mom_nerve1_fs.gif

Вселенското съзнание:
http://static.howstuffworks.com/gif/brain-1.jpg


Експертите поясняват, че ценното на този снимков материал е, че поради високата ни заетост с обмисляне на проблемите, ние много рядко сме способни да помислим за себе си и затова забравяме как изглежда ежедневието, добре отразено в снимковия материал.
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 14:42:56 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27