Автор Тема: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло  (Прочетена 14317 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #15 -: Октомври 17, 2006, 08:31:22 am »
Тва е супер невярно, просто се огледайте около вас.
Много малко хора са с наднормено тегло.
Тва ми звучи като успокоение за затлъстелите хамериканци и "европейци" ;)

Да бе - затова все виждам дебели малчугани, с размъкнати дрехи и раниците им са провиснали на гърба като чувал с картофи, телата им са тлъсти и на пластове се тресат месищата по коремите им - и това е ученик в 8 клас. Айде моля ти се.

Oberon

  • Гост
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #16 -: Октомври 17, 2006, 09:11:10 am »
Проблема не е в яденето, не се заблуждавайте. Едно време се спортуваше много повече. Аз напрмер ядях по 4-5 пъти на ден, вечер след тренировка няма да казвам какви количества храна погъщах. За сметка на това, години наред тичах до стадиона ( около 2-3 км ) , правех си тренировката, след което тичах обратно. С една дума - активно спортувах. Сега това го няма - събират се по градинките да се лигондрят ( скоро чух едно мазно лапе да се хили пред магазина...исках да го шамаросам ), да се напушват...и т.н. Всичко е следствие на некачествения живот, който водим. Вече никой не обеснява на децата така настървено както преди, че спорта и движението са много важни за техния организъм...Преди години в час по физкултура се спортуваше БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ. Трябваше бележка от лекар, за да те освободят от час. А сега? Девойките поркат кафе наблизо, младежите им дали няква опърпана топка..тичат там 5-6 човека, колкото за да има час...Даскала хич не го интересува, че не спортуват, или че бягат от час...


Оберон

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #17 -: Октомври 17, 2006, 16:15:04 pm »
Тва е супер невярно, просто се огледайте около вас.
Много малко хора са с наднормено тегло.
Тва ми звучи като успокоение за затлъстелите хамериканци и "европейци" ;)

Да бе - затова все виждам дебели малчугани, с размъкнати дрехи и раниците им са провиснали на гърба като чувал с картофи, телата им са тлъсти и на пластове се тресат месищата по коремите им - и това е ученик в 8 клас. Айде моля ти се.
Специално хората с "размъкнатите дрехи", познавам МНОГО от тях, аз самият обичам да ми е хлабаво :P, 90% от тях са или с нормално тегло или като мен - сухи и жилави !

Дъвиан

  • Гост
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #18 -: Октомври 17, 2006, 16:20:35 pm »
 ;D И аз често се нося размъкнат. Използвах този епитет на дрехите, защото съм виждал тези пълнички деца как са облекли някакви странни големи дрехи върху себе си и те са им се провисили връз тялото - хахаха - едни якета с големи ръкави и им стоят като плашилото на село. Но нямам нищо против децата де - хехе - просто изразих възмущението си от ситуацията. Не забравяай, че говорим за деца, до към 16-17 годишни. Абе както и да е - издребняваме в темата.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #19 -: Октомври 17, 2006, 16:24:22 pm »
Е поиздрабняхме да :)
ама аз наистина мисля, че не е вярно тва... 1,5 мил.  :o :o :o

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2006, 20:23:34 pm »
по повод тази информация:http://www.youtube.com/watch?v=PFMvBH1edtU
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #21 -: Октомври 18, 2006, 04:00:08 am »
Това е любимата ми негова песен. Клипа направо те спуква :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #22 -: Октомври 18, 2006, 14:31:03 pm »

 защо ли това ми напомня за АМЕРИКАНСКОТО общество , тъпчете се пред телевизора и никакво движение , а ако ви се спортува , имаме електронни игри за вашият компотер. е все пак ТВ каналите прокламират спорта , като фитнеса нпример , но тук сериозно можем да се замислим дали това се прави с цел популяризиране на продукцията на поредната фирма за ПРОТЕИНИ , или за наше здраве  :-\


  както са казали древните хора , здрав дух в здраво тяло , обмисляне на хранителните режими и най - вече СПОРТ  :P


  ЕЗК 

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #23 -: Октомври 18, 2006, 17:55:53 pm »
Тоз клип беше меко казано идиотски  :D  :D  :D

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #24 -: Октомври 19, 2006, 22:47:13 pm »
ПЛЮСКАТ МАК ДОНАЛДС...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Antonium

  • Гост
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #25 -: Октомври 20, 2006, 08:49:06 am »
Не е вярно това с българите и аз така си мислех, че сме дебели, ама тази година какви субекти от германски и руски произход имаше в Албена. В душата ми настъпи мир и вече редовно се храня, даже намалих спорта. Има още много хляб да ядем :D

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #26 -: Октомври 20, 2006, 09:45:07 am »
Не е вярно това с българите и аз така си мислех, че сме дебели, ама тази година какви субекти от германски и руски произход имаше в Албена. В душата ми настъпи мир и вече редовно се храня, даже намалих спорта. Има още много хляб да ядем :D

Да,да! Лежи си ти на тая кълка! И ако те убива изхвърли окончателно спорта и увеличи още хляба ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Oberon

  • Гост
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #27 -: Октомври 20, 2006, 11:16:43 am »
Невенче, ти освен балет, друго спортуваш ли:))?

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #28 -: Октомври 20, 2006, 11:46:24 am »
Невенче, ти освен балет, друго спортуваш ли:))?
Оби, освен балета се занимавам и с:
1.Фехтовка по Интернет.
2.Фигурно пързаляне между измеренията.
3.Карате да UFO
4.Астрален маратон.
5.Ски-скокове в пещера.
6.Марсиански шахмат
7.Кану-каяк в матрица
Е, има и още, ама да спра, че ще си помислите, че се фукам ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: В България има 1.5 млн. хора с наднормено тегло
« Отговор #29 -: Октомври 20, 2006, 18:34:01 pm »
Не е вярно това с българите и аз така си мислех, че сме дебели

Не мисля, че има нещо странно в това, че "Един милион и половина българи страдат от затлъстяване" - възможно е и нямам нужда от съмнение за това. Вече за другата информация, за която дискутирахме, че българските деца са втори по тлъстина в света - може и трети да сме - не успорвам. ;D Но сме в началото. :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27