Конспирации > Исторически конспирации

Етническа война

(1/13) > >>

Eltimir:
Част І

СРЪБСКА РАПСОДИЯ

 

      Хвърляйте дърва в горящата къща на съседа, та дано по-лесно пламне и нашата. Другояче не мога да нарека решението на българското правителство за признаването на Косово като независима държава. Колкото е българско това правителство, толкова да ни е живо. Признаването на Косово днес ще доведе до признаването на Република Кърджалдан утре, а след някоя и друга годинка и на Република Делиорман. На края от бивша България ще остане Независима Република Мангалия като междинно звено към създаването на Еврия. Признаването на Косово е стъпка към ликвидиране на остатъците от българска държавност. А впоследствие – и към пълното заличаване на българския народ. Създаването на независимо Косово е само звено от създаването на Ислямска дъга, която ще мине през Гърция, през България, през Македония, за да стигне до сърцето на Европа. Така иска Израел, така иска САЩ, а нашите политици мислят също толкова колкото европейските им колеги – тоест никак. И след като не забелязвам днешен български политик, който да мисли с главата си, а не със седалищните си части, предлагам ние да помислим вместо тях. Впрочем те са свикнали друг да върши тая черна и неблагодарна работа – мисленето. Българските политици по традиция и навик не обичат нито мисленето, нито мислещите хора. Чувствата ни са взаимни, и ние не обичаме политиците.

Eltimir:
  Международното положение на Балканите е в положение. То цялото международно положение е в положение, обаче Балканите са особено важни. Под заплаха са всички балкански страни. Само Турция не е, ама тя не е нито балканска, нито европейска страна. Румъния, България и Сърбия биват циганизирани. Гърция се албанизира. Македония също. От Сърбия вече бяха откъснати огромни територии, и ако в тази страна все още има държава, то заслугата е на сръбския народ, който за разлика от нашия се е събудил от сладкия демократичен мутри… как беше – културен сън. И ние, вместо да подкрепим сърбите, близки до нас по кръв, по език и по дух, като истински идиоти вземаме страната на албанците. Не че мразя албанците, но някак не ми харесва когато наблюдавам тяхната инвазия срещу Македония. А да не мислите, че албанците ни обичат? Някъде чувах за някаква СС дивизия „Скендербег”, разгромена от българската армия през 1944 година. СС с фес. Можете да им се полюбувате. Големи красавци, нали?

     



     

      Напомням за СС дивизията „Скендербег” заради онези „националисти”, които ми говорят за защита на Православието, същевременно възхваляват Адолф Хитлер, а нас ни ругаят и заклеймяват като „езичници”. Напомнянето ми е отправено и към евреите от правителството на евреина Сер гей Станишев, които взеха страната на СС-овците, на албанските хитлеристи, а пък постоянно обвиняват нас в проповядване на фашизъм. Предполагам, че последното е, защото се осмеляваме да говорим и пишем на фашистки български език. Много сори, обаче не владея нито демократичния английски, нито циганския вариант на санскрит, нито хъркащото наречие на мадам Йехова, наречено иврит. В моя род винаги се е говорело само на български, едва наскоро научих, че тоя език всъщност бил фашистки. Впрочем аз и до днес не разбрах какво значи тая дума „фашизъм”, ама нали съм си просто българче, какво друго може да се очаква от мен. А от малкото, което знам, стигам до извода, че ако някой в бивша България се опитва да насажда фашизъм, това е именно колониалната администрация, наричана за благозвучност „Правителство на РъБа”. И след като видяхме какви топли връзки съществуват между евреи и албански хитлеристи, нека си спомним още една проява на албано-еврейската дружба. През Руско-турската, Освободителна за българския народ война, албански доброволци, предвождани от евреина на турска служба Сюлейман паша опожаряват Стара Загора. Загиват над 14 хиляди невинни българи. Та да знаете, албано-еврейската дружба е подпечатана с гореща българска кръв. С горещата кръв на невинни български дечица. А с цялата си наглост те взели нас да обвиняват в омраза и „фашизъм”. Позволявам си да измъкна нещо от моите записки. То е от есента на 2007 година, съвсем прясно е: „Дали преди 60 години е имало фашизъм, не мога да кажа. Но че днес в България фашизмът е на власт, съм напълно сигурен. Какво ми дава основания да мисля така?

Eltimir:
 Днес медицинските сестри стачкуват. Лекарите не подкрепят стачката на сестрите. Също както преди не подкрепиха и стачката на учителите. Впрочем медицинските сестри също не подкрепиха учителската стачка. А пък учителите от своя страна не подкрепиха нито стачката на лекарите, нито тази на медицинските сестри. Сега ще ме попитате какво общо имат стачките и кой кого е подкрепил с въпроса за фашизма. Ами има връзка, при това съвсем пряка.

  Според бащата на фашизма Бенито Мусолини, нацията е съставена от съсловия с различни, често пъти взаимно изключващи се интереси. Нима у нас хората не почнаха да мислят със съсловни категории? Нима това не е фашизъм в действие? И нима може да бъде другояче след 45 години комунизъм и последващо 18 управление на комунисти? Пропуснах да ви кажа, че като стар социалдемократ Мусолини е взел своята идея от класовата теория на Кашел Мордохай, познат повече като Карл Маркс.” Ами да, ако ще говорим за фашизъм, трябва да търсим неговия корен между комунисти и социалисти, той си е тяхна рожба. Не че при демократите го няма съвсем. Ето какво писах точно преди пет години в издавания от мен в-к „Независимост”. Броят е от 3 март 2003 г.:

„АНТИ-АНТИФАШИЗЪМ

      Най-демократичната демокрация САЩ винаги при удобен случай изтъква своя антифашизъм. Каква обаче е реалността? На 5 февруари т. г. лидерът на политическото крило на така наречената Албанска освободителна армия Али Ахмети се похвали, че дивизията “Скендербег” отново оперира в района. Това изречение заслужава специално тълкуване. Знаем кой въоръжи АНА. Знаем, че сегашният US посланик в София Дж. Пардю беше изгонен от Скопие заради подкрепата, която господинът и неговото правителство оказваха (и продължават да оказват!) на албанските терористи. През септември 2002 г. на митинг в гр. Кочани Любчо Георгиевски отправи конкретно обвинение: “Джеймс Пардю е вдъхновител на албанските бандити, които тероризират Македония”. Но коя е дивизията “Скендербег”? Това е SS дивизия,  разгромена през есента на 1944 г. от българската армия. Засега е ясно, че американците са се заели с възстановяването на SS. На ред е Гестапо.”



     Потомците на тези косовски шиптари днес издигат американското и турско знаме вместо Свастиката и вече са демократични наркотрафиканти, а не фашисти

Eltimir:
 И така, българското, съставено от етнически евреи правителство на бивша България реши да подпомогне една възстановена СС дивизия. За Гестапо няма какво да ви приказвам, то до вчера се казваше НСС, Национална служба за борба с нацията, а днес се нарича ДАНС. Пък нека някой да ми каже, че хитлеризмът не е оръдие на ционизма. Но нека продължим с международното положение, което е в положение.

      Правителствата на Румъния и Гърция съзнават опасността и не признаха Косово. Македония е поставена на огромен US натиск и все пак още удържа. Създаването на независимо Косово е само първата стъпка от плана за ликвидация на балканските държави и народи. Ако ние отстъпим, следва откъсване на части от Македония, следват албански анклави в Гърция, следва циганска автономия в Румъния, турски и цигански автономии в България. Много либерално и много демократично, нали? Ако си спомняте, по същия либерален и демократичен начин бе унищожена Южноафриканската Република. Отначало бантустани, после равни права, докато се стигна сега зулусите да няма какво да ядат, защото белите фермери, които произвеждаха храната бяха избити. Та и тук: отначало правим мангустани, после страната се превръща в огромен мангустан, после мангустите измират от глад, защото ги няма нетолерантните българи да ги хранят, и накрая идват поканените от Соломон Паси евреи да си направят своята Еврия. Вярвате или не вярвате, това е планът.

И точно сега, в тези дни се провежда една от главните битки за реализацията на сатанинския план. На чия страна ще застанем? На страната на нашите съседи, като по този начин защитим и своите си български интереси или на страната на враговете си? И да не забравяме нещо много важно. Признаем ли Косово, влошаваме още повече отношенията си с Русия. Кой ще се възпротиви на американския план за ликвидация на България? Кой ще бъде наш приятел и съюзник, щом ние подкрепяме своите убийци и убийците на потенциалните си приятели и съюзници? Сега ще се върна още по-назад. Към времето, когато демократичната американска армия либерално бомбардираше пътнически влакове и цивилни жилищни квартали. Тъй като ми задаваха въпроса какво съм писал тогава, няма да е зле да го припомня.

Eltimir:
НАРУШЕНИЯТ ДОГОВОР

      Президентът на САЩ Бил Клинтън поиска от българското правителство неограничени права върху българското въздушно пространство. Уилям Клинтън поиска правата върху нашата воля да влезем или да не влезем във войната. Правителството реши да му предостави Волята. Имахме ли избор?

  “Със всяко своето дело ние се саможигосваме, самобелязваме” - писа Иван Коев. С всяко свое дело ние убиваме или съживяваме частица от себе си. Не свобода или робство, а живот или смърт е изборът. Имахме ли право да не изберем смъртта? Нека знаем: всяка гибел, причинена с наша помощ ще има за последствие възмездието на неумолимото Провидение. Законите на международното “право” постоянно и непрекъснато се менят. Божествените - никога!

 



 

Ето ги „богоизбраните” расовоосъзнати шиптари от „Скендербег”. През 1944 г. ние не знаехме, че те са богоизбрани демократи и взехме, че им видяхме сметката за нула време.

 

Можем ли да се опълчим срещу Бога?

  Правителството предаде нещо, което не е негово. Българската Воля не е притежание на шепа овластени. Особено, ако те не са българи нито по кръв, нито по дух. Властта е временна, нацията трябва да бъде вечна. Правителството не е наясно, че Старият свят може да си отиде с война, но следващият, Новият е длъжен да започне с мир. По кой път ни тласка избраното от нас правителство?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия