Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1051493 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Добре аз наблюдавам самолетите от 8 години. Тоест от 10 годишен мога да ти, че в последните 4 години и нещо започнаха да пръскат особено от опреди 2 години доста често. На обикновен самолет първо линията му излиза не веднага след него ами по-назад от него. Второ изчезва, а не остава за дълго след него. Не знам дали си забелязал, но има и самолети, които летят на високо и не остават никакви следи след себе си. Наблюдавал(и ги наблюдавам) съм ги самолетите със бинокъл и в момента който доста добре увеличава(ако те интересува бинокъла е руски и е военен) и си личи как изпускат това нещо нарочно точно от опашката си от дюзи или между двигателите си пак от дюзи. Един приятел има любителски телескоп, който увеличава още повече и се вижда през него, че тези самолети не са на никоя фирма превозвач.
Имат лого на НАТО където е пилота и отстрани също.
Някои имат вместо това лого имат белоглав орел.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен pandora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
моля, качете днешното видео с Еленко Ангелов в youtube или vbox

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Ако,искаш да го гледаш,ето го тукhttp://play.novatv.bg/program/nakafe

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
sidewinder за секунда не съм визирал теб!!! Дори съм ти благодарен, че вчера ме подсети за това - че точно с довода "за кристалите" съм го чел в много други форуми и говорих точно за тези разни "разбирачи" драскащи и под филми по темата в замунда!

Благодаря ти!

Благодарен съм не само на sasho90 но и на всички будни хора тук!

"Сам човек само за тоалетната"

Най-много дължа на Х нет!

 http://play.novatv.bg/play/230979/?autostart=true - Запис от вторник 9:30 по NOVA, Гала „На кафе”. Темата е H.A.A.R.P. и Chemtrails – климатичните оръжия...
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 18:21:00 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 451
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Sedere, имаш ли подръка или някой твой познат фотоапарат? Трябва да има начин да се пригоди към телескопа и това, което го казваш да го снимаш! Преди време даже бях пускал видео как може да се включи уебкамера към телескоп. Но най-добре фотоапарат. Това ще са солидни факти. Нямам телескоп и за съжаление нямам за момента финансовата възможност да си взема някакъв по-сносен и да го направя.
Keep 'em occupied!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Ами пробвах да снимам през бинокъла ми не самолет, а просто така за пробата. Ами снимката не е много добра.
Първата е без. Втората е със.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Ето и втората през бинокъла. Правя сравнение за да не кажат някои,че е близко разстоянието. С бинокъла се вижда добре как излиза от дюзи химикалът. Мисля, че като го гледам със двете си очи приближението е още повече. А и това където се вижда през бинокълът като мерник е вградено вътре за изчисление на разстояния май. Поне си представям как се прицелвам в тях.  ;D
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Като гледам през бинокъла с двете си очи мога да видя на този блок  как човек на прозореца си дъвче дъвката си. Все едно е пред мене и е на 15 см лицето му. Явно като се гледа с двете очи е по голямо увеличението му.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 451
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Никак не е зле. Размазването идва от фокуса. Ако фотоапаратът ти няма възможност за ръчно фокусиране е вероятно да не може да се направи "остра" снимка. Но както и да е, да не спамим на Еленко темата. Ако случайно успееш да хванеш нещо интересно - качвай да гледаме.
Keep 'em occupied!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Запис в VBOX7 от вторник 9:30 по NOVA, Гала „На кафе”. Темата е H.A.A.R.P. и Chemtrails – климатичните оръжия...

http://vbox7.com/play:c210c546 1 част

http://vbox7.com/play:22dda739 2 част

http://vbox7.com/play:de478e5d 3 част


Без реклами и SMS игри.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Това, което се говори тук за турмалина е интересно.Знам, че скъпоценните и полускъпоценните камъни имат някакво влияние.
Но не съм виждал, какво представлява камъкът турмалин.Ако може някой да пусне снимка тук, за да се знае-цвят, форми и т.н.

Горните снимки са в обработен вид. Така изглежда необработен:



Аз си взех камъка който търсех, естествено необработен за прилична цена и смятам да полетя златар и да му мисля обков за синджир.Дано не ми одерат кожицата  ;D ;D

Нещо друго, което е важно. Ако все пак смятате да го правите атрибут към някакво бижу или синджирче, трябва да е обкован, а не пробит. Пробие ли се камъка, духа му умира и няма никакви свойства. Най-добре е да се обкове в сребро.
доколкото разбрах може да е обработен но не и пробит и да се обкове в сребро или изобщо да не се обработва а в естествен вид да се използва ?
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Еленко,под една друга тема се чудим,дали има и добри риптили.Ти като специалист по въпросът,какво мислиш?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Трябва да прегледам пак приказките, имаше 1-2 в която ламя/хала/змей правеше нещ добро ама не помня коя беше приказката.

Пък будизма с философията му (до колкото я разбирам) пак е драконовски малко :)
"Животът е страдание, емоциите са болка."

Неактивен rem

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Привет на всички!
Другари не стана ли вече време да се предприемат някакви действия от наша страна?!
Или така си ни е добре /пред компа/. Ха-хо хи-хи, това е лошо, другото е добро... Приказки много се изговориха.
Да, разбираме ги нещата и какво от това?
Понякога дори се "хапем" един друг.
Дайте предложения_

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Първо благодарности Еленко за духа ти и упоритостта ти да подсказваш. При мен не е упоритост а инат. Днес гледах последното ти участие в Нова телевизия и много ме впечатли как убедително в краткото време което имаше успя да представиш толкова информация. Благодаря и на Sasho90. Днес влязох за малко за да намеря постнатото от него клипче с откъси от първи епизод на 1 сезон на "самотния стрелец".

Нещо от личния ми опит днес което ми преподаде няколко урока. Преди около час,час и нещо се убедих че мога приблизително да визуализирам. Конкретно става дума затова че нецеленасочено си помислих че на улицата встрани от блока ми е спряла червена кола с неопределена марка. След минути малко по-назад от мястото където си представях че е колата наистина имаше червена кола мерцедес, човекът тъкмо беше пристигнал и слязъл от колата. Да звучи абсурдно ако не ми се случваше много често нещо подобно. Мисля си за нещо и след малко чувам по телевизията нещо сходно или пък някаква песен по радиото. Но сега вече го осъзнах най-накрая, досега мислех че е някаква шега, случайност, изкушение и предизвикателство за разума ми. Същото е и с много от линковете които намирам в интернет. Мисля за нещо и много скоро ми попада съвпадаща информация. Защото аз не седя денонощно на компютъра все пак. Обратната страна на всичко това е че личният ми живот страдаше доста в това лутане. Затова трябва да мина в новия етап тоест подреждане на личните ми дела и тези в семейството ми.

Нещо и по темата за Хаарп. Мисля че въприки всички опити все повече хора в България пробиват завесата. Просто е много трудно. Някъде четох не знам точно къде мисля че тук в хнет че е най-тъмно преди съмване. Така че живот и здраве да е и любов.
Те не разбират едно просто нещо което в крайна сметка е че алчността и ненаситността не са разковничето. Те ще научат урока си но по-трудния начин. Така го чувствам.
Благодаря на H. за темата езотериката и парите. Благодаря на всички в хнет за активността им и за споделянето на късчета информация. Пожелавам ви да не се карате за дреболии и повече емпатия и разбиране към гледната точка на всеки от участниците. Инсомния не се връзвай когато ти казват че досаждаш с многото си линкове.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27