Автор Тема: Великият Роял Райф  (Прочетена 15162 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Великият Роял Райф
« -: Април 03, 2008, 21:42:11 pm »
Драго ми е да ви кажа, че аз от доста време се интересувам от метода на д-р Райф и вече го прилагам с успех върху мен и моите близки.Накратко, прилагам контактния метод по схемата описана в този сайт http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3897&postdays=0&postorder=asc&start=225
Схемата посочена от Dido boy съм я направил и резултатите са зашеметяващи!
Накратко за какво иде реч.Доктор Райф, вече покойник, преди много години, когато аз даже не съм бил планиран, открива метод да лекува всички заболявания.Изследвайки микроби, той стига до извода, че всеки микроорганизъм, било бацил, вирус, бактерия или паразит си има в него си определен коктейл от електролити.Този коктейл е причина да се забележат индикации за електрически характеристики, следствие от различните химически състави на микробите.Тогава му хрумва да види как ще се държат микробите когато им пусне ток и забелязва, че има реакция.Започвайки да експериментира с ток с променлива честота и тогава идва пробива.Открива, че когато през микроба минава ток с определена резонансна честота това предизвиква "взривяването" му.Тази честота Райф нарича "Смъртоносна осцилаторна стойност", която е различна за различните болестопричинители.Райф изобретява два метода за предизвикване на резонанс.Единия е безконтактен с Тесла лъчение, а другия е контактния метод, за който аз ви пиша, че прилагам.Няма да се спирам на Тесла лъчите, а ще ви обясня как се прилага втория метод.За целта трябва да си направите машинката посочена тук http://gefi.data.bg/Rife_Dido.rar
Тук има извадка от книгата "Изгубените открития" където историята на Великия Райф е разказана много увлекателно.Програмата в архивирания файл не е за препоръчване, понеже не подлежи на контрол.Ако ми кажете как да кача на сайта по-добрата програма, ще го направя.И така, машинката е преобразувател на импулсите които генерира ,програмата, чрез звуковата карта на компютъра.На изходите на машинката се свързват проводници които завършват с електроди.Електродите за ръцете е най-добре да са цилиндрични от мед, месинг или неръждавейка.Тези за краката е най-добре да са метални плочки на които се стъпя с цялото стъпало.При лечението се редува слагането на електродите както следва,ръка-ръка,ръка-крак,крак-крак.По възможност полвайте вградени звукови карти, защото са най-точни.При ползване на програмата и уреда, да не работят други програми които също ползват звуковата карта, защото се получават безопасни, но неприятни токови удари.
P.s.има хора,които отричат контактния метод, не им обръщайте внимание, аз съм жив свидетел, че той таботи!
« Последна редакция: Април 05, 2008, 09:50:23 am от nibirux »
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #1 -: Април 07, 2008, 04:25:22 am »
дай честотите с който си се пробвал лично и опиши ефектите от тях.Ако може с точни периоди на дължините на пауза и импулс.Ако искаш даи и всички видове честоти който си намерил от нета и т.н. повече технически неща за вида и начина на тоците.Относно устроисвото което ще ги дава нямам грижи.Интереса е предимно и само към честоти,V и А.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #2 -: Април 07, 2008, 06:16:53 am »
дали това може да помогне на хората с СПИН ?

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #3 -: Април 08, 2008, 16:54:53 pm »
дай честотите с който си се пробвал лично и опиши ефектите от тях.Ако може с точни периоди на дължините на пауза и импулс.Ако искаш даи и всички видове честоти който си намерил от нета и т.н. повече технически неща за вида и начина на тоците.Относно устроисвото което ще ги дава нямам грижи.Интереса е предимно и само към честоти,V и А.
Не съм мерил периоди и дължини, не ми и трябва, нито пък на теб ако повториш схемата.Знам , че си техничар. Струва ми се , че искаш информация преди да си изчел линковете които съм дал.Не смятам да преразказвам написаното в тях.В bg.audio има много изписано и когато го изчетеш от мястото което съм посочил, всичко ще ти стане ясно мисля.Ще ти пратя програмата на мейла.В нея са над 1000 диагнози и наборите с честоти.Давам само малък пример.На жена ми главоболието от ниско кръвно мина за 20 мин. след пускане на секвециите за ниско кръвно и адреналния стимулатор.Ще цитирам думите и "Не мога да повярвам, нов човек съм".
дали това може да помогне на хората с СПИН ?
Явно може защото има доста секвеции за него.
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #4 -: Април 08, 2008, 17:24:06 pm »
дали това може да помогне на хората с СПИН ?

Би трябвало.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #5 -: Април 08, 2008, 19:23:51 pm »
Не съм мерил периоди и дължини, не ми и трябва, нито пък на теб ако повториш схемата.
Не, не си ме разбрал правилно,просто това нещо може да се направи с размера на мобилен телефон и поради това не исках да си губя времето с програми разни компютри и прочие баластра,а направо да въведа точните честоти в един процесор и с две три копчета да се сменят, и така да стане джобно устройството.Иначе имам всички видове списъци с честоти който се мотат по нета, но са прекалено много и не са изпробвани от хора който може да потвърдят че работят.Исках да пусна само тези честоти който са изпробвани примерно, както тези от тебе, и може да дадеш подробно обяснение какво и как се случва при използването им.
Иначе не е никъв проблема да пусна много честоти, ама мож да има и нещо което да е вредно все пак от тези който се мотат по нета.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #6 -: Април 08, 2008, 19:41:02 pm »
Да, има нещо такова наистина трябва първо добре да се пробва и то от много и различни хора за да се даде мнение тъй като на всеки може да действа по различен начин. И това го казвам на базата на изпробвани от различни хора  една и съща честота на мозъчните вълни и резултатите се разминаваха доста - докато при едни бяха положителни , други повръщаха от определената честота - така че има логика да се изпробва по-задълбочено.

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #7 -: Април 08, 2008, 22:05:04 pm »
Не съм мерил периоди и дължини, не ми и трябва, нито пък на теб ако повториш схемата.
Не, не си ме разбрал правилно,просто това нещо може да се направи с размера на мобилен телефон и поради това не исках да си губя времето с програми разни компютри и прочие баластра,а направо да въведа точните честоти в един процесор и с две три копчета да се сменят, и така да стане джобно устройството.Иначе имам всички видове списъци с честоти който се мотат по нета, но са прекалено много и не са изпробвани от хора който може да потвърдят че работят.Исках да пусна само тези честоти който са изпробвани примерно, както тези от тебе, и може да дадеш подробно обяснение какво и как се случва при използването им.
Иначе не е никъв проблема да пусна много честоти, ама мож да има и нещо което да е вредно все пак от тези който се мотат по нета.
С PIC контролер и аз съм го мислил, но има причини да не намирам вариантът за удачен.
Пратих ти програмата.Виж колко функции има, това не моиш го направи с един чип току така.Доста солено ще излезе.Схемата която ползвам е реплика на оригинално американско устройство, което представлява усложнен генератор с високоволтов изход и цената му в америка е над 3000$.Райф устройства има най - различни в нета, но това сега е най евтиния вариант, който може да се направи от мераклия човек.Във всеки един момент хиляди хора по света експериментират с честоти и тези които са в програмата и ъпдейта, са получени като резултат от много изследвания.Ако тръгваш с мисълта за нещо лошо, нещо което ще ти навреди, то ти ставаш направо жертва на системата според мен.Аз имам такава философия "Прави каквото трябва , пък да става квото ще" и съм стигнал до извода, че чудеса се случват само на тези, които вярват в тях.
В сайта на bg.audio никът ми е "npn".Виж какво съм писал за резултати от ползването.
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен kantonaa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #8 -: Април 16, 2008, 22:10:15 pm »
Революционен метод, който може да преобърне лечението на рак, разработиха в САЩ, предаде Днес.бг. Учени в град Хюстън, щата Тексас, прикрепили към ракови клетки наночастици, обработили ги с радиочестотен генератор  и били изненадани, когато видели резултатите. 100% от раковите клетки били унищожени, а здравите останали незасегнати.  Новият метод се нарича Kanzius RF - съчетание от името на изобретателя си – пенсионирания радиоинженер Джон Канзиус и RF (radio frequencies – „радиочестоти”). Той може да сложи край на традиционните начини за лекуване на ракови заболявания - химиотерапия и облъчване с радиация. Тези две терапии също убиват болните клетки, но в същото време засягат и здравите, като могат да предизвикат странични ефекти.
Другото предимство на наночастиците е, че те могат да преминават през клетъчните мембрани и да се придвижват свободно по кръвоносната система. Това позволява на учените да ги използват за изследване на клетъчните структури на организма. Също така заради мобилността си наночастиците могат да бъдат използвани за доставяне на лекарства.
Ръководителят на проекта заяви, че новият вид лечение има потенциала да лекува онкологичните заболявания, но посочи, че засега не иска да дава напразни надежди.


Това го прочетох преди малко във в-к Новинар. Много прилича на метода на Райф. Дали не се опитват да се възползват от неговия труд?

 
« Последна редакция: Април 17, 2008, 10:41:28 am от Eon »

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Великият Роял Райф
« Отговор #9 -: Април 17, 2008, 15:30:04 pm »
Да,това е райф метод,но целенасочено усложнен, за да не може човек да се лекува сам в къщи.Де ти печалба тогава.Уж имало наночастици, пълна глупост.Цялата работа е прави радио честотата.Спокойно, благодарение на интернет, заговорниците изтърваха духа от бутилката.Продават се уреди секви и малко по кадърен човек с малко повече пари може да си направи в къщи лекуваща апаратура.Да го духа медицинската мафия!
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Великият Роял Райф
« Отговор #10 -: Април 15, 2009, 01:03:14 am »
Да живна малко и тази тема:
Едно по едно нещата си вървят към своя логичен завършек,макар и бавно но все пак стават.
След като направих честотния генератор по книгата на д-р Хулда Кларк,които работи по контактния метод и описах в темата която е за него/оргонови технологии и запер/, доиде ред и на истинската технология използвана от д-р Райф-тоест облъчване със светлинни вълни иващи от плазмен дъгов разряд.Днес минах теста за ренгенови лъчи.Гама и бета лъчите са в нормите.Следват опити...

Неактивен gomi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Великият Роял Райф
« Отговор #11 -: Април 16, 2009, 18:43:20 pm »
Браво, ти си неуморим  :)
 Пожелавам ти много успехи  :)

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Великият Роял Райф
« Отговор #12 -: Май 02, 2009, 14:52:02 pm »
Вече подкрепен с хубав микроскоп продължавам опитите със лампата.
Най-напред гледах люспи от лук :Dнали трябва се започне от наи лесното,после минах през всички видове неща които ми се мотаха пред очите и накрая направих опит с гъбички от нокти на човек-просто това намерих наи лесно.на първата снимка и микроба на гъбичката в момента на пръскането си-над стрелката са вътрешностите му които излизат от него когато се пръска,а под стрелката е самия микроб.На втората снимка е некъв вид микроб от плесен от роза-цвете в саксия което цвете имаше такава плесен по листенцата си.Опитите продължават...

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re:Великият Роял Райф
« Отговор #13 -: Май 16, 2009, 23:05:15 pm »
На http://mikroskop.hit.bg/ има статийка за микроскопите. Там се мъдрат обяснения за различни видове микроскопи в практиката днес. Един от тях е флуоресцентен микроскоп - ето и обяснението :

"Флуоресцентен микроскоп

Флуорисценцията е свойство на някои вещества под въздействието на късовълново фотонно лъчение - ултравиолетово (УВ) или синьо, да излъчват светлина с по-голяма дължина на вълната. Тя се дължи на преминаването на електрони на по-външна орбита,като при възвръщането им се освобождава квант енергии под формата на фотонно лъчение с по-голяма . Първична флуоресценция е тази, която се дължи на естествени съставки на тъканите, а вторична - на внесени отвън вещества, например флуоресциращи багрила (флуорохроми). Във флуоресцентни микроскоп пред богат с УВ и сини лъчи светлинен източник (живачна лампа под високо налягане) преместени т. нар. възбуждащи филтри, които задържат тези лъчи, но пропускат възбуденото лъчение (флуоресценцията на обекта).

Флуоресцентният анализ е високочувствителен метод и особено ценен имунологията и цитохимията. Чрез него може да бъдат разграничени концентрации от порядъка на 50 молекули флуорохром на квадратен микрометър."

Веднага след него е одата на възхвалата за електронният микроскоп.

Какъв е извода... Микроскопа на Райф и до ден днешен си съществува, работи се с него, но със осакатена и ограничена модификация. Имунологията го ползва. Трябва им да си разработват ваксинките.
А този микроскоп - истинският на Райф може много повече - той е инструмента с който е открито, че вирусите, бактериите и паразитите са причината а не следствие на болестите.
Та гадовете си ползват откритията на Човека, но така, че да ни цедят за парички и да ни трепят с болести...
« Последна редакция: Май 16, 2009, 23:07:04 pm от Zikko »
И сам войнът е войн!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Великият Роял Райф
« Отговор #14 -: Май 17, 2009, 01:38:51 am »
А този микроскоп - истинският на Райф може много повече - той е инструмента с който е открито, че вирусите, бактериите и паразитите са причината а не следствие на болестите.
Това че броят им се увеличава при болест, съвсем не значи , че те са причината за болестта.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27