Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1052298 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
"Tiamant цензура"
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
На кафе с Гала - темите тази седмица 24 май - 28 май... Вторник, 25 май - Психологът Еленко Ангелов с доказателства, че Земята е посещавана от извънземни от векове. Директно включване от дома на певеца Христо Кидиков, където според него се случват паранормални явления...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Преди малко по NOVA Гала обяви темата за НЛО и гостите и много усмихната каза, че ще се готви "рептилско меню" - стек от питон. ;D
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
И   аз   гледах  ,  как   го  приготвиха   рептилското  .  Казаха  ,  че   е   вкусно   и   нискокалорично .  Дойде   ми  и   гениалната   идея  ,  да  вземем   масово   да   ядем   рептили  .  Та   по   този   начин   да   се   оттървем   от   тях .  Само   чрез   изяждане   ще   успеем   да   се   спасим   от   тези   навлеци  ;D ;D ;D 
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Видяхте ли уплашения Г.Иванов, как отрича всичко! Така са ги инструктирали със заучени цитати  :negative: Обаче се изкефих като каза Еленко къде летят, в атмосферата а не в открития космос. Едно време като дете исках да съм като Иванов,  ужас бил съм зомбиран да искам такова нещо  >:(
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Гледах го,наистина отричаше всичко..Не зная да се смея ли,да плача ли :(

buden

  • Гост
Е, не си го изкарвайте на змиите сега. Защото после с насекомите и гризачите не ви виждам ..

Змиите, колкото и вкусни да са, са много хубави животни.  :drinks:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Гледах го,наистина отричаше всичко..Не зная да се смея ли,да плача ли :(

Според   мен  ,  беше   минал  през  специален   инструктаж   по   темата   за   извънземните  ;) .  Може   би  ,  е   още   рано   да   се   разкриват   тези  факти ?!?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Онзи ден при разходката ми в курорта Златни Пясъци, снимах с gsm си нещо интересно около огромния петзвезден хотел "Ермитаж" "иззидан от зидарите" "Съни травел" ООД, който е 100 процента собственост на "Сигма кепитъл инвестмънт" - офшорка в Люксембург, на  Георги Велчев - брат на бившия ни финансов министър Милен Велчев по времето на Симо... В Златните нявсякъде го наричаха "хотелът на Милен велчев"...

Входът на църквата на хотела построена от същите построили "хотелчето" си е откровен масонски олтар, встрани от него е и тази скулптура на рогат мъж хванал здраво риба. Рогатият в християнската религия е дявола а рибата от векове, че и до днес е символ на Исус...
« Последна редакция: Юни 05, 2010, 10:17:17 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 451
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Хаха, това вярно е някаква подигравка. ;D Доста прилича на двете колони и масонската арка:

Keep 'em occupied!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Цитат
Входът на църквата на хотела построена от същите построили "хотелчето" си е откровен масонски олтар, встрани от него е и тази скулптура на рогат мъж хванал здраво риба. Рогатият в християнската религия е дявола а рибата от векове, че и до днес е символ на Исус...


Винаги съм се чудел , тези т.нар. строители , които правят масонски олтари и др. сатаниски склуптори и символи , дали са наясно какво вършат . Защото това един нормален човек не би го направил . Напротив . Същото важи и за парцалесите ни (политиците).Тези на които им се дава власта , на ясно ли са , че ще вършат това за което ги наемат . Т.е. сегашният ни земеделски министър , като ще продаде 10% от територията на България на евреите , знаел ли е предварително какво ще причини на страната , или е поставен пред свършен факт.Ето на тези въпроси не мога да си отговоря.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
„През толкова печал и тъга по нашето великолепие, не се обиждайте от моето инуендо!”
                                                          Куин(Queen,„Innuendo”)


Поста е залепен на Юни 08, 2010, 10:24:42 am
Добре са предали думите ми за долара и Рептилите днес във вестник Стандарт... Точно в средата :)
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 10:24:44 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Браво на Еленко!!! Днес в Стандарт , утре и в Труд , и така малко по-малко ще се ''разбудим''. Колкото повече хора си отварят очите за гущерите , толкова по-трудни за изпълнение ще им стават пъклените планове  :). Мисля,че остава много малко,до появата на стотната маймуна  ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27