Автор Тема: Нови отговори на мои публикации...  (Прочетена 16381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #15 -: Януари 29, 2008, 10:34:15 am »
Аз.

Ама не знам защо не можеш да отваряш теми от РАЗДЕЛ "Древност и изчезнали цивилизации".

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #16 -: Януари 29, 2008, 13:14:04 pm »
Аз.

Ама не знам защо не можеш да отваряш теми от РАЗДЕЛ "Древност и изчезнали цивилизации".

Добре, че съм Великият кормчия, че да откривам темата за "Древните ...." ;D ;D ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #17 -: Януари 29, 2008, 15:39:02 pm »
Е, много благодаря "приятели".
Влизам в т.нар Форум 2, където най-неграмотно сте сложили огромната тема "Древност и изчезнали цивилизации", и установявам, че не мога да отговарям на нито една тема.
Кой е архитекта на тази велика идея???
И защо ....

Оправих го, трябва да си ок вече :)

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #18 -: Януари 29, 2008, 15:44:50 pm »
Чудесно, аз съм един млад щастлив пейзан:)
Отсега насетне, за известно време започвам да се държа като ФлайДрагон, сигурно е голям кеф да обиждаш.
И не ме занимавайте с вашите дребни душици и проблеми, не сте ми на нивото.
Започвам да се боря да бъда 144001, пукнете се:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #19 -: Януари 29, 2008, 15:47:47 pm »
Пред бан сте отново, ше се хванете под ръчичка пак едновременно. Внимателската. Уж го бяхте израсли.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #20 -: Януари 29, 2008, 16:04:47 pm »
Не е въпрос на израстване.
Въпроса е, че някои хора така са се родили, и няма как да надскочат сянката си. Нали ги знаеш - онези смирените, говорещи за Любов и Хармония. Които обаче не пестят средства да оакат някого, обикновено незаслужено. Това им носи наслада. Те са от онези пълчища хора, които виждат, че някой се дразни на нещо, обаче продължават, защото се забавляват на гнева на опонента. Същите тези хора обесняват надълго и нашироко за Егото, ама за егото на останалите.
Гади ми се от такива хора.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #21 -: Януари 29, 2008, 16:10:43 pm »
Не е въпрос на израстване.
Въпроса е, че някои хора така са се родили, и няма как да надскочат сянката си. Нали ги знаеш - онези смирените, говорещи за Любов и Хармония. Които обаче не пестят средства да оакат някого, обикновено незаслужено. Това им носи наслада. Те са от онези пълчища хора, които виждат, че някой се дразни на нещо, обаче продължават, защото се забавляват на гнева на опонента. Същите тези хора обесняват надълго и нашироко за Егото, ама за егото на останалите.
Гади ми се от такива хора.
Добре де, ако на някого му доставя удоволствие да те дразни, а ти не одобряваш този някой, каква е логиката на тепсия да му поднасяш каквото иска? Напълно безсмислени са тези спорове, като някой те дразни - игнор и готово.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #22 -: Януари 29, 2008, 16:25:04 pm »
Първо, този някой не трябва да си позволява лукса да го прави.
Второ, той не го прави само спрямо мен, но към мен е особено изобретателен.
Възхищавал съм се на някои от неговите постове, признавам си, но това не му дава правото да спекулира с търпението на останалите и да използва аренала си от думи по този начин. Не съм аз човека.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #23 -: Януари 29, 2008, 16:45:19 pm »
Първо, този някой не трябва да си позволява лукса да го прави.
Второ, той не го прави само спрямо мен, но към мен е особено изобретателен.
Възхищавал съм се на някои от неговите постове, признавам си, но това не му дава правото да спекулира с търпението на останалите и да използва аренала си от думи по този начин. Не съм аз човека.
Че не трябва да има обиди, спор няма, но така или иначе като се отвърне, нещата винаги стават още по-зле и не се стига доникъде, както стана и по-рано.
Писах на Fly със забележка за обидите и се надявам нещата да се пооталожат, пък ако все пак държите да продължите, ползвайте ЛС.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #24 -: Януари 29, 2008, 16:47:09 pm »
А ти заради какво му се обиди, Handle, че ти е казал, че си негоден да създадеш рисунка в полето?  Ами и аз съм негоден, също и всеки един от нас. Трябва ли да се обиждам и аз заради тази си негодност-не, разбира се.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #25 -: Януари 29, 2008, 17:05:20 pm »
Вальо, нали си по-умен бе? Кво се се запритеснявал и изобщо кво се впрягаш не мога да разбера? В крайна сметка нали знаеш поговорката - който си го прави - на себе си го прави. Have fun и гледай ти да си ок и твоя морал да е на ниво. Заеби другото. Ако ти си чист, тези енергии няма да могат да се захванат за теб. Важи двустранно.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #26 -: Януари 29, 2008, 23:11:31 pm »
В крайна сметка нали знаеш поговорката - който си го прави - на себе си го прави.....Важи двустранно.

 :D

Малко "подмолна" психология: Когато си в директен спор с някого, следи в какво те обвинява. Веднага обръщай "Ти" в "Аз". Обикновено другия те обвинява в тези неща, защото са не само в неговото съзнание и подсъзнание, но са и единствените неща, които запълват психичния му баланс в момента.

Обикновено обвинения като "Ти лъжеш" са свързани с мисълта на човека за лъжата. Обвинения в "Ти не можеш"..нещо си са свързани с личния страх на този човек да направи същото ... и т.н.

 ;)   

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #27 -: Януари 30, 2008, 00:47:27 am »
Абсолютно е така. Важи в 70% от случаите.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Относно: Нови отговори на мои публикации...
« Отговор #28 -: Януари 30, 2008, 01:05:30 am »
Цитат
Малко "подмолна" психология: Когато си в директен спор с някого, следи в какво те обвинява. Веднага обръщай "Ти" в "Аз". Обикновено другия те обвинява в тези неща, защото са не само в неговото съзнание и подсъзнание, но са и единствените неща, които запълват психичния му баланс в момента.

Колко точно определение -"подмолна" психология (eх, това подсъзнание  ;D ) Като в 70 % от случаите, е точно такава -"подмолна", и нищо повече.Обикновен опит за манипулация, продиктуван от липса на разбиране.Работи перфектно, но не за дълго :-*
« Последна редакция: Януари 30, 2008, 03:23:08 am от Fiery »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27