Автор Тема: Гробницата на Бастет в Странджа  (Прочетена 296833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Уф, че кога щях да се сетя?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Америка - днешната Атлантида...
Ако е верно, че в Атлантида се е появила раса, непредвидена от създателите...кое е съответствието в Америка?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Eon

  • Гост
Че Америка ще се разруши като Атлантида...

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
"Като" е верно - няма да е същото.
Иначе питах за расата...
Но вече избягахми от темата.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
И А-------а, и А-----а притежават обществен елит, който се е самозабравил и подготвил закономерното самоунищожение на своя континент... И А-------а, и А-----а са се превърнали от най-голяма надежда за обновяване и неограниченост в тотално демонично котило на най-уродливи човешки помисли... А ако търсим някакво сходство по отношение на расите в А-------а, и А-----а, можем да го намерим в ужасяващите генетични експерименти, които са били проведени и в двете. В следствие на тези експерименти са били създавани страховити същества за най-нечовешки цели...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
ПИСАТЕЛЯТ ВАЛЕНТИН ФЪРТУНОВ: ЧОВЕК НА БРИТАНСКОТО РАЗУЗНАВАНЕ Е РАЗКРИЛ НА ЛЮДМИЛА ЖИВКОВА ГРОБНИЦАТА НА БАСТЕТ В СТРАНДЖА!

Копирайте целия този адрес в браузера си  http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r[id]=1039  , за да прочетете подробно интервю за гробницата и разискване на конспираторски тези както и  цялата хронология на експедицията и тайствените смърти на хора участвали в нея!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Аз бях преди 20 дни на гробницата.Галериите са заляти и са под вода.Казват, че влезлите вътре са се натъкнали на силна радиация.Във всеки случай на скалата наистина има каменен издатък, който прилича силно на главата на котка в анфас.Интересно място.

Адолф ще ходиш ли пак там? Галериите веорятно са наводнени изкуствено. Аз ако можех да отида там щях да се разходя на малко по-ниските места и да гледам за изкуствени циментирания. Щях да си нося и чук, за да ги разбия......

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #97 -: Август 01, 2006, 02:35:35 am »
Така се разбива бетон, познай. Дори и да си с боен чук. Ще ти трябва една бригада, пък и не вярвам някой да те остави да чоплиш там. Разсъждавам си
П.П. Нещо не мога да открия материала.
« Последна редакция: Август 01, 2006, 02:59:11 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #98 -: Август 01, 2006, 02:43:17 am »
Така се разбива бетон, познай. Дори и да си с боен чук. Ще ти трябва една бригада, пък и не вярвам някой да те остави да чоплиш там. Разсъждавам си

А малко тротил или ръчно направени "пиратки"? Никой няма право да отнема собствеността и историята на човечеството! Има си начини и КОНТРА начини.....

Ех бе що не съм там?!?!?

А ако ви призная защо ви ги пиша тези работи ще паднете от смях.....   :D :D 8) Още ме боли гъ.. от бой.... Наверемето се набутах в един изоставен рудник - точно 5 дена ми отне да отворя ръздясалия катинар, 3 дни да подготва експедицията с провизии, свещи, фенери и прочие, 2 дни да стоя затрупана в мината, а близките ми да подготвят погребение и 2 дни в болницата да ми надупчат гъ..(същата част дето яде бой) с антибиотици и вените с глюкоза "за всеки случай".... ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #99 -: Август 01, 2006, 03:01:31 am »
Не ми говори за пиратки, че имам ужасни спомени...
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #100 -: Август 01, 2006, 03:03:53 am »
Не ми говори за пиратки, че имам ужасни спомени...

Първия кандидат за бонйния отряд.... :D (Има опит!)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #101 -: Август 01, 2006, 03:07:20 am »
 Както се казва: "Не питай старило, а питай патило!"
Я, кажи къде я видя статията от линка, че аз не я намирам?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #102 -: Август 01, 2006, 03:15:18 am »
Цитат
Я, кажи къде я видя статията от линка, че аз не я намирам?

Коя статия? Аз явно загубих връзка, ама това се дискутира вече от 3-4 години насам натам, че (аз поне) се базирам на факти четени тук и там и дискутирани в няколко форума.....

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #103 -: Август 01, 2006, 03:28:36 am »
Последния пост на Еилиън, преди нашите глупости :) Прочете ли статията от линка? Аз отворих линка, но не я намирам. Насочи ме, защото това явно не е за индианци ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Отг: Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа???
« Отговор #104 -: Август 01, 2006, 05:11:16 am »
какво ще кажете наистина да вземем да се дигнем и да отидем няколко човека там, да видим на място за какво става на въпрос?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27