Автор Тема: Какво става в Южна Америка, Асандж и други новини от там.  (Прочетена 11468 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Както и да е, мисълта ми беше ... че има ярки примери за национална воля и вземане на тежки, но правилни решения! Замисли се, ако на следващите избори в България, спечели някой, който има воля ... и този някой арестува представителите на всички правителства от 1990г. насам и ги подложи на разследване до дупка ... помисли ако тази воля подложи "омразния дълг" на народен всеобщ референдум ... после да си го плащат дълга тези, които са го подписвали! Разбира се ... вълци ще вият по поляните и "междублоковите пространства" ... не знам! Тази алтернатива съм сигурен, че кара елита да потръпне ... и те ще направят всичко само и само да си останем анестезирани! А народа е готов ... но няма лидери и няма воля ... или поне досега никой не я показа и изрази.
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Ето за това става въпрос. Кико направо биеш в центъра на проблема. Много добре си го написал и тази аналогия исках да се получи- между ставащото в Еквадор и Бг. Не е лошо човек да помечтае. Представяш ли си всички политици-крадци зад решетките. Кеф. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27