Автор Тема: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?  (Прочетена 23779 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #30 -: Септември 14, 2007, 19:00:54 pm »
Някой да знае за слуха, че Гагарин не е умрял при самолетната катастрофа, която е официалната версия за смърта му? :-\
Мисля, че в Русия този слух не е от вчера. Мога да посоча и източник, който публикувах в този форум. Това е книгата "Тайните на Времео" от Вадим Чернобров.

Да, този слух витае от години. Не са намерили тялото му при останките от катастрофата, така знам аз. И само това знам.
Ти разбира се, вярваш в този слух:))))

В крайна сметка, има ли значение кой е първия космонавт?
Самата тема е така зададена, че трябва да избираме. Може би първите истински космонавти са нацитата, нали най-гениялния инженер бил там.
Аз пък ще ви кажа друго - първия космонавт е бил Енох, защото Ангелите доста са го поразвели из някаква космическа база. Това съвсем сериозно, нали сте чели "Апокриф за праведния Енох"? Направо си го зимат, развеждат го из Седемте небеса, изправят го пред лицето божие, Енох със съжаление вижда някакъв хуманоид, а така се е надявал да види Пламъка всеизгарящ...и после си го връщат. Преди това един Ангел 30 дни и нощи му диктувал Книгата на живите, демек имената на още неродените люде человечески. Доста странна история, която разбира се, не е включена в Библията, щото доста неудобна. Как така Бог не излъчва велика светлина и не изгаря всеки доближил го:)))
Прочетете го, хубаво четиво. Ще ви накара да се позамислите.
Както и идеята на богомилите, че Сатана като паднал на Земята, паднал в окена, и доста дълго време киснал там, докато излезе. Искам да имам шнорхела на Сатаната:)))
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 19:06:35 pm от Handle »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #31 -: Септември 14, 2007, 19:15:07 pm »
За първите космонавти, Хендъл, май е по-добре да кажем какво е написал все пак Платон в неговите "Диалози". За това как хората първо живеели на луната, били хермафродити, нямали тела и т.н. Чак след това идват на Земята и стават с тела, но пак хермафродити в първоначалния период. Чак след дълъг период от време половете се разделят. Да ама от Луната до Земята не е ли космическото пространство?
Е. П. Блаватка също има твърдения в "Тайната Доктрина", че човек е дошъл на Земята от Космическото пространство, но там се говори същото, което твърдят днешните учени с тяхната хипотеза за "панспермията". Баба Блаватска не говори за космонавти.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #32 -: Септември 14, 2007, 19:30:57 pm »
Е ти ме довърши тази вечер!!!
За пръв път чувам хермафродит без тяло::))))  ;D :D
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #33 -: Септември 14, 2007, 20:30:24 pm »
Ми прочени "Диалозите"  на Платон. Там ще ти се изяснят доста неща... След това прочети баба Блаватска. Всичко между 15000 и 20000 страници... Пък тогаз да си приказваме.
Платон има досто добро мислене на темата за манипулацията, тя е в цялото му творчество.
Ако не си го чел, много си загубил...
За хермафродитите той споменава само мимоходом. А и не само той. има и други стари автори.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #34 -: Септември 14, 2007, 21:34:16 pm »
Ми прочени "Диалозите"  на Платон. Там ще ти се изяснят доста неща... След това прочети баба Блаватска. Всичко между 15000 и 20000 страници... Пък тогаз да си приказваме.
Платон има досто добро мислене на темата за манипулацията, тя е в цялото му творчество.
Ако не си го чел, много си загубил...
За хермафродитите той споменава само мимоходом. А и не само той. има и други стари автори.

Значи, ако чета Платон, ще ми се изяснят доста неща:) Като например, че Атлантида е била в Атлантическия нали:)?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #35 -: Ноември 07, 2007, 14:34:44 pm »
Някой да знае за слуха, че Гагарин не е умрял при самолетната катастрофа, която е официалната версия за смърта му? :-\
Мисля, че в Русия този слух не е от вчера. Мога да посоча и източник, който публикувах в този форум. Това е книгата "Тайните на Времео" от Вадим Чернобров.

Познавам жена, която е близка на семейството на Гагарин. Та тя казва, че Гагрин е жив и си работи в някакъв институт и са засекретили всичко за съществуването му :) Така поне твърди семейството му, неофициално разбира се, пред близки :)

Няма нужда от коментарите ви, защото знам какви ще са :P Просто споделям какво ми казаха :)
« Последна редакция: Ноември 08, 2007, 15:13:52 pm от H. »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #36 -: Ноември 07, 2007, 18:18:57 pm »

Познавам жена, която е близка на семейството на Гагарин. Та тя казва, че Гагрин е жив и си работи в някакъв институт в тундрата и са засекретили всичко за съществуването му :) Така поне твърди семейството му, неофициално разбира се, пред близки :)

Няма нужда от коментарите ви, защото знам какви ще са :P Просто споделям какво ми казаха :)
     Ако това е вярно, значи тук има конспирация в цялата дейност на Роскосмос. За да укрият първия космонавт, руснаците имат сериозен мотив! Хамериканците, на такъв човек, или му затварят устана, или той изчезва... ;)
     И да не говорим, че преди време имаше слухове, че е отвлечен от извънземни, сега си е жив и здрав... абе я прочетете "Тайните на Времето" на В. Чернобров...
     Сега, като си спомня, не само хамериканците са се опитвали да правят конспирация с космическите полети. Преди петнайсетина години, у нас излезе книгата "Летял ли е Гагарин в Космоса" от някакъв унгарец -  точно сега не мога да я изкопая в библиотеката си. Така, че с информацията за космическите изследвния се произвеждат универсални несъществуващи информационни продукти, които имат най-различни цели, в зависимост от намеренията на манипулаторите. А истината е някъде там...
« Последна редакция: Ноември 08, 2007, 15:13:10 pm от H. »

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Кой е първия космонавт - Илюшин или Гагарин?
« Отговор #37 -: Ноември 08, 2007, 09:34:28 am »
Гледах един филм от Замундата за Ггарин - Гибель Гагарина.
http://www.zamunda.net/details.php?id=99722

Добър е!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Нито един от двамата е верния отговор ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27