Автор Тема: Честота 528 Hz (поправка на ДНК)  (Прочетена 24473 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Честота 528 Hz (поправка на ДНК)
« Отговор #30 -: Април 14, 2009, 10:51:24 am »
Вибрацията 528Hz РАБОТИ!
Аз я прилагам като електрически импулс през тялото
И аз потвърждавам че работи,за целта съм си направил честотен генератор от 1Хц до 10 000 000Хц и според изнесените в нета таблици за честотите на даден вид вирус или болест се третирам при нужда.Направил съм такива генератори на още няколко човека,както и на няколко доктора които лекуват с тях в кабинетите си, и при всичките има положителни резултати.Мисля че контактния метод чрез електроди е по добър от звуковия защото пускаме честотата директно в тялото,отделно няма никакви дразнещи звуци които да ти пилят мозъка докато се третираш.Отделно от 528хц има още няколко универсални честоти примерно 728Хц,2128Хц,2500Хц. който също се препоръчват.Повечето медицински апаратури за физиотерапия по контактния метод които се изполват в медицината работят на 2500Хц.
ПС:правил съм опити като на изходите от генератора вържа малко говорителче или пищялка и тя издава всички видове възможни звуци който съществуват при смяна на честота, но специално на мене тези звуци ме дразнят-не съм слухар нито музикант и не познавам нотите,но при около 6000Хц е наи силен писъка като на полицеиска сирена,затова си карам на контактния метод със електроди.

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re:Честота 528 Hz (поправка на ДНК)
« Отговор #31 -: Май 03, 2009, 02:08:29 am »
Вибрацията 528Hz РАБОТИ!
Аз я прилагам като електрически импулс през тялото от програмата FREX16.
Колкото и дане им се иска на някои заинтересовани, честотната терапия РАБОТИ и лекува огромен брой заболявания. Имам голям опит зад гърба си и ми е много интересно, когато някой започне да отрича такива неща.
След твоето изказване веднага генерирах честотата софтуерно, устнових, че има
ефект не само като свободно звуково поле, но и по метода на запера със електроди, излъчено от звуково устройство също помага :)
Благодарение на FREX 16 заимствах някои честоти, записах ги на CD и директно
от аудио системата на електроди :)
Сигурно тези от вас, които се занимават със запер знаят какъв е ефекта (защото имам и запер), усилването между 3 и 5 на 50 ватова уредба и тези честоти ВЪРШАТ ЧУДЕСА БРАТЯ БЪЛГАРИ :) 

Благодаря ти radon, благодаря ти GOGO :)
Поздрави на всички.
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Честота 528 Hz (поправка на ДНК)
« Отговор #32 -: Май 13, 2009, 21:45:12 pm »
Няма защо.
Поздрави от Dexi ;D

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re:Честота 528 Hz (поправка на ДНК)
« Отговор #33 -: Май 14, 2009, 01:09:41 am »
Няма защо.
Поздрави от Dexi ;D

Dexter-e,голям агент ще се окажеш накрая ти  ;D ;D ;D
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27