Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (Stardust case - от 1981 г., до ден днешен)  (Прочетена 17865 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Предполагаемо отвличане от извъl
« Отговор #15 -: Май 25, 2008, 04:45:05 am »
Здравей,Звезден прах!!!
 Аз също имам въпрос,прочитайки всичко дотук,великолепните експерти-/Red gui,Horus,Alien,Еон.../ на любимия ни сайт няма да те оставят на мира : :D,и бъди сигурна,че ще направят най-смисленото и "вярно с оригинала" заключение на твоите опитности...Не се заблуждавай,че се държат като хора,щъкат из измеренията,обикалят небесата... :D Шегувам се,но наистина,тук са хората,които ще те разберат най-добре,както виждаш-споделяме за почти всичко,коментираме,спорим,даже понасяме обиди,и мисля,че трябва да имаш Обходимата вибрация,настройка, ако щеш,за да попаднеш,или даже да прочетеш една тема от този сайт?Не мога да си представя да седна пред компютъра,и да не вляза веднага тук,и да чета с часове..ето,зазорява,а ще продължавам,та моят скромен въпрос,Звездно прахче,е - чувстваш ли промяна във възприятията,във ежедневното 3Д,отношението към живота,хората,промени ли нещо в характера ти,получи ли някои отговори,които всеки тайно крие в себе си,поне на някои,разбира се,и после-ако не е тайна;кратко,елементарно описание на навиците ти-например;пушиш ли,алкохол колко,избухлива ли си,вече разбрах,че се владееш,но критерия е различен,все пак,ей такива неща,ако не са тайна.Просто искам да сравня,нищо повече,но и не се чувствай длъжна да го правиш,това е просто мой каприз!
 Сърдечно благодаря и аз за споделените ОИТ!!!
« Последна редакция: Май 25, 2008, 04:55:56 am от ipsilan »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Какво да ти кажа, Н, ...?!

Не съм чувствала да са ми слагали импланти от никакъв тип, ама знам ли вече...?!?!

По принцип се осланям на "усещането си" и то 100% ми казва че всичко ми е толкова наред, че ако започна да се оплаквам за нещо, ще да е безочливо от моя страна. :)

Много е полезно човек да се съмнява, ако не го прави, няма как да преценява нещата около себе си. Но понякога прекалените съмнения обръщат нещата на обратно й ни навличат пoвече неприятности, отколкото решения на даден проблем.

Поне моя личен опит това ме е научил...

Нищо "прекалено" не е хубаво. Баланс трябва да има във всичко и в тоя, и в "оня" живот…

 Сивите - Не са ме взимали, нито са ме отвличали. Много им се е искало, знам го това, но незнам... нещо им пречи ... или ги спира.... незнам как да го определя. Чувствам го! ( по склонна сам да си мисля, че самата ми енергия като потенциaл ги интересува - тях едва ли , по скоро някой, който ги праща - но тъй като, начина по който я използвам не им се нрави, затова и не ме пипат. Или пък има някой, кoйто не им позволява да се докопат до мен.  Имала съм сaмo ненасилствени срещи с тях, затова и качих темaта като "Моите "сънища" със сивите", незнам защо после са я преместили, но няма проблем, щом така се преценили Админите.

"срещите" ми със сивите спряха през 2004г. От тогава ако съм ги мяркала е било из астрала, но не е било свързано с мен, така че - никакво внимание.

Относно срещите ми с други видове - продължават и до днес.

Ще разкажа, разбира се.

Както споменах преди, чудех се дали да пиша във форума... После си викам, ами само заради това, че може да има само 1 човек, на който да помогне разказаното от мен, само за това си заслужава.
Пък и коментерите към моите постове само ще ми помогнат да си обясня това, което не разбирам и да потвърдя това, което вече съм знаела.

Предполагам, повечето от съфорумците знаят - истината никога не е само на едно място.

Така, че с информацията от книги и статии, и с информациаята от преживяното от обикновените хора - ще сглобяваме картината на истината все по-вече и по- вече.


 :)
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Здравей Ipsilian!!!

Разбира се, че много неща се променят у човека, след подобни преживявания.
Представи си само едно преживяване пред прага на смърта (типичните случки, да се гледаш отгоре или да минаваш през тунел) преобръщат цялата ти ценностна сйстема ( в повечето случаи),та камоли ако от време на време си щъкаш на там на сам из разни ми ти измерения и си лафиш с някакви "колеги" от "ония" светове?!

Повишава се чувствителноста на възприятията. Зрението (не постоянно)от 3D към 4D. Отношението ти към хората, разбирането ти за много неща от живота. Отговаряш си на много въпроси, които са те държали буден до късно (хаха, да ама като си отговориш на тях, после пък други започват да те ръчкат, така, че спиране няма...)

Всъщност това е естествен процес на еволюция.
Навлизаш по терени с други вибрации, значи и твоита се променя. Ако пък много ти е е харесало по тия места и искаш да си бръмчиш по- честичко, заначи по честичко трябва да си променяш вибрациите, но тук вече е защото ТИ така искаш, съответно ТИ и тарябва да направиш промяна във вибрациите, тоест от несъзнателни преживaвания минабваш на СъЗНАТЕЛНИ. Съответно поемаш отговорност върху това, което ти се случва. (всъщност се олях малко, защтото не е от темата за Алиенс, макар че всичко е толкова преплетено и взаимносверзано.... та нема накъде!!!, Sorry)

Навиците ми са: пуша (1 кутия за 2-3 дни), пия ( по чашка на месец, ако ми скефне), почти не ям месо, много спокоен човек съм, в общи линии...

PS: С удоволствие отговарям на всички въпроси. Нали всички тук търсим отговори на въпросите си...
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен klara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Здравей, Stardust,
знам това място до Плевен - там се случват странни неща, свързани са найстина с летището.
Знам много малко - само толкова, колкото да се измъчвам.
Имала съм странни преживявания, не приличат много на твоите.
Търся истината...найстина..

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Какво място до Плевен, какво летище? :D

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Какво място до Плевен, какво летище? :D

Навярно става въпрос за военното летище в Долна митрополия, което е на 7 км от Плевен. Аз служих там във ВВС '97-ма.

Breath

  • Гост
Какво място до Плевен, какво летище? :D

Навярно става въпрос за военното летище в Долна митрополия, което е на 7 км от Плевен. Аз служих там във ВВС '97-ма.

Там сега нали не може да се влиза просто така? Преди някой ми казваше, че са ходили да разглеждат и са влизали съвсем свободно, а сега трябвало някакви специални разрешителни/пропуски да вадят....

Неактивен klara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Да, Д.М. е мястото.
Мисля, че винаги се е влизало с пропуск, за определен период нямаше обучаващи се обаче.
Хей, WhiteKnight, кажи - нещо интересно забеляза ли? (може и ЛС)

Breath

  • Гост
Здравей, Stardust,
знам това място до Плевен - там се случват странни неща, свързани са найстина с летището.
Знам много малко - само толкова, колкото да се измъчвам.
Имала съм странни преживявания, не приличат много на твоите.
Търся истината...найстина..


klara, разкажи и ти нещо за странните преживявания, които си имала там  :)

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Ей, аз пък живея в Плевен, и нищо до сега не съм видяла?! Кажете къде е точно това място, че много ми се иска и аз да видя някоя летяща чиния, да я снимам и т.н.

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Здравей Stardust,

Прочетох ти постовете с голям интерес...

Ако погледнеш снимките по-долу, би ли казала дали усещаш нещо познато свързано с някои от прежвяванията ти?







Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Тук се подвизават римоут виюъри?

Нещо за това да кажат http://www1.voanews.com/english/news/asia/Explosion-Sinks-S-Korean-Navy-Ship-in-Tense-Border-Area-With-North.html

примерно?
11

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
 Добре дошла,Stardust :) Благодаря за споделеното.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Remalyks, извинявам се, но имам беглото чувство, че линка ти не е свързан с разискваната тема тук.

Ела след две седмици на един курс и на втория ден ще можеш сам да си отговориш на въпроса...

А пък и не се изисква много-много RV да предположиш какво ще произтече от този инцидент в много близко бъдеще в тази точка на кълбото.

Neven, май Stardust  се е покрила от две години, надявам се да излезе на перископна дълбочина, че бих искал да я питам нещо...

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Здравей RViewer,

отдавна се каня да ти отговоря, но все не намирам време.

Имам едно "преживияване, астрално пътуване, съзнателен сън - който както иска така да го нарича" на подобно място.

Каньон, с много високи скали, мястото е в САЩ. Рея се над скалите, наблудавам траекторията на един човек, който тарси нещо в таяа местност, сварзано с някакви секретни древни тайни. Човекат е трагнал на там, след като е консумирал Пейоте (мексикански катус, халюциногенно растение).
Изведнаж се озовавам вътре в скалите, в лаборатория. Разхождат се някакви хора, на прав поглед и говорят някакав странен език, нещо като членоразделна реч, странна работа...
Виждам човека от каньона, седи на стол, като "пленен е", не е вързан, но е парализиран. Обездвижен физически, но в пално сазнание. Ниакак си чрез неговия поглед виждам "хората", които се мотаяат на около и се оказва, че той не ги вижда като хора, а такива, каквито са в действителност - рептилски мутри, гущери.
Разбирам на момента, че в лабораторията се изваршват някакви генни експерименти и че този човечец с решен земен край вече. подготвят се да експериментират с него.

Това беше, което си спомням.
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58219 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
57922 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16163 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
93 Отговора
53444 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6548 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27