Конспирации > Исторически конспирации

Родът на Адам - тайната на андрогенатите

(1/8) > >>

enarees:
 ТЕ крият тайната на самозачеването от инородците и жените.
Без самозачеване не може да се изчисти генът от първичния вид до разумния човек. Само с кръстоски не става.

 Адамовите синове(в частност-Дарвин) изфабрикуваха лъжата за милионите години еволюция от първобитния до човека, за да скрият тайната. Всъщност Библията не отрича първобитността на Адам - дори я потвърждава.

 Има биологичен ключ за сътворението и това е андрогенезата. Не само Ева е зачената на гърдата на Адам, а и синовете. А инкубирането на Адамовите плодове в женска утроба гарантира тяхната маскулинизация.

 Без андрогенезата РОДЪТ на Адам няма да има синове и Земята ще остане в наследие на инородците.
Инородците са синове от естествен полов акт между дъщери от Адамовия клан и примати като Адам.

H.:
Здравей! :) От 3-4 години знам за сайта ти и го намирам за интересен. Изчел съм го целия :) Сам ли достигна до тези твърдения или чете някъде основната информация, надграждайки я впоследствие?

P.E.A.C.E.:
Какъв е сайта ? Линк ако може да прочета и аз :)

H.:
http://tayna.hit.bg/

enarees:

--- Цитат на: H. в Юни 17, 2008, 14:22:04 pm ---Здравей! :) От 3-4 години знам за сайта ти и го намирам за интересен. Изчел съм го целия :) Сам ли достигна до тези твърдения или чете някъде основната информация, надграждайки я впоследствие?

--- Край на цитат ---

 Събрах информация за ТЯХ и от самите ТЯХ. Някои неща са на базата на логиката.

ТЕ са телесните отци на човешкия вид. Вживяват се и като негови пастири.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия