Автор Тема: Видове НЛО  (Прочетена 9513 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Видове НЛО
« Отговор #15 -: Септември 20, 2008, 20:55:14 pm »
Евтегий Панов - "Смысл жизни и истории с позиций эзотерики"
Хадзапи,
Що само мъчиш народа с разни откъсчета, а не постнеш цялата книга? Във форума се навъртат и рускочетящи!

А ако не постнеш книгата ще бъдеш поставен под надзор, след това осъден от тройка и постановена смъртна присъда, по-късно "приведен" в Гулаг, а след това, сигурно, и РАЗСТРЕЛЯН...  ;D :D ;) :) :o :-\ :( >:( laugh :'(
Поне пусни линк към книгата бе човеко...

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Видове НЛО
« Отговор #16 -: Септември 21, 2008, 20:29:14 pm »
Няма я в нета. При едно от редовните ми ровения по книжарниците я видях и доста се двоумих, преди да си я купя. Оказа се интересна и не съжалих, че си я купих. Търсих и други книги от този автор, обаче нищо не излиза по търсачките и в библиотеките. Има я като заглавие само в 2-3 интернет книжарници.

Няма да ме биеш :D , ще пусна някои от по-интересните неща от нея, но тя е с писана така, че всяка глава е на отделна тема. Това, което беше за НЛО го преведох.
Другите ще са разпръснати по форума, в зависимост от темите. ;)

Само да не вземат да ми трият постовете, ако пиша директно на руски, че ще ми отиде целият труд на писане на вятъра. Веднъж вече ми се случи да ми се изтрие тема, пусната на руски.
« Последна редакция: Септември 21, 2008, 20:31:47 pm от хадзапи »

Max

  • Гост
Относно: Видове НЛО
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2008, 17:52:52 pm »
Преди доста време (85-та г.) видях  2 светещи сфери в наситено червено, които се обединиха в по-голямо кълбо -с големината на луната при пълнолуние.В момента на обединяването си смениха цвета.Новообразуваното кълбо се движеше точно нагоре и след …не мога да определя времето или се стопи или се смали постепенно и изчезна, това съм го забравил.Но впечатлението беше, че това по никакъв начин не напомня за някакъв технологичен обект в смисъла в който сме свикнали да мислим за това.Идеална сферична форма и мека светлина излъчвана от цялото кълбо.Усещанет беше че по- скоро това е живо.
Не бях сам, но вече нямам възможност да попитам човека, който видя същото за подробностите, които съм забравил.
Ако имате информация за подобни обекти, ще съм благодарен да ми помогнете да разбера какво съм наблюдавал.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27