Автор Тема: Подготовка за извънредна ситуация или поредната конспирация?  (Прочетена 20839 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Операция "Диабло Браво" е национална тренировъчна програма, разиграваща сценарий на инцидент с ядрено оръжие. Тя има за цел да тества способността за реагиране на терористични нападения с такива оръжия.
Тренировката ще се проведе между 28 яли и 1 август (1 август е датата, на която ще се наблюдава и пълно слънчево затъмнение).

Въобще не ми харесва тая работа.
Както предполагам, знаете че "терористичните атаки" на 9/11 бяха точно в деня на слънчевия максимум (ден на максимална магнитна активност на слънцето в 11 годишен цикъл).
Да не забравяме и че на същия ден официално се провеждаха тренировки, които включваха сценария, който впоследствие наистина се разигра.
Така стана и при "терористичния акт" в Лондон.
Като нищо ще станем свидетели на поредната инсценирана терористична атака, но този път с ядрено оръжие !
Впоследстие вината ще бъде хвърлена на Иран и нататък сигурно се сещате ...


То и името на операцията много "дяволско" нещо ми се вижда. Но при цялата тази излязла информация ще бъде прекалено нагло от тяхна страна да минат със същия номер на който едва ли някой вече ще се върже.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
И аз не го виждам как отново ще се вържат, но може би този път въобще няма да им е необходимо някой да се връзва, ако наистина се планира паралелно с това да бъде въведено и военно положение, анулиране на изборите и вече официална диктатура. Който не се върже, съответно директно в лагерите.
Варианти много, нищо чудно да се окаже и нещо друго, за което изобщо не сме подозирали.

Неактивен mario

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Имам чувството че нарочно ще пуснат емигрантите в Щатите и ще ги изтровят в поставения капан на бавното хранително отравяне
Иначе си работи и плана за редуциране на популацията, храната като оръжие, не се е оказал толкова ефективен

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Абе всичко си има начало и край.Важното е да видим краят на тая конспирация с   
НЛО-тата.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Dobrqk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Според мен това свързано със заразата си е един добър план за намаляне на популациятя,както и шанс да се вдигне шум покрай "някакъв вид епидемия"и така "елитът" ще има оправдание,но дори и да няма ще се скрие в тези многобройни подземияр бункери и други.Според мен предназначението на бункерите е за преживявяне на опустошителни бедствия на повърхноста,а  и евентуално на толкова страшната за тях дата(период)21.12.2012-23.12.2012г.Според мен всичко това е преднадчертано и следващите години ще са много интересни.Истината е че тезе който "управляват" си играят със съдбите на обикновенните граждани!!!

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Малко земетресение в Калифорния после и в другите щати, нали трябва да се напълнят контейнерите все пак, защо са плащали данъкоплатците? Голями келемета са тия от NWO  :D ;D
TRUE OR DEATH

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Вчера слушах едни интервюта на Текс Марс и той каза, че ако ще има 2-ро събитие тип "11 септември", то според него ще е в Чикаго, защото бил с много Тъмна енергия. Дори пощенския код бил 666 :P Имаше и други причини да изказва тези твърдения, но не ги запомних. Та интересно наистина къде ще се случи случката.

Неактивен aet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Според мен "мизерията" ще е днеска и ще е в щата Джорджия, но не изключвам Чикаго или Маями.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Ето още една интересна теория:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message580689/pg1
Накратко, на 21 юни 2001 имаше слънчево затъмнение, придружено с комета в близост до слънцето по време на затъмнението. Съответно близо 3 месеца след това беше 11 септември.
По време на днешното затъмнение също има комета в блозост до слънцето (Тоест, може да става дума за ноември този път). :-\

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world

Даже тук-там се разпространява идеята, че Иран щял да напада САЩ с ядрени оръжия:
http://www.newsmax.com/timmerman/iran_nuclear_plan/2008/07/29/117217.html
Все по-нагли стават, никак няма да ме учуди ако се избере някакъв съвсем очевиден от гледна точка на 2008 година вариант.
« Последна редакция: Август 01, 2008, 21:25:48 pm от Martin »

krasimir

  • Гост
Много интересно. Нямам търпение да дойде 2012 да видим какво ще се случи! Никой не ми вярва че ще се случи нещо, но аз го усещам. Твърде много доказателства има... :-\

Breath

  • Гост
Факта че масово излиза такава информация може и да е положителен - когато нещо е планувано успешно обикновено няма сериозни предупреждения. Когато излизат масово обаче - това обикновено означава сериозна съпротива и вероятно осуетяване на планираното.

Разбира се има и много други варианти като типичното всяване на страх и т.н. или някакво отклоняване на вниманието.

Факта, че масово излезе подобно инфо за мен означава дезинформация и най-вече отвличане на вниманието от нещо много по-голямо, което вече Е станало, а всички са дискутирали контейниерите/ковчезите.
Както се казва - всяко чудо за три дни, всичко утихна и никъде не се говори за това. Темата бе една от водещите дни наред в почти всички конспиративни форуми.
Едно от интересните неща беше, че всички контейнери бяха разположени в средата на някакви пусти полета, без ограда, охрана. Хората спокойно отиваха, снимаха, някои дори влизаха вътре и се коментираше, че са твърде големи за тела....Местоположението на всички контейнери бе в близост до железопътни линии, много удобно според мен. Каквото и да е било вече май няма да се разбере.

Много интересно. Нямам търпение да дойде 2012 да видим какво ще се случи! Никой не ми вярва че ще се случи нещо, но аз го усещам. Твърде много доказателства има... :-\

Разкажи какво усещаш, има отделна тема някъде за 2012. На мен ми е много интересно, защото аз лично вече не вярвам, че нещо ще се случи 2012. Не и за масата хора....

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
  :-\А дали просто не искат да разберат какво мислят хората по тези въпроси и то чрез Интернет естествено :-\ Знаем, че слуховете се разнасят най-лесно. И така се получава едно бързо и доброволно допитване.И аз се съмнявам такава информация да излезе толкова лесно на пазара ;D Това е само мое мнение. :D
Е, може и да е истина разбира се. Нали има лоши тероряги, коит май  ;D са си купили вече ат....  бом....  ;D


krasimir

  • Гост
Относно: Подготовка за извънредна ситуацl
« Отговор #28 -: Август 28, 2008, 01:37:35 am »
Ми не знам какво е точно. Не мога да го обясня, просто отвътре чувствам, че нещо с огромни последици ще стане скоро! Не знам дали ще е точно тогава, но ще е много скоро! Не съм много сигурен и аз, че ще стане нещо, обаче чувствам нещо много силно и странно за някакво скорошно събитие, което ще промени всеки един аспект от живота ни изцяло, надявам се в добър план.. ;) Просто го чувствам, а повечето пъти като чувствам, че ще стане нещо все съм прав! За този път ще видим ;)
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 18:47:29 pm от Mirotvorec »

Breath

  • Гост
Относно: Подготовка за извънредна ситуацl
« Отговор #29 -: Септември 26, 2008, 14:05:25 pm »
Може да чувстваш промяна в себе си, което е хубаво :)
Ще видим какво ще стане, аз съм изказвала мнението си на много места във форума за 2012. Просто ще изчакаме и ще разберем  ;)
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 18:47:54 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27