Автор Тема: Стоунхендж  (Прочетена 41267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Стоунхендж
« Отговор #15 -: Юни 14, 2006, 11:45:10 am »
Орфей в Англия??  :P
Може би не лично, а само песните му. Той е живял 13век пр.н.е., а Стоунхендж...не се сещам кога е направен  :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Стоунхендж
« Отговор #16 -: Юни 14, 2006, 13:49:42 pm »
Сега сериозно - наистина има ръждиви петна по камъните - аз ги разглеждах на увеличена камера, защото там позволяват да се доближиш най-много до един камък за който се вярва, че лекува, но пак не може да се пипне.

Ето този:



Другите са доста отдалечени, но определено се чувства енергията им и някакъв звук като от камертон. (Е добре де - някои го чуват - някой не....на мен ми беше казано, че ми бръмчат бръмбарите в главата. ;D)

Ние решихме, че просто камъните са богати на метал.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Стоунхендж
« Отговор #17 -: Юни 14, 2006, 16:27:31 pm »
Там има звукови вибрации останали от миналото, тъй като е сторено със звук както и пирамидите.

Тука с този Стоунхендж стана конспирация като с Акропола :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Стоунхендж
« Отговор #18 -: Юни 24, 2006, 03:57:13 am »
Точно, Хорус! И аз смятам, че така са били издигнати. Доказателствата са навсякъде.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Стоунхендж
« Отговор #19 -: Юни 24, 2006, 11:20:30 am »
Енергията в Стоунхендж е много подтискаща. Като сравнение другите мегалити които са малко по-на север - Ейвбъри - са много успокояващи и като че ли "гостоприемни". Те не са оградени за разлика от тези.

Ето малко снимки - забележете, че и самия път до кръговете в Ейвбъри са маркирани:






Eon

  • Гост
Относно: Стоунхендж
« Отговор #20 -: Юни 24, 2006, 11:25:42 am »
Последната снимка. Красота... Спокойствие.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Стоунхендж
« Отговор #21 -: Юни 24, 2006, 18:54:03 pm »
Да-а-а - камъните в Ейвбъри излъчват такова щастие и добри вибрации, че ти идва да ги прегърнеш. Не е ли също съмнително, че край Ейвбъри има вековни дървета с разкошни корони, а край Стоънхендж е празно?

Oberon

  • Гост
Относно: Стоунхендж
« Отговор #22 -: Юни 26, 2006, 17:08:49 pm »
Ами може би мястото на Стоунхендж е специално избирано, както при Пирамидите. Идеята е била, предполагам да е на гола площадка за да се вижда отдалеч и да служи по-добре за целта си...Може би там в миналото са се събирали големи множества хора, а ако имаше гора би било по-трудно. Разсъждавам си...

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Стоунхендж
« Отговор #23 -: Юни 26, 2006, 17:14:34 pm »
Ъ-ъ не може да е това Оберон. Ако беше така, след спиране на тези действия (каквито и да се) наокло щеше да обрасне....

Аз мисля, че енергията на Стоунхендж е толкова лоша, че и дървета не виреят край него!
 

Antonium

  • Гост
Относно: Стоунхендж
« Отговор #24 -: Юни 27, 2006, 09:21:43 am »
По въпроса с дърветата сигурно има по скучно обяснение - да са били разчистени за по - добра гледка на туристите или наблизо преди е имало цигански катун. Аз предполагам че камъните са направени от епоксидна смола. Бляк :P :P :P :P
Преди 30-40 години свободния достъп до Стоухендж е било нещо нормално, както е било нормално да си драснеш името там, да си вземеш камъче и т.н., та тогава никои ли не е забелязал техния метален произход и едва сега с помощта на Цифровата фотография се разкриват такива тайни. Нещо куца в тази тема ама къде ли. :-X

Eon

  • Гост
Относно: Стоунхендж
« Отговор #25 -: Юни 27, 2006, 09:50:17 am »
Има логика в твърдението на Трандев.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Стоунхендж
« Отговор #26 -: Юни 27, 2006, 11:48:03 am »
Може да е направена подмяна на камъните, тайно и скришно... Оригиналните са ...някъде  ;)

Абе как ще вдигнат толкова тежки камъни, без да разберат хората? Приказвам си и аз, колкото да не заспя...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Стоунхендж
« Отговор #27 -: Юни 27, 2006, 11:58:30 am »
Прихванах от вас, иначе не бях такова дете  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Стоунхендж
« Отговор #28 -: Юни 29, 2006, 01:05:06 am »
Ето една идея. НЛО- с един удар два заека. Минава чинията, прави няколко кръга в нивята, а на връщане прибира няколко камъчета за базата.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Стоунхендж
« Отговор #29 -: Юли 06, 2006, 07:47:27 am »
Дали ще се намерят по-старички снимки на Стоунхендж за сравнение?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27