Автор Тема: А вие обичате ли България?  (Прочетена 50734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #31 -: Юни 02, 2009, 10:20:12 am »
Джон Атанасов... роден, израсъл в Америка и... починал там. За мен си е американец.

ПС: Не искам да започвам спорове. :)
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #32 -: Юни 02, 2009, 11:10:21 am »
Цитат


А вие обичате ли България?


Аз ли?
Да! Обичам Я! Даже съм влюбен в нея! Знаете надявам се, онова чувство..., когато сте влюбени, нали? Та така и аз, когато става въпрос за България!

Има една подробност обаче, че не само не обичам съществата, които Я управляват, а и ги ненавиждам. Даже съм готов когато дойде Видов ден, да бъда един от техните екзекутори.
Правете разлика между България като природни дадености и управление! Те не са едно отдавна, мнооого отдавна.

Управляващите и техният обслужващ персонал като съд, прокуратура, полиция и т. н. не са Българи.
Пресният пример е "законното" отвличане на Българско дете!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #33 -: Юни 02, 2009, 20:19:48 pm »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Относно: А вие обичате ли България?
« Отговор #34 -: Юни 03, 2009, 00:12:03 am »
Това не го разбрах - аз съм висок 182 - обясни ми моля.Бих добавил към всичко и първата безстепенна скоростна кутия.
АМи не си го направил ти това да си висок 182 см. Не зависи от тебе. Същото е и със страната,в която си се родил...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #35 -: Юни 04, 2009, 19:03:14 pm »
Да.
Освен това наистина се старая да обичам и сънародниците си :), нищо че е трудно. Най-първо, обаче, трябва да заобичаме себе си, за да "тушираме" завистта. След това ще е по-лесно.
Обичам Бога във вас.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #36 -: Юни 08, 2009, 13:16:45 pm »
Правилно, чичо Бил. Ако обичаш себе си, ще обичаш и другите. Аз лично не си губя времето си да мразя, гледам да помагам. Но за много хора, когато често те прецакват (почти ежедневно и на много места) е трудна такава обич.
Отличен девиз има на народното ни събрание, въпросът е кога народът ще го разчете правилно.(за работещите вътре е "разделяй и владей")
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 07:44:59 am от Mirotvorec »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #37 -: Юни 09, 2009, 08:45:15 am »
Не си съвсем прав. Тези вътре са само пионки в ръцете на амер. посланик и масонството. Те са използващите лозунга "разделяй и владей".
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 13:00:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #38 -: Юли 10, 2009, 15:43:32 pm »
 :-\ :-* ;) :-[Всеки различно разбира обичта ???

Тя ОБИЧТА според скромното ми мнение или я има или не. :)
Всеки обича нещо или някого заради "НЕЩО СИ" та в този ред на мисли май няма мнго от "НЕЩОТО СИ" заради което да обичаме България...НООООоооо,
Щом сме тук и сега вероятно 90% от хората в този форум намираме смисъл и без да сме принудени просто :-* я обичаме.  :-*
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #39 -: Юли 10, 2009, 17:53:40 pm »
Обичам България и народа ни и се гордея с националноста си

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #40 -: Юли 14, 2009, 14:21:04 pm »
Песимистите моля да си променят мнението. Според плана за съсипване на България вече трябваше да сме изтрити от политическата карта. Нещата не са непоправими. Докато има българи няма проблеми. И през по-тежки проблеми е преминал народът ни.

  ;D ;D ;DБРАВОООО... имаш изцяло подкрепата ми в посока оптимизъм за Българите и България!!! Някога едно мъдро същество БЕИНСА ДУНО(ПЕТЪР ДЪНОВ) е казал , че България с българите е черният дроб на планетата, ако някой може да съществува пълноценно без черен дроб, може да продължава да бъде песимист по отношение на това дали ще я има България. :) :) :)
 Само още малко време ще отнема на ПЕСИМИСТИТЕ, моля ви да си прегледате черният дроб защото пак Той е казал, че песимиста често има проблеми точно с функцията на черният дроб!!! :-\ :-\ :-\
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен intoXa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #41 -: Юли 15, 2009, 01:20:03 am »
Да, обичаме България,но какво я прави такава заради каквато я обичаме? С какво сме по-различни от останалите народи,с какво сме по-уникални? Аз например знам защо,но не мога да го обясня. И знаете ли ... обичам си страната и не я давам на никой и за нищо,но ме е срам! Срам ме е не за друго,ами защото не си знам историята на народа ми! Само общи приказки,но това ще го поправя,а кой от вас може да каже,с ръка на сърцето,че си знае историята?! Между другото... някой да е чувал за Илия Вълков - откривателя на Браунов газ? Този газ според мен е едно от най-съществените открития на човечеството,но всичко се потулва заради засягане на чужди интереси! Нека бъдем националисти,но и реалисти.Да защитаваме България,но да знаем защо!
Животът е твърде кратък,за да го пропиляваме в идиотизмите на ежедневието ни...

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #42 -: Юли 19, 2009, 16:16:58 pm »
Правим ли разлика м/у обич и привързаност!? ;) ;D

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #43 -: Юли 19, 2009, 16:56:26 pm »
Правим ли разлика м/у обич и привързаност!? ;) ;D

Аз бих употребил глагола -харесвам- и съчетанието -умерено привързан-.
Тъй като  ;D "взаимност" от държавата не се получава винаги.
Дано новата власт да внесе нов, положителен смисъл във взаимоотношенията българи-българска държава. :)

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #44 -: Юли 21, 2009, 09:05:38 am »
И знаете ли ... обичам си страната и не я давам на никой и за нищо,но ме е срам! Срам ме е не за друго,ами защото не си знам историята на народа ми! Само общи приказки,но това ще го поправя,а кой от вас може да каже,с ръка на сърцето,че си знае историята?!

Прочети  "Български  хроники"  на Стефан Цанев. Ще научиш много неща.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27