Автор Тема: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!  (Прочетена 15015 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #15 -: Декември 02, 2005, 00:12:53 am »
Цитат
Ех, Атила ти на думи много ги млатиш, но я си представи ...

или ние или те !!!
... а можеби ти имаш друго виждане по въпроса ?!?!

те могат да си кроят планчета кое как да бзззъътнат а аз като напиша как бих размазал кофата на подобни влечуги ми скачате по двама на главата.

Поздрави
Атила, разочарован бич божи  :-[
« Последна редакция: Декември 02, 2005, 00:45:39 am от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #16 -: Декември 03, 2005, 03:25:36 am »
Ти пък, не го вземай толкова навътре. Знай, в подобна ситуация веднага бих скочил с теб. Няма да седя и да гледам безучастно я. Поздрави.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #17 -: Декември 03, 2005, 11:12:44 am »
С извинение ама темата стана вече подходяща за някой форум на английските футболни хулигани.
Има тема за падането на нивото във форума. То поне да беше в секция ФЪН разбирам ама да обсъждате как ще биете и то в 3Д масони в ръкопашен бой е меко казано смешно. Да не говорим че в подобно заведение биха влезли само така наречените хора от външния кръг - доносници използвани за вършене на черната работа и нямащи си на представа за истинските неща - тоест хора работещи за масоните и в никакъв случай масони!

Eon

  • Гост
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #18 -: Декември 04, 2005, 10:55:02 am »
Да не говорим че в подобно заведение биха влезли само така наречените хора от външния кръг - доносници използвани за вършене на черната работа и нямащи си на представа за истинските неща - тоест хора работещи за масоните и в никакъв случай масони!
Аз не мисля така!
Следващия път ще ги питам дали са масони :P
Като са масони значи да не посещават такива заведения... ???

звучи ми неуместно
и те пият whiskey и те посещават заведения, и те ходят до тоалетна, хора като хора

PS - Фатката е не да се мести темата, а да се трият off-топици ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #19 -: Декември 04, 2005, 11:00:56 am »
Истинските масони в евтини заведения не влизат - повярвай ми  ;)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #20 -: Декември 04, 2005, 11:56:50 am »
Истинските масони в евтини заведения не влизат - повярвай ми  ;)
никога не подценявай противника !!!
една случка .... с един приятел преди 3-4 години правихме качване на Вихрен и познайте кой беше още на върха !?!?
2ма "бизнесмени" с по 3-4ма охранителя - седяха и си говореха нещо, а мутрите ни оглеждаха все едно сме току що кацнали марсиянци.

тия клишета просто ги забравете
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #21 -: Декември 04, 2005, 12:59:15 pm »
И какво общо има Вихрен с евтино заведение  ;) ?

Eon

  • Гост
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #22 -: Декември 04, 2005, 13:14:32 pm »
бе мен ако питаш си бяха масони да беше ги видял и щеше да се увериш, личи си просто....

а откъде знаеш че ние сме седнали в евтино заведение ;)
« Последна редакция: Декември 04, 2005, 13:17:09 pm от Eon »

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #23 -: Декември 04, 2005, 13:41:57 pm »
И какво общо има Вихрен с евтино заведение ;) ?
Както ти си мислиш, че масоните не ходят по евтин заведения, така и аз не съм очаквал "бизнесмени" с охрана да преговарят на Вихрен.
... никога не подценявай тоя който седи срещу тебе, и никога не си ползвай клишета - има толкова много изключения
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #24 -: Декември 04, 2005, 13:44:27 pm »
остава загадка какво правиха в тая дупка дето бяхме ние - хахаха


Ето го потвърждението и пак ви казвам че има огромна разлика между масони и такива които работят за тях. Едните главно дърпат конците, а иначе за пред хората всеки официално може да стане масон и да се запише в подобна организация - така наречен външен кръг и даже може да се занимава с благотворителнсот и тем подобни занимания за пред медиите. Други пък набират информация. В миналото във всяко заведение задължително е имало шпионин масон да докладва както какво праят другите масони така и тези които не са от организацията. Сега има много по -технологични методи за тази работа, но може и още да се позлва класическото подслушване :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #25 -: Декември 04, 2005, 13:46:48 pm »
И какво общо има Вихрен с евтино заведение ;) ?
Както ти си мислиш, че масоните не ходят по евтин заведения, така и аз не съм очаквал "бизнесмени" с охрана да преговарят на Вихрен.
.

Точно бизнесмени да преговарят на някой връх има огромна логика най вече защото е трудно да бъдат подслушани там ! А няма логика човек който има милиони да седне в заведение за простосмъртни или те са били от бедните масони :)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #26 -: Декември 04, 2005, 17:42:11 pm »
ейлиън ме кефи ... за него е напълно нормално "бизнесмени" (бе баш мутри си бяха) със цялата охрана да се вдигнат с колите, после пеша няколко часа да драпат по баир, за да седнат на един връх и да обсъдят туй-онуй  ... и това само и само някой да не ги подслушва

според мене вероятността да видиш масон в евтино заведение е по-голяма отколкото това което аз видях тогава :-) :-) :-)
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #27 -: Декември 04, 2005, 20:14:18 pm »
Истински масони, които да дърпат конците в България няма. Преди това беше Илия Павлов, но решиха да го извадят от играта и сега той си пие коктейли на някой остров...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #28 -: Декември 04, 2005, 23:42:08 pm »
павлов е бачкал за ченгетата и е въртял червени пари ... дали е бил масон или не, не е от значение щото чикистите щяха да му резнат зелката ако беше мръднал от предначертаният път - с 2 думо, пионка изпълнител (че и борец на всичкото отгоре)
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Eon, Horus и Oberon присъстват на Масонско събиране!!!
« Отговор #29 -: Декември 04, 2005, 23:45:30 pm »
Масон и половина бе. Представител за България в световният съвет...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27