Автор Тема: Телефон плаши с НАТО  (Прочетена 3544 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Телефон плаши с НАТО
« -: Януари 10, 2006, 10:33:50 am »
Пернишки шегаджия записал на телефонния си секретар съобщение, което стряска избралите номера му.
"Здравейте, вашето повикване току-що бе вкарано в спътникова компютърна програма за насочване ракетите на НАТО. Имате 20 секунди да напуснете сградата. Оставете последното си желание след сигнала", е записал собственикът на телефонния пост. Стряскащото съобщение уплашило перничанка, погрешка набрала номера навръх Нова година. Жената потърсила свои близки да им честити празника, но объркала една от цифрите и вместо приятелски глас чула в слушалката смразяващото съобщение. Тя понечила да изведе децата си от жилището, но като изтекли 20-те секунди и нищо не се случило, осъзнала, че е станала жертва на безвкусна шега. Кога е записано съобщението, не е ясно, но и вчера то звучеше при избиране на номера.

"24 часа"


хахахах яко като се сетя и аз бях сложил преди доста стряскащо нещо на секретаря ;)

Heinie

  • Гост
Отг: Телефон плаши с НАТО
« Отговор #1 -: Януари 10, 2006, 10:41:45 am »
Хахаха, да й имам ентусиазма да си изнася! Обаче заглавието на темата кърти миФки.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Телефон плаши с НАТО
« Отговор #2 -: Януари 10, 2006, 11:04:38 am »
има стикери "Обекта се охранява от НАТО" .. хехехех - яко
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Телефон плаши с НАТО
« Отговор #3 -: Януари 11, 2006, 02:23:35 am »
Аз си бях сложил на секретаря страшна мания. Някакъв маниак казва, че собственика на телефона не може да се обаи, понеже е под мотрисата на влака. Отстрани се чуват някакви линейки, доста хора съм стряскал.  8)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Телефон плаши с НАТО
« Отговор #4 -: Май 11, 2008, 22:51:23 pm »
Mission Impossible! ;D ;D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27