Автор Тема: Area 51 - Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake  (Прочетена 94752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #75 -: Април 28, 2008, 20:49:01 pm »
Доколкото не ме лъже паметта, съвсем наскоро в една от енциклопедиите на дъщеря ми тези кръгове бяха обяснени като мелиорирани земеделски площи в пустинята, които се напояват. Ми то и името на снимката започва с думата иригационен. А като ги гледа човек през Гугъла приличат на площи набраздени от ядрени опити... Какво ли не му минава през главата на човек?
« Последна редакция: Април 28, 2008, 20:51:46 pm от SMSI-H »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #76 -: Май 02, 2008, 13:33:51 pm »
Ами те изнесоха всичко от там преди повече от десетина години. Какво очаквате? Важните събития се разиграват на други места ;)

Неактивен Joazinho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 70
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #77 -: Юли 16, 2008, 11:05:09 am »
Може и да са изнесли, но там все още стават работи, за които не се говори, не може такава база с десетки ханбари и подземия да бъде оставена да гние. Според мен каквото е било в зоната преди 10г такова е и сега. Защо да местят всичко американците като Зона 51 е толкова добре охранявана, че едва ли  и пиле може да прелитне, без да го засече охраната.
« Последна редакция: Юли 16, 2008, 13:24:53 pm от Mirotvorec »
Всички лъжат.

Неактивен alexinvader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #78 -: Август 19, 2008, 14:34:04 pm »
Ми отглеждат си разни култури хората , Нали трябва и те да ядат! ;D ;D До ареата в кръговете ясно се виждат напоителните системи! Ама какво отглеждат в тези огрони кръгове е интересно! Ако някой има идея  или инфо да обади!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #79 -: Август 19, 2008, 14:57:01 pm »
Ама какво отглеждат в тези огрони кръгове е интересно!

Царевица.

Неактивен alexinvader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #80 -: Август 20, 2008, 20:33:27 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D определено - а между царевичката нещо друго!! laugh!! ;D ;D

Неактивен PavKaa7aa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #81 -: Септември 01, 2008, 21:33:09 pm »
Хора някой от вас са ми откровенно смешни! laugh
Вие наистина ли си мислите,че САЩ би оставила всеки човек да знае за "тайната" им база Зона 51 :-\ .Не мислите ли,че Зона 51 е по-скоро прикритие,слух пуснат от САЩ за да се отвлече вниманието на такива като вас дето задават много въпроси!!!Зона 51 според мен е просто една обикновенна база вие да не мислите,че ще ви оставят да коментирате свободно ако всичко това беше истина ;D .Аз лично например никога не бих направил толкова голяма база!По-скоро входат на една подземна база каквато казвате,че била Зона 51 щях да го сложа в някоя къща в центара на Вашингтон например,защото никой няма да се сети да търси ТАМ.След това щях да платя на няколко човека които да пуснат целиа слух за ТОП СЕКРЕТНАТА база Зона 51 и щях да изценирам смърта им за да бъде още по-обедително.
И какво става тогава,всички се насочват към Зона 51,започва да се обсъжда правят се снимки и впоследствие след като няма нито едно достоверно доказателство,започва постепенно секи да се вманиачава и да казва дори за най-малкото камаче "Че това БИЛ входът към подземната база" ;D .Докато тази малка къщичка във Вашингтон(давам само пример,да не е да се вържете и да почнете да обсъждате това!)стои необеспокоявана и всеки ден от там си влизат и излизат служителите на ИСТИНСКАТА подземна база.
Казах ви всичко това,защото съм 90% сигорен,че Зона 51 не е никаква секретна база а просто една лъжа целяща да отклони вниманието на такива като мен и вас!
П.П.Нямам доказателство за по-горе написаното.Това е просто едно предположение основаващо се на здравия разум и логиката ми!
Все пак вие бихте ли оставили толкова лесно да бъде разкрита вашата "секретна" база?!Едва ли :-X

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #82 -: Септември 01, 2008, 22:17:30 pm »
Това не е кой знае какво откритие и е дискутирано много пъти.Но първо базата не е една че това да им е най-голямата тайна а са цели комплекси от много подземни бази. Има обаче различни степени на секретност. И да - една наистина "секретна" база местоположението й го знаят само определени лица. Но това не означава че в случая Area 51  не е секретна изобщо. Просто с по-малка степен на секретност. Но имай предвид че доскоро правителството на САЩ отказваше да признае че на това място съществува каквото и да е при очевадните снимки и показания на работници претърпели инциденти там. А че освен тази бази има и други за които не се знае публично нито къде са нито какво става в тях  си прав - но то си е съвсем логично  ;)
« Последна редакция: Септември 01, 2008, 22:18:19 pm от Alien »

Неактивен PavKaa7aa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #83 -: Септември 01, 2008, 22:21:00 pm »
незнам дали е дискотирано тъй като съм нов във форума.обаче за мен Зона 51 е съвсем обикновенна база която просто е за отвличане на вниманието.невиждам защо се коментира толкова много,при положение яе там може да е дори само обикновен хангар за самолети

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #84 -: Септември 01, 2008, 22:25:53 pm »
незнам дали е дискотирано тъй като съм нов във форума.обаче за мен Зона 51 е съвсем обикновенна база която просто е за отвличане на вниманието.невиждам защо се коментира толкова много,при положение яе там може да е дори само обикновен хангар за самолети
пич, ти чел ли си нещо за Зона 51? Обикновен хангар за самолети и точно пред този хангар ще се прави най-дългата писта в света.

Точно над тази база ще се наблюдават нон-стоп НЛО-та.

Чети малко. Всеки тук знае, че на повърхността са ниско засекретените комплекси на базата.

Зона 51 не са само онези 5 бараки/хангара, които си ги виждал във всеки сайт. Базата е неимоверно голяма и е част от Nellis AFB, и вътре освен Зоната има и много други интересни неща, които повечето са или изкопани в планините или под земата.

Неактивен PavKaa7aa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #85 -: Септември 01, 2008, 22:48:12 pm »
незнам дали е дискотирано тъй като съм нов във форума.обаче за мен Зона 51 е съвсем обикновенна база която просто е за отвличане на вниманието.невиждам защо се коментира толкова много,при положение яе там може да е дори само обикновен хангар за самолети
пич, ти чел ли си нещо за Зона 51? Обикновен хангар за самолети и точно пред този хангар ще се прави най-дългата писта в света.

Точно над тази база ще се наблюдават нон-стоп НЛО-та.

Чети малко. Всеки тук знае, че на повърхността са ниско засекретените комплекси на базата.

Зона 51 не са само онези 5 бараки/хангара, които си ги виждал във всеки сайт. Базата е неимоверно голяма и е част от Nellis AFB, и вътре освен Зоната има и много други интересни неща, които повечето са или изкопани в планините или под земата.
Знам,ще не е обикновен хангар за самолети дадох просто пример преди малко с който исках да кажа,че според мен се дига много шум за нещо което едва ли е свръх секретна подземна база каквато казвате,че е Зона 51.Просто не ми се вярва САЩ да остави толкова лесно да бъде разкрита подобна база :-\

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #86 -: Септември 01, 2008, 23:15:53 pm »
Мои познати, познават семейство, във което мъжът е американски военен и той няма право да говори изобщо за характера на работата си, освен това, че е военен. С автобуси ги извозват всеки ден до местоработата им, някъде в пустинята Невада, като те самите не знаят точното местоположение на базите, в които работят. Отгоре на повърхността няма почти нищо, с което да се подсказва, че изобщо това е някакъв голям военен обект. Само табели за частен имот и е забранено влизането, снимането и изобщо застояването в такива райони. Всичко е под земята. Явно местоположението на тези обекти си се знае само от оглавяващите ги  висши военни. Така хората работещи на такива места, след като не знаят точното разположение на работата си, водят нормален семеен живот в голям град, като само не говорят с какво се занимават - национална сигурност.
« Последна редакция: Септември 03, 2008, 23:56:17 pm от хадзапи »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #87 -: Септември 01, 2008, 23:26:00 pm »
В САЩ се знаят почти всички големи подземни бази и местонахождението им. Това не е толкова чудно, предвид това, че става дума за управлението на огромен човешки фактор, който се явява обслужващ персонал. Не всичко се поддава на контрол и няма защо да си толкова учуден.

В крайна сметка може да има всякакви слухове и да се говори какво ли не. Никой няма доказателства да е влизал вътре и да е разкрил нещо значително. Така че всички слухове, теории и истории, служат в полза на правителството, тъй като служи за мъгла, параван - с една дума - дезинформация. Те самите пускат такива истории. Така че тъй като всичко за Зона 51 е ТЕОРИЯ - те няма от какво да се боят. Дотогава всичко ще им е в помощ. Затова и се позволява съществуването на тази информация.

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #88 -: Септември 02, 2008, 00:38:21 am »
Базите на Луната са по-интересни  :-\ Чудно там ли какви индивиди се разхождат ::)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Зона 51 - Езерото на Младоженците - Groom Lake
« Отговор #89 -: Септември 03, 2008, 17:47:04 pm »
Мои познати, познават семейство, във което мъжът е американски военен и той няма право да говори изобщо за характера на работата си, освен това, че е военен. С автобуси ги извозват всеки ден до местоработата им, някъде в пустинята Невада, като те самите не знаят точното местоположение на базите, в които работят. Отгоре на повърхността няма почте нищо, с което да се подсказва, че изобщо това е някакъв голям военен обект. само табели за частен имот и е забранено влизането, снимането и изобщо застояването в такива райони. Всичко е под земята. Явно местоположението на тези обекти си се знае само от оглавяващите ги  висши военни. Така хората работещи на такива места, след като не знаят точното разположение на работата си, водят нормален семеен живот в голям град, като само не говорят с какво се занимават - национална сигурност.

Така е. Там в тези бази има политика "да не знаеш повече отколкото ти трябва за да си свършиш задълженията".

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
9 Отговора
7885 Прегледи
Последна публикация Януари 22, 2008, 15:01:18 pm
от mike_portnoy

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27