Автор Тема: Случки с неземен характер в моя живот  (Прочетена 26582 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Случки с неземен характер в моя живот
« -: Февруари 18, 2008, 15:18:13 pm »
Искам да споделя моите странности,поне част от тях...Почти на половин век съм,но спомените от тия изживявания са толкова ярки,че мога да нарисувам почти всеки детайл.Първия ми спомен за нещо,извън физиката на този свят е малка настинка като 5-6 годишен,живеех при баба и дядо в силистренските села,лежах в леглото,със затворени очи,и блажено се радвах на бумтящата печка,а вън снегът беше почти метър...Трябва да кажа,не за самоизтъкване,а просто като мое наблюдение,че бях уникално дете.В детската градина /3-4годишен/шашках даскалите с ум и памет-досатъчно беше дядо да ми прочете Опълченците на Шипка,пък и каквото и да е, веднъж,и го рецитирах без никакъв проблем,с обходимия патос.Или в градината прочетените приказки и песничики,които другите разучаваха по седмици-беше играчка за мен.Чувах,когато даскалиците споделяха учудването си с дядо и баба,но мислех,че е нормално това,не си задавах въпросите,че другите изостават,напротив,помагах им.Бяхме само 4 семейства българи,и турския го научих за много кратко време,и мога да кажа,че оттогава имам приятели турци,заради които бих жертвал всичко.Често гледах звездите,и търсех в съзнанието си някакво знание за тях,знаех,че го имам,но не можех да отсея какво точно беше...Та в този болнав ден отворих очи и погледнах през прозореца падащия сняг,притварях очи от уютната топлина в стаята,и в този миг няколко цветни кълба с преливащи прекрасни цветове,леко пастелни,се носеха във въздуха на метър от очите ми...През тях видях дядо да влиза в стаята,поглеждайки ме тревожно,говореше ми нещо,вероятно ме е питал как се чувствам,но не го чувах,защото в главата ми бяха непознати,топли гласове,разговаряйки явно помежду си,и че тези гласове идват от тия цветни,красиви сфери,заедно със лекото им полюшване във въздуха,усещах,че ме гледат,и съм най-важния в момента...Помня само две-три изречения..."Ти поиска така.../Към другата сфера;-Да,намали още малко,добре./Към мен-Ей,не пипай!/Усетих изтръпване на ръката,подобно на електрически удар,протягайки ръка да ги пипна!/-Но бяха добронамерени,дошли като познати при приятел,просто да го навестят,долавях и закачка,усмивка.Аз също се усмихвах,а през транспарента на сферите виждах насълзените очи на дядо ми,който си е мислел,че бълнувам,но знаех,че не е бълнуване, беше обикновена настинка,която много от нас караме на крак...Срещата продължи може би около 3-4 мин.после 22 часа съм спал непробудно,за тревога на старците...Постепенно,за 2-3г.умът ми стана като на всички хора,констатирах го с облекчение,разбира се,не ми се искаше да помня дочути разговори,радиопредавания,десетки песнички,стихчета,приказки../отбелязвал съм го само за себе си,но ми се е напомняло по един,или друг начин/,в 7-8клас,ходехме на бригади по полето-знаете,много от  нас са ходили-да се берат плодове,да се плеви нещо си...Та в един майски ден,прекрасно безоблачно време,топло,около 24*,плевяхме някакво цвекло,два-три класа от училището,с три учителки за контрол...Изведнъж погледнах нагоре,и на около 300м над главите ни-великолепен диск,сребрист,неподвижен,огромен,може би около 30-35м диаметър.Посочих го на всички,той леко се заклати,като за поздрав,но остана там.След няколко минутно -"А,кво е това,ма?Олеее,ако слезе?Ма много голямо,ма,като самолет,пък нито бучи,нито има крила..кво е туй,ма,Боже,някакво чудо!?!Дали по радиото ще кажат какво е?!Виж,виж,сякаш се върти леко,и се поклаща..Марей,ще падне,да знаете,малиии"...После с викове и заплахи ни върнаха към работата,но ТО си остана там..Около 2 часа,леко променяйки позицията си,а полето беше равно,пусто,и често сянката му падаше върху нас.Сякаш в този момент,в съзнанието си, знаех какво е вътре,че някой ни наблюдава,търси нещо от нас,сред нас,мяркаха ми се черни,бадемообразни очи,пълни с тъмнина и празни от емоции,но всеки път,виждайки ги в дъното на очите си-си мислех;"Нямате право,никой от тук не ви е нужен,погледайте и се махайте.."-без никакъв страх,дори с лека насмешка на тяхното безсилие.Знаех,че нищо не могат да ми направят.Не усетихме кога е изчезнало,но споменът и до днес е ясен,като току-що гледан филм.
Няколко пъти съм виждал толкова ярко НЛО,не ме е било страх,сигурно защото си въобразявам,че дълбоко в мен има някаква сила,мантра,с която мога да се защитя.Два,или три пъти сме имали странни преживявания с голямата ми дъщеря-беше при мен на морето-2001г.-едно от хобитата ми е да свиря,китара,барабани,но тогава свирех при мой познат на синтезатор,цяло лято,та щерката беше при мен,и един ден звъни на наш познат в нашия град-а той обиден,че снощи сме се видяли,а не сме му обърнали внимание.Дъщеря ми беше в паника-"Абе татко е тук трети месец,не си е идвал,аз съм от две седмици,как ще ни видиш в града,на 250км?!"-а той-слушаме двамата в слушалката с нея-"Айде бе,снощи беше,преди дискотеката,говорехте със ония/пак наши познати/-минах,поздравих ви,вие се обърнахте-само "Здрасти",баща ти се усмихна,и толкова,да не съм сляп,плюс това и гаджето беше с мен,и тя се учуди,че толкова хладно се отнесохте..."   Подобен случай имаше още веднъж,мисля,но тогава бяхме на 2500км от България даже,и спора продължи,когато два месеца по-късно се върнахме,но човека беше категоричен,че сме били там,където ни е видял,и че го лъжем...Имал съм и други преживявания,не толкова интересни,и не са важни,поне за мен.
     Извинявайте,че ви занимавам с терзанията си,никога не съм споделял тези неща,но поне съм доволен от всички тия..опитности,че промениха философията ми за живота и света,способността често да предугаждам ситуациите,сякаш знам какво ще каже еди-кой си,какво ще се случи,понякога съм много полезен за другите/не е мое мнение/-но за самия себе си-отврат...Усещам понякога нечие присъствие/случвало ми се е на глас да му говоря/,но и усещам някаква добронамерена защита върху мен,и въпреки,че не мога да се похваля със блестящ социален статус,съм спокоен,че..ТО,или ТЕ няма да ме изоставят.
                                   Благодаря ВИ !!!
« Последна редакция: Февруари 18, 2008, 15:24:35 pm от ipsilan »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2008, 17:42:14 pm »


който има съмнения , може да се тества в домашни условия ;)
Елементарен човек!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2008, 00:26:18 am »
ipsilan, много хубаво разказваш  :P  От целия текст лъха...не знам как най-точно да кажа...доброта и някакво спокойствие, въпреки нестандартните преживявания. Разбира се, чел съм и друг път подобни неща, но като че ли точно сега ми беше много необходимо едно такова положително излъчване.  :) Благодарско!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2008, 09:52:33 am »
Респект, Ипсилан.

За съфорумците: От кой вид срещи с НЛО се класифицира случая? 2-ри?

1)
Тук, обаче, изглежда, че си говорим за клониране май. Как иначе да си обясним, че си "бил" ("сте били") на две места едновременно?

2)
Цитат
"Ти поиска така.../Към другата сфера;-Да,намали още малко,добре./Към мен-Ей,не пипай!/Усетих изтръпване на ръката,подобно на електрически удар,протягайки ръка да ги пипна!/-

Можеш ли да опишеш качествата на звука на гласовете?
« Последна редакция: Февруари 19, 2008, 16:53:04 pm от H. »

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2008, 10:18:36 am »


който има съмнения , може да се тества в домашни условия ;)

Добро попадение.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2008, 11:43:01 am »
ipsilan, много хубаво разказваш  :P  От целия текст лъха...не знам как най-точно да кажа...доброта и някакво спокойствие, въпреки нестандартните преживявания. Разбира се, чел съм и друг път подобни неща, но като че ли точно сега ми беше много необходимо едно такова положително излъчване.  :) Благодарско!

Съгласна съм! Страх и паника когато няма, жизнената ни сила е най-голяма.Философията своя променил си,от споделеното  разбрах.А може би целта това е:страха да победим и себе си да променим :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2008, 15:28:31 pm »
Благодаря ви за топлите думи...Заспах едва на разсъмване..укорявах се за откровенноста си,някакво тягостно чувство гонеше съня ми,въпроси и догадки от това как ще ме отразите,очаквах,честно казано,далеч по-тежки и трудносмилаеми думи,изпитвах дори срам от бедния си речник /и все по-беден става/,като си спомня с какво уважение и възхищение съм чел десетки постове тук,от близо две години,осъдете ме за плагиатство,но съм черпил доста енергия и мъдрост от тях,мога наизуст да цитирам цели теми,ужасен респект изпитвам към всички,които развиват,превеждат и въобще пишат тук.Насочих поне двадесеттина души към този сайт,половината са регистрирани даже,другите все още не смеят,но..това е САЙТА!!!Живея в Дряново..по стечение на обстоятелствата,и не са ни чужди странностите,още повече,че тук спи древност,напоена с кръв,ужас,нечовещина,но и същото време с просвета,богатство..Говори се,че под Дряновския манастир е библиотеката на Търновското царство,монетарницата,пълно е с тунели и тайнства,и често съм виждал над хребетите около манастира-оранжеви огромни кълба да се носят,бавно,сякаш сканиращи релефа на планината,странни светлини,като зарево,дори съм срещал няколко пъти някакъв човек в черно/знам,че има тема,но само споменавам/-с качулка,дълго расо,но със странна походка,без лице,мълчалив и сякаш злобен.
  Не мога да опиша гласовете! Но от всеки звук се чувствах добре,подобно на..много любима песен,но не мога да кажа тембъра мъжки ли беше,или на жена,много пъти ги извиквам в спомените си,слушам...и не мога да го оприлича на нещо познато.Но топъл,не толкова нежен,като любовен шепот,по-скоро леко,добронамерено закачлив,но в същото време имах чувството,че ако ми заповяда каквото и да е-няма да имам сила да се противопоставя...

MIROTVOREC-аз ли разказвам хубаво!? О,прочети нещо от TINA,EON,RED GUI,HORUS,ALIEN,FLY DRAGON,JORO VELEV/гледах го преди време по СКАТ/ADMIN,MIROTVOREC,и още няколко,да видиш какво се казва стил и магия!!!

   RED GUI-огромен респект към теб,но не съм толкова на "ти" със софтуера,с хардуера-да,сглобявах компютри в далечна страна,та ако е нужно-ето имаш позволение да смениш заглавието и каквото и да е,и да преместим темата!!!Ще почерпя!Извини ме,че говоря на "ТИ",но толкова сте ми близки,че сякаш ви познавам от години.Често,крачейки из София/майка ми живее там/-надничам в очите на хората,и щом доловя нещо топло,човешко,приятно,си казвам-"Дали този мъж не е Horus?Или онова момиче-TINA?Да,защо точно в София..Не знам,но обичам си играта.Не,че съм обсебен,стар съм за такива неща,но се научих да раздавам уважението си,и да ценя хората,на които съм го дал,нищо,че физически не ги познавам,но съм им направил в съзнанието си тела,с които живеят около мен.Затова сте ми толкова скъпи!А и учтивата,изкуствено създадена форма на обръщение "ВИЕ"-винаги ми е звучала фалшиво,нечестно,далечна...
Нека е мой негатив. Още веднъж ви благодаря!!!
                               
                                                     Обичам ви!!!Обичам ви!!!
« Последна редакция: Февруари 19, 2008, 15:58:41 pm от ipsilan »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2008, 20:08:20 pm »
Хиляди благодарности за красивите думи, както и за проникновения разказ, ipsilan !!! Подобна проникновеност лъха от книгите ( изследванията ) на Монро - в които той описва пътуванията си извън тялото...
Според мен също животът ни е пълен с подобни синхроничности, чието обяснение се крие далеч отвъд представите ни за реалност...
Неслучайно се събират единомислещи хора тук - и не е случайно встъпването на нови и нови участници в тази своеобразна игра  :) - всеки от които, даващ достъп до най-различни нови аспекти на осъзнатост.

Поздравления за откровеността, и следвай смело нишките на своето прекрасно бъдеще !!!
musica universalis

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2008, 20:33:19 pm »

x 100

искреност доброта красота
смирение благодат
ipsilan
« Последна редакция: Февруари 21, 2008, 20:53:06 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2008, 23:05:43 pm »
Безкрайно благодаря за топлината и силата,която ми давате!!! :-*
С нетърпение очаквам още някой съфорумец да сподели свое преживяване...смело,момчета и момичета,тук сме си толкова близки!
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #10 -: Февруари 22, 2008, 11:01:35 am »
ipsilan, усещаш ли все още присъствието на тези същества около теб или това посещение е било изключение? Правил ли си опити да се свържеш с тях отново? Смяташ ли, че те са твои приятели от реалността, в която живее твоята истинска същност? По всичко личи, че не са от астралния свят...
Понякога съм много любопитен   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2008, 13:51:22 pm »
В последно време се питам: доколко е безопасно да споделят подобни преживявания? А може и умишлено да се предизвикват тези открования, а после ела, че ми трябаш :) Анонимността е дрън-дрън работа. И в един момент се окажеш на фронт, за който и не си предполагал , че съществува?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #12 -: Февруари 22, 2008, 17:01:14 pm »
Така си е, всичко не бива да се разказва, понякога не е здравословно  ;) Споделянето трябва да е в резултат на вътрешна необходимост, а не на моите въпроси например.  :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #13 -: Февруари 22, 2008, 20:12:32 pm »
MIROTVOREC-Усещал съм присъствието им,не съм точен,но поне веднъж годишно,без натрапване,без гръм и трясък,просто някакво повишено напрежение,нагнетен реализъм сякаш,и тогава се чувствам подтиснат,нервен,разсеян,и се старая да не работя,да не говоря,изобщо да не върша нещо отговорно,страх,да не сгреша нещо,после не бих могъл да обясня причината,и продължава различно-от няколко минути,до 1-2 часа...Спокойствието настъпва по-бързо,отколкото при обикновено изнервяне,и в началото си задавах въпроса-"М...ка му,какво беше това?!"
Имах приятел лекар,но и много добър психиатър/жалко,забягна в Австралия/-по приятелски ми е правил нещо като изследвания,тестове,и със смях заключава-"Виж,ако искаш документ за ненормалник,ще ти дам,но нищо ти няма...!"
 Определено са ми приятели!Не знам откъде са,какви са,дори остана някакво име в спомените ми-"Равея",или Равеа...Не знам коя от тия прекрасни сфери се нарича така,и дали въобще е име.Не съм правил никакви опити да се свързвам,дори не знам как,ако има някаква словесна мантра,предизвикваща определени вибрации,или нещо такова-нямам си на идея,но не съм опитвал!Няма проблем,че си любопитен,и на мен ми се иска да съм на твоето място-да чета с интерес нечие преживяване,но винаги съм казвал,че не знаеш какво ще ти се  случи,не когато искаш,а когато трябва.
 NEVEN-инстинкта ми винаги ме е предупреждавал/естествено,не се осланям 100% на него/знам,права си,вярно е,първо;далеч не всичко съм споделил,
второ ;ако имаш в предвид,че от НАСА,или подобни "Мъже в черно" ще ме посетят да пием по бира,не ме притеснява,наживях се,а и често ми се случва да се чудя,какво ще правя следващите 20-30г,/колкото е средно статистическата продължителност на живот/,колко ли мъки ме чакат,така ,че все ми е тая...А и не мисля,че съм уникат..ако знаеш колко хора подтискат подобни преживявания в себе си.Казваш-проблема е,че ти не мълчиш!Така е!
Бих отговорил на въпросите ви,но ми е неудобно да се занимаваме само с мен,затова очаквам още някой да сподели!!!
                                                      МИР!!!
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Случки с неземен характер в моя живот
« Отговор #14 -: Февруари 23, 2008, 21:26:37 pm »
Ето тук, в синия курсив написано едно мое включване по друг случай, което засяга "мъжете в черно" и техните евентуални опити да проникнат в подобни свръхспециални преживявания... Няма да им се удаде току така!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27