Автор Тема: Посланията на водата  (Прочетена 59131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Програма на Масару Емото в България.

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155


С какво е известен Масару Емото?
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
С изследванията си върху водата. Прочети материала от първия поуст на eco_world.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
лекцията беше много яка!
не можах да отида на Рила :) нооо... както и да е!
дъновистите са ми антипатични и без това...

:)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
лекцията беше много яка!

Хайде разкажи малко де  :P
Не мисли като човек!-Крион

anna

  • Гост
  В крайна сметка М. Емото какви намерения прилага към изследванията си, искам да кажа, дали може да му се има доверие или проосто целите му са с недотам известни "идеали"(користни и темподобни)?
Понеже не съм запозната със сведения за неговата личност или с каквато и да било подробна информация.
 ??? :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
4 от 6 на лекцията. Ето кристалите формирани от "България" и "любов" (написана на български). Емото отбеляза, че кристала на "България", в горната си част прилича на ръце, започващи молитва. Наистина е така :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Тези ръце така и не разбрах къде ги видя Емото. По - скоро две вписани едно в друго сърца, това външното малко разчупено, но така май е по - добре.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тези ръце така и не разбрах къде ги видя Емото.

;)

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Не си прави кумир, или какво да било подобие на нещо, което е на небето горе, или което е на земята долу, или което е във водата под земята;

Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Кристал с ръце или кристал, показващ дълбока рана в тялото на България? Въпрос на интерпретация, но съм склонен по-скоро да помисля върху второто.   :-\
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ако беше дълбока рана, кристала нямаше да има форма и завършеност. По-скоро водата ни казва, че трябва да отворим сърцата си и всеки да извършва своята молитва върху себе си.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Моята представа за завършеност на каквато и да е кристална структура е симетрията. Ако тя липсва значи в нея има чужд елемент, който пречи.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами аз лично кристала не го усещам незавършен и негативен, но всеки си го чувства сам, нали знаеш :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Да, то е ясно, че за него това са ръцете, но аз по скоро го възприемам като сърце със седем лъча, отворено от едната страна, а вътре още едно малко сърчице. Но е ясно, че всеки ще вижда различни неща като го погледне.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27