Автор Тема: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"  (Прочетена 19097 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #15 -: Декември 19, 2005, 10:26:21 am »
Хммм Ватикана... Ватикана може и да е твърдяла до скоро, че земята е плоска, ама сами не са си Вервали... Аз си мисля, че ватиканци са най- информираните хора от научна гледна точка. Само че за разлика от илюминати, които сами се отричат, че съществуват, с цел пазене на тайните си, то ватиканци са на чело на популярността, но от трона на авторитета си рапространяват щуротии със същата цел. Ееех ако можехме да се докопаме до архивите на Ватикана... Архивите на ЦРУ и МОСАД ще бледнеят пред ватиканските.
И сам войнът е войн!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #16 -: Декември 19, 2005, 11:17:38 am »
...хмм, верно си е! :D :D :D
                             :D :D :D
                               ;D ;D ;D
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #17 -: Декември 19, 2005, 13:24:35 pm »
Ммда. Знаете ли, че във Ватикана се пази карта на Европа от 4 век, в която пише "България" :P

Btw, Ватикана и илюминати са синоними :P

Eon

  • Гост
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #18 -: Декември 19, 2005, 14:35:15 pm »
Бе не баш... :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #19 -: Декември 20, 2005, 15:51:18 pm »
 ;)еми то България я е имало много преди Ватикана да заграби информацията в недостъпните си чекмеджета....
musica universalis

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Отг: Re: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #20 -: Април 28, 2006, 18:27:51 pm »
Ами така си е....
ще обявят не ами и хоро ще играят

нали като тръгнем след 300 години да колонизираме планетките и като видим туземците
пък кво..???
ще стане пак като при индианците.... ще тръгнат да ги покръстват....

ми така си е, старата песен на нов глас


помнете ми думата

Въпроса е дали след 300 Ватикана че съществува със същата сила каквато е днес. Както гледам силата на религията отслабва от ден на ден. Е все още се намират фанатизирани типове , но според мен Ватикана наблегна на материалното и остави на заден план духовното. Вижте как се е променила силата ан религията в последните 100-200 години.   От една управляваща сила стигна до една прослоика на обществото.  хаха и не мога да разбера , при евентуално колонизиране какво трябва да вземем - по един шаман от всяка религиозна общност ли ? че те ще се утепат на борда  :P - бои за гласове!!! прилича ми на предизборно студио хахах
И как се дразня като  се мъчат да "модернизират" религията... ха малко по малко .. искат да влязат в крак с модата. Мисля че сегашното тълкуване на ралигиозните догми няма нищо общо с първоначално замислените .
хехе
Елементарен човек!

aro

  • Гост
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #21 -: Април 28, 2006, 21:48:00 pm »
Те папите от време оно се славят с нечуван разврат, кръвосмешения и убийства.Кой от кой по - извратен.Даже в последно време са се поукротили нещо, по - тайничко действат.Ослушват се май, да не вземе да им изпадне властта от ръчичките, че кви ще ги вършат.
Кроят нещо те, ама какви ги мислят, бегла идея си нямам и няма как да имам, при цялото познание, което са скрили от света...абе,да си правят каквото си искат - Ватикана и целия им отряд ;) все ще има възмездие и за тях
Ся изведнъж открили топлата вода и извънземни имало - не мога да повярвам!?!

Oberon

  • Гост
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #22 -: Юли 15, 2006, 00:02:35 am »
Главният герой в гейм забавата "Prey" - индианецът от племето на чероките Томи, е пленен от извънземни пришълци и с развитието на сюжета ще предприеме пътуване в Далечния космос. Действието често ще се развива при ниска или нулева гравитация. В сблъсък с извънземната технология, способна да създава гравитационни полета в стени и тавани, допълнително се усложнява ситуацията при битки с враждебно настроени пришълци. И, разбира се - основната цел на Томи ще бъде да се върне у дома... или поне при това, което е останало от дома му!

Понякога просто не желаеш да бъдеш герой! Понякога единственото, което искаш, е да се махнеш от индианския резерват с приятелката си и да започнеш прилична работа като механик. Но не винаги имаш избор! Или поне със сигурност такъв не ти се предоставя във видеоиграта "Prey", разработвана от Human Head Studios и 3D Realms, която ще се появи на пазара през юли 2006 г.

Оберон: вижте какво пише : We are next, ние сме следващите :)))

Дъвиан

  • Гост
Отг: Ватикана - "ИЗВЪНЗЕМНИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ"
« Отговор #23 -: Юли 15, 2006, 16:56:07 pm »
И...?! Ватикана ли я спонсорира тази игра! :P

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
10162 Прегледи
Последна публикация Януари 23, 2006, 00:44:55 am
от Дъвиан
5 Отговора
12301 Прегледи
Последна публикация Март 21, 2009, 17:05:15 pm
от benoni
За "Нощния живот" в България

Започната от Particle « 1 2 » НЛО

16 Отговора
15815 Прегледи
Последна публикация Март 15, 2010, 07:32:47 am
от зико
А Бог каза "НЕ"

Започната от firma Религия

5 Отговора
6599 Прегледи
Последна публикация Април 01, 2006, 23:16:44 pm
от H.
0 Отговора
6190 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2006, 23:25:22 pm
от firma

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27