Автор Тема: Родът на Адам - тайната на андрогенатите  (Прочетена 20954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
 ТЕ крият тайната на самозачеването от инородците и жените.
Без самозачеване не може да се изчисти генът от първичния вид до разумния човек. Само с кръстоски не става.

 Адамовите синове(в частност-Дарвин) изфабрикуваха лъжата за милионите години еволюция от първобитния до човека, за да скрият тайната. Всъщност Библията не отрича първобитността на Адам - дори я потвърждава.

 Има биологичен ключ за сътворението и това е андрогенезата. Не само Ева е зачената на гърдата на Адам, а и синовете. А инкубирането на Адамовите плодове в женска утроба гарантира тяхната маскулинизация.

 Без андрогенезата РОДЪТ на Адам няма да има синове и Земята ще остане в наследие на инородците.
Инородците са синове от естествен полов акт между дъщери от Адамовия клан и примати като Адам.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Здравей! :) От 3-4 години знам за сайта ти и го намирам за интересен. Изчел съм го целия :) Сам ли достигна до тези твърдения или чете някъде основната информация, надграждайки я впоследствие?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Какъв е сайта ? Линк ако може да прочета и аз :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
Здравей! :) От 3-4 години знам за сайта ти и го намирам за интересен. Изчел съм го целия :) Сам ли достигна до тези твърдения или чете някъде основната информация, надграждайки я впоследствие?

 Събрах информация за ТЯХ и от самите ТЯХ. Някои неща са на базата на логиката.

ТЕ са телесните отци на човешкия вид. Вживяват се и като негови пастири.
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 00:44:51 am от H. »

cdms

  • Гост
Погледнах сайта и смятам, че нещо не е съвсем в ред. Да кажеш, че ни управляват сатанисти  ;D ;D ;D ;D ;D .

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Бих казал, че бафометите на подписа на enarees са сатанински...
Хемафродитите в сайта няма да ги коментирам пък изобщо.
« Последна редакция: Юни 18, 2008, 18:31:10 pm от H. »

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
Бих казал, че бафометите на подписа на enarees са сатанински...
Хемафродитите в сайта няма да ги коментирам пък изобщо.

Ти се изказа!
Че нали трябва да се знаят тайните на подмолните.

cdms

  • Гост
Човече в извинявам се че го пиша ама или нещо не си с главата наред или си шарлатанин.
Ако се опитваш да конспирираш конспирацията това е друг въпрос.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Относно: Родът на Адам - тайната на андроген&
« Отговор #9 -: Юни 19, 2008, 01:57:47 am »
Прочетох сайта ти....съветвам те да обмените идеи с Алекс Кулиър.. въпреки че той те задминава многократно би почерпил от твоите идеи определено!

Та значи Бог, който е създал вся и всю не е знаел метода Инвитро? ОМФГ.. и коя точно археология е доказала същетвуването на божии синове? Тази снимчица със издължения череп определено сигур е на божи син 8)
« Последна редакция: Юни 19, 2008, 08:07:22 am от Mirotvorec »

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
Човече в извинявам се че го пиша ама или нещо не си с главата наред или си шарлатанин.
Ако се опитваш да конспирираш конспирацията това е друг въпрос.

Разрешавам конспирациите и "конспирациите".

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
Прочетох сайта ти....съветвам те да обмените идеи с Алекс Кулиър.. въпреки че той те задминава многократно би почерпил от твоите идеи определено!

Та значи Бог, който е създал вся и всю не е знаел метода Инвитро? ОМФГ.. и коя точно археология е доказала същетвуването на божии синове? Тази снимчица със издължения череп определено сигур е на божи син 8)

 Издължаването на черепите е ставало в ембрионален стадий - износени са извънутробно.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Аз пък съм чувал, че издължаването на главите става като се родят и се пристяга някакъв парцал около главата им докато костите на черепа са меки.

cdms

  • Гост
Това е с бебетата от арстократичните семейства през ранната Античност. Бебето, когато се роди през първите няколко дена черепът му още е мек и точно с пристягане са им удължавали челото.

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
Аз пък съм чувал, че издължаването на главите става като се родят и се пристяга някакъв парцал около главата им докато костите на черепа са меки.

 Приказки - залъгалки. Такова бебе е обречено най-малкото на ментални проблеми.
РОДЪТ замита следите си.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27