Автор Тема: Прераждане  (Прочетена 22626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Прераждане
« Отговор #30 -: Ноември 27, 2005, 10:12:41 am »
Аlien аз пък от доста време си мечтая да си прокопая базичка...ма като се замисля колкото и да е дълбоко и колкото и да е голяма и просторна...пак ме биеш с твоето пътешествие до кухата земя... има обаче един проблем... станат ли катаклизмите горе....не би ли трябвало и долу да се усетят... А това за Родопите...не беше ли там пещерата Дяволското Гърло...ако е там... Ето ти как ще стигнеш...  ;) ;) ;) ;)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Прераждане
« Отговор #31 -: Ноември 27, 2005, 11:35:06 am »
вие кво искате да ми обясните :

1. в матрица сме
2. вътре има разни масони и др. такива които ни манипулират за да ни оправляват

ми матрицата ко праи тогава ?!?! що ги търпи тия илюминати, масони и тн. да и се бъркат в работата ?!?

аз мисля, че ХАРП е направен с цел - като дойдат катаклизмите да могат от части да ги обезвредят и оправляват за да оживеят голяма част хора които по принцип не трябва да оцеляват
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Hermes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
  • Хармонията е ЛЮБОВ, която носи МИР!
Re: Прераждане
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2005, 16:49:16 pm »
А ,нищо не знаете за подземната база до Шипково .Преди пет години ходих ..още никой не беше я купил.Сега незнам .Пет етажа под земята ...По Бай Тошово време са започнали да я строят.Автономно захранване :вода ток ,нет:) големи апартаменти.Предназначението и било при ядрена война ....от там да се управлява цяла България.Нещо страхотно е отвън ,а за вътре дочух различни неща, басейни ,конферентни зали ,екрани ..какво става отгоре.Е там ми е по близо, аз натам ще се насоча ;D И някой ако има желание -да ми се обади да го записвам  :)
« Последна редакция: Ноември 27, 2005, 16:51:41 pm от Hermes »
ТЕЗИ КОИТО ПОБЕЖДАВАТ, СА ОНЕЗИ КОИТО ЗНАЯТ ЧЕ МОГАТ!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Прераждане
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2005, 17:09:46 pm »
Все си мисля, че ще бъдем предупредени своевременно, ще бъдем посъветвани къде да отидем(ако изобщо някъде е необходимо да се ходи) и какво да правим.
В края на краищата-не сме сами, нашите висши същности са с нас.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Прераждане
« Отговор #34 -: Ноември 27, 2005, 17:30:02 pm »
ха, аз пък не очаквам някой да ме предупреждава камоли да ми каже каде да отида и какво да правя.

Или ще го знеш или не, независимо кой какво говори и прави.

Подземни бази са също оязвими - земетресеня, наводнения и др. подоби - там си погредан труп направо ако случайно оцелееш

Най-сигурно е в космоса освен ако не завалят метеориди като пролетен дъж


.. или ще знаеш какво да правиш или не !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Прераждане
« Отговор #35 -: Ноември 27, 2005, 21:23:07 pm »
Аlien аз пък от доста време си мечтая да си прокопая базичка...ма като се замисля колкото и да е дълбоко и колкото и да е голяма и просторна...пак ме биеш с твоето пътешествие до кухата земя... има обаче един проблем... станат ли катаклизмите горе....не би ли трябвало и долу да се усетят... А това за Родопите...не беше ли там пещерата Дяволското Гърло...ако е там... Ето ти как ще стигнеш...  ;) ;) ;) ;)


Няма как и доло да не се усетят, но там ще бъде доста по-приемливо и да не забравяме също и технологията с която разполагат за да неутрализират щетите както и доста поярко изразените лични способности!



Сега малко да се върнем на темата за прераждането. Аз моя дядо никога не съм го виждал защото е починал преди да се родя при това сравнително млад. Интересното е обаче начина по който умира и аз честноо казано не мога да се сетя за по-достоен, лек и приятен начин да си тръгнеш от Земята. За близките му разбира се е било голям шок, но пак казвам това за мен е най нормалния  начин да си отидеш. Без да си болен без да се мъчиш, да си весел преди да си легнеш да спиш и просто да не се събудиш! Точно по този начин си е отишъл вероятно просто си е останал в астрала без да се връща във физическото си тяло.
Интересното обаче е че майка ми понякога го сънува и винаги срещите са в някакъв космически кораб, а той стои с гръб към нея за да не се изплаши от формата която заема! Дори веднъж и е казал  че иска да я вземе да и покаже някаква планета, но майка ми си пада малко страхлива в тва отношение и не се е решила.
Та тази случка касае прераждането и съм напълно убеден че сега дядо ми се намира на друга планета
;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Прераждане
« Отговор #36 -: Ноември 27, 2005, 23:32:19 pm »
Атила, наистина имам предвид, че нашите истински същности по някакъв начин ще ни подскажат какво да правим, а не някой, който с мегафон в ръка ще ни кара под строй, като на заколение.Всъщност, може и такива да има...
Ето, на  Alien дядо му се присънва със своята същност, а не като земен човек. Мисля, че по-често трябва да си повтаряме, че ние сме преродени ангелски същества.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Прераждане
« Отговор #37 -: Август 28, 2010, 19:44:45 pm »
Аз знам ,че човек не е само плат ,той е енергия (душа).
Вярвам ,че енергията се преражда в материя .Енергията в нас се нарича "чи" на китайски "чи" е това което е в нас ,то е това което ни движи .
 :hi:  
Ако човек в този си живот не се научи и няма възможност поради някакви обстоятелства да се научи (развие)ще има възможност в друг живот да го направи .
Не знам обаче човек като се изкачи на  по-горно стапало в развитие си, енергията му къде ще отиди .  :unknown:
ПП:Аз ,Вярвам в духове и в прераждане .Вярвам и съм обеден,  че след смърта си на човека  енергията му отива другаде  .Но къде ,незнам .  8)
А ,пък тези клипчета за паранормално (от които ще дам пример само с едно ),примерно духа на Майкъл Джексан  :
- не мога да си обясня.
Може да е компютарна техника ,но не се знае ,има твърде много такива от различни държави. Автентични ли са дадените клиповете е въпроса .  
« Последна редакция: Август 28, 2010, 20:01:46 pm от ALive »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Прераждане
« Отговор #38 -: Август 29, 2010, 07:41:42 am »
Материята Е енергия. Енергията е материалната природа на нещата. Съзаннието е "нематериалната" страна на монетата.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Прераждане
« Отговор #39 -: Август 29, 2010, 21:23:44 pm »

       Я  колко  странно,  трябва,  да  се  съглася  с  тебе!!  Ако  тази  констатация  се  приеме  за  изходна  база  много  неща  ще  си  дойдат  на  мастото! 
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 00:08:26 am от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Прераждане
« Отговор #40 -: Август 30, 2010, 00:12:52 am »

Идват намясто тъкмо, когато се разгледа възможността съзнанието да е формата. Понеже законът на материообразуването е формата(геометрията) и ако енергията приема циркулация в различни форми, то е, защото съзнанието би трябвало да е самата форма.
Ако това се приеме за аксиома, всичко идва намясто.
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 00:08:56 am от Mirotvorec »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Прераждане
« Отговор #41 -: Август 30, 2010, 11:06:12 am »
Незнам защо отклонихте темата, ама и аз да тропна един offt. ;)
От писанията ви се разбира че и "Дедо" си е материялен  ;D.
А за прераждането нали казахме че такова няма ;).
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Прераждане
« Отговор #42 -: Август 30, 2010, 11:41:32 am »
Цитат
А за прераждането нали казахме че такова няма ;).
Е щом сте казали, да си водя бележки значи  ;D
Щом енергията не се губи и не се създава, значи прераждането е нейната промяна.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Прераждане
« Отговор #43 -: Август 30, 2010, 11:49:56 am »

Ами кое си избираш, инкарнация, въплъщение или прераждане, щото едното не е вярното ;).
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 00:09:29 am от Mirotvorec »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Прераждане
« Отговор #44 -: Август 30, 2010, 12:16:53 pm »
Всичките където си ги изброил са верни.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27