Автор Тема: Конспирацията "самоохулване на българите"  (Прочетена 30972 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Драги форумци много ме притеснява факта че твърде често в ежедневието , в пресата и другите медии се чува и вижда охулване на българи от българи.Все ми се струва че това не е случайно явление, а част от  "Програмата"

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #1 -: Април 09, 2008, 17:11:04 pm »
Хм...българска му работа...
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #2 -: Април 09, 2008, 17:18:09 pm »
Човек за да има шанса да промени нещо, първото условие е да не му харесва настоящето/околното и съответно да отправя критиките си към него.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #3 -: Април 09, 2008, 17:25:03 pm »
Драги форумци много ме притеснява факта че твърде често в ежедневието , в пресата и другите медии се чува и вижда охулване на българи от българи.Все ми се струва че това не е случайно явление, а част от  "Програмата"

И мен много ме дразни, но да е конспирация - не виждам как. Дори и от Програмата не виждам как става ясно това.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #4 -: Април 09, 2008, 19:10:14 pm »
Човек за да има шанса да промени нещо, първото условие е да не му харесва настоящето/околното и съответно да отправя критиките си към него.

За да има шанс да промени нещо,първо трябва да промени себе си,а после да оправя другите.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #5 -: Април 09, 2008, 19:24:43 pm »
Човек за да има шанса да промени нещо, първото условие е да не му харесва настоящето/околното и съответно да отправя критиките си към него.

За да има шанс да промени нещо,първо трябва да промени себе си,а после да оправя другите.
Да, права си, действително пропуснах тази част, без която не може. След нея обаче идва съответно недоволството, за което аз споменавам. Разбира се, няма спор, че и не трябва прекалено да се преиграва, както наистина нерядко се случва. ;)

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #6 -: Април 09, 2008, 19:56:32 pm »
Аз имам предвид това че доста чужденци ,критикувайки ни за едно или друго,ни внушават че не сме добри като народ. От друга страна български граждани с чуждо етническо самосъзнание доста по-често си позволяват и неоправдани критики съзнателно,за да подчертаят себе си като по-...,а ние от може би и наивност или доверчивост приемаме нещата за верни.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #7 -: Април 09, 2008, 20:36:38 pm »
Аз пак ще кажа, че българите са индивидуалисти, защото ако сме единни няма да има баланс и ще ринем наляво и надясно.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #8 -: Април 09, 2008, 20:37:10 pm »
А може би от простотия, даскале, защото наистина много сме изпростяли. Едва ли е толкова конспиративен въпроса, който повдигаш, но виж-морален да.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #9 -: Април 10, 2008, 02:09:50 am »
Драги форумци много ме притеснява факта че твърде често в ежедневието , в пресата и другите медии се чува и вижда охулване на българи от българи.Все ми се струва че това не е случайно явление, а част от  "Програмата"

Защо мислиш, че е част от програмата?

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #10 -: Април 10, 2008, 03:13:18 am »
Като рефрен, който се набива в главите постоянно, няма начин да не ни влияе на подсъзнателно ниво.
Като за начало, трябва всички ние да спрем да го казваме...
Може и да е програма. Не е изключено.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #11 -: Април 10, 2008, 17:23:15 pm »
Ред Гай, мисля че е част от програмата защото охулвайки и  унижавайки българите като индивиди, много по лесно е да се поставят на ръководните места личности от друг етнос,които няма да ги боли толкова за България и ще служат и на чужди интереси. Цитирам началото на програмата.Който не я е чел,да я намери в  Политически конспирации.

ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД - Приета на московския ционистки конгрес 1988 г.
I. Удържане на властта
1. Заграбване на средствата за масова информация
2. Всички, които участват пряко във властта трябва да имат местни имена и външност.
3. Директорът може да бъде гой, но поне един от неговите заместници трябва да бъде от нашите.
4. Да не се допускат до властта трудещите се.
5. Да се поддържа репресивен апарат за пълен контрол.
6. Масон, които в оставил следи при провеждане на акция или използване на специални средства, завършва живота си със самоубийство или го ликвидират.
7. Да бъдат създадени и поддържани структури за чистка в оществото; обезглавяването на гоите да се провежда по план, независимо от степента на активност.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Конспирацията "самоохулване на k
« Отговор #12 -: Април 10, 2008, 20:18:13 pm »
Ред Гай, мисля че е част от програмата защото охулвайки и  унижавайки българите като индивиди, много по лесно е да се поставят на ръководните места личности от друг етнос,които няма да ги боли толкова за България и ще служат и на чужди интереси. Цитирам началото на програмата.Който не я е чел,да я намери в  Политически конспирации.

ПРОГРАМА ЗА ИЗТРЕБВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД - Приета на московския ционистки конгрес 1988 г.
I. Удържане на властта
1. Заграбване на средствата за масова информация
2. Всички, които участват пряко във властта трябва да имат местни имена и външност.
3. Директорът може да бъде гой, но поне един от неговите заместници трябва да бъде от нашите.
4. Да не се допускат до властта трудещите се.
5. Да се поддържа репресивен апарат за пълен контрол.
6. Масон, които в оставил следи при провеждане на акция или използване на специални средства, завършва живота си със самоубийство или го ликвидират.
7. Да бъдат създадени и поддържани структури за чистка в оществото; обезглавяването на гоите да се провежда по план, независимо от степента на активност.


Не става ясно как с тази извадка от Програмата, може да се обоснове тезата, че самоохулването е някакъв вид конспирация на ционистите, които искат да ни унищожат.

Освен това, тази Програма май е изфабрикувана. Елтимир казва:

Цитат
   
Същата програма я видях преди доста години. Донесе я Мадлен Кирчева, която нашият приятел Вотан наричаше "Талибанката". Та Мадлен донесе програмата, отпечатана на ксерокс. Програмата беше на руски език и се отнасяше до руския народ. Като чета сегашния вариант, оставам с впечатлението, че думите "Русия" и "руски" са подменени с "България" и български. Все пак като знам, че ционистите прилагат едни и същи методи към различни държави и различни народи, допускам, че е възможно също такава програма да е разработена и специално за нас. Основата си остават "Протоколите на ционските мъдреци".


Но според мен, факта, че я има и в "руски вариант", говори, че може да е изфабрикувана с цел да провокира националистите в БГ и в Русия, за да ги приберат по-късно. Вероятно някаква конспирация на Разузнаването. Все пак, Програмата като цяло е писана преди 10-ти.
« Последна редакция: Април 10, 2008, 20:20:40 pm от RedGuy »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #13 -: Април 11, 2008, 06:13:41 am »

Не става ясно как с тази извадка от Програмата, може да се обоснове тезата, че самоохулването е някакъв вид конспирация на ционистите, които искат да ни унищожат.

Но според мен, факта, че я има и в "руски вариант", говори, че може да е изфабрикувана с цел да провокира националистите в БГ и в Русия, за да ги приберат по-късно. Вероятно някаква конспирация на Разузнаването. Все пак, Програмата като цяло е писана преди 10-ти.


Съвсем естествено е че програмата може да се приложи към всеки етнос на гоите, така че въпросите са излишни. Наблюдавайки кой и как ни управлява,виждам че програмата се изпълнява много точно.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Конспирацията "самоохулване на българите"
« Отговор #14 -: Април 11, 2008, 10:53:02 am »
"Самоохулването на българите" е част от натрапваните глобалистки схеми за смазване на българския народ и нация. Вкарват се поредните шаблони и етикети за подобно нещо; например: "бедна държава", "малка държава", "нищо не зависи от нас"; преди време изродът Мартин Карбовски в едно интервю нарече България и Румъния "цигански държави и резерати за таласъми"; "българи татари", "убийци на папата", "терористи", "всички са бивши агенти на ДС", "идеал на българина е Бай Ганьо", "български етнически модел" (това е някакво педерестко определение, което нищо не означава!) и т.н и т.н. В тая програма повече участват скрити чифути (крипто юдеи), които за маскировка носят български имена или се представят за българи; на такива им се дава трибуна за подобни изяви, а също и разни заблудени колаборационисти, които го правят за пари и кариера, да не забравяме и масоните и те са в играта! За повече яснота виж "Протоколите..."  ???
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6622 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37718 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13540 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
7 Отговора
9597 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2008, 23:46:12 pm
от Bibl
1 Отговора
4808 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:40:54 am
от asdfghjkl

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27