Автор Тема: Възходът на ТИМ  (Прочетена 37478 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #15 -: Февруари 28, 2008, 20:33:00 pm »
Каква е цената?

Бизнес толкова легален, колкото и всеки друг в България.  ;)

Неактивен Balance

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #16 -: Февруари 29, 2008, 00:50:02 am »
Няма нищо лошо, лошото е в това, че ако се опиташ да започнеш нов бизнес в някои от легализираните им сфери, а те се простират навсякъде, веднага биваш посетен от тях и принуден да спреш...
Несигурността се явява неотменна част от живота - и е добре, че е така, защото тя го превръща в с

Неактивен Priemnik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #17 -: Февруари 29, 2008, 04:44:15 am »
Извинявам се, че ще се върна малко назад,
Еon, мисълта ми бе, че те са стигнали до София, именно единия от буквичките е човека който се занимава на политическа основа и това е обща информация, но силите са разпределени. Всичко е силно навързано, но никой не се меси в бизнеса на другите, а когато някой пожелае, пишат за войни между групировките във вестниците, което също е идея, да отвлекат вниманието ни в друга насока, докато се крои по - голям план! И идеята е ползвана доста пъти. Ще дам за пример - Тим искат да се засилят в някаква сфера - престрелка между групировките на Сик и Вис... Не ми се иска да давам други примери. Мога да кажа само, че информацията която имам е достоверна. ТИМ имат голяма власт и като групировка ще изместят много други, които ще бъдат заставени да си продължават бизнеса, просто да се отчитат. Така когато има една сила, няма съпротива. А силата им става на база на това , че мозъка който работи в тяхна полза им дава толкова информация накуп и идеи, които скоро ще принудят другите групи да се подчинят, не защото силата им намалява, а защото стават зависими от дейностите, в които ТИМ умело печели преднина. Ще кажа така - Дори наркотика ще се внася под техния надзор. Макар да се занимават само с "чист" бизнес, пътищата са техни, за да минеш по реката, плащаш на гребеца нали?
Мъдър човек е казал нещо - "В България законен бизнес не цари. Ако има такъв, той умело бива смачкан от по - големите! Целта е да минеш на незаконно, за да станеш зависим. Станеш ли зависим, ставаш подчинен" За мен това е страхотна стратегия, печелиш преднина, за да могат да те видят най - отпред, когато тръгнеш в посоката! И навсякъде е така, първия винаги е на най - голяма печалба!
Завършвам с - ТИМ са хитри, мозъка е 1. Изпълнителите много, лицата също! Но целта е подчинение с хитрост. Загледаийте се , насоката им е съвсем различна, но много правилна! Засега обаче все още на първо място са политиците, да не говоря и за Гей мафията (това го чух от истински руски мафиот в БГ) Има едно нещо обаче, всички които вече са разбрали идеята са пасивни. Никой не се намесва...
Докато търсиш, ще намираш! Но когато спреш, ще намериш!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #18 -: Февруари 29, 2008, 10:40:41 am »
Предполагам си прав. Но така е в БГ, който и друг да беше, щеше да действа по същия начин. Само, че буквичките щяха да са различни. ;)

Неактивен Priemnik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #19 -: Февруари 29, 2008, 14:34:23 pm »
Така е, просто те са попаднали на правилното място. Според мен тези които ги удобряват са ги наблюдавали известно време, докато се докажат и.... Резултата е - В тази фирма се изсползва стратегия на доказването. Ако си почетен член и си вършиш работата безкомпромисно и по нареждане от по - висока инстанция, задължително се изкачваш! От една страна това е голям плюс за фирмата, честни са към подчинените си. Точно този слух привлича все повече и повече спортистчета за охрана. Усеща ли се как набират сила? :)
Докато търсиш, ще намираш! Но когато спреш, ще намериш!

Psyla

  • Гост
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #20 -: Март 01, 2008, 12:33:13 pm »
преди време един приятел ми сподели, че е виждал снимка е дин от главните с бат Бойко. скоро последния ще е управляващ най вероятно. не казвам  че една снимка е голям фактор но не е и за пренебрегване. надявам се само наистина да не пречат на тези които искат да са им конкуренти ама...

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #21 -: Март 01, 2008, 20:05:23 pm »
На всяка империя й идва края ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #22 -: Март 01, 2008, 21:58:24 pm »
За жалост в България не може да се започне почти никакъв бизнес, ако те не са oдобрили това.
« Последна редакция: Март 01, 2008, 22:00:16 pm от Eon »

Psyla

  • Гост
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #23 -: Март 02, 2008, 15:06:32 pm »
Те просто искат да изградят мрежа в която да работят всички ( за тях ). Конкурентите малко по малко и по различни начини са притискани и сами се отказват. Целта е всичко да се окрупни. Пример за това са големите маркети, молове и тн., малките магазинчета загиват в случая, а и тим не са забравили от къде са тръгнали, защото през изминалото лято беше организирано състезание с бързи коли на което присъстваха сръбски, румънски и др. мафиоти. Разбира се всички бяха събрани пред хотела на тим.
« Последна редакция: Март 02, 2008, 16:09:08 pm от Mirotvorec »

Неактивен Priemnik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #24 -: Март 02, 2008, 17:37:27 pm »
Това е интересна информация, която не бях чувал! Значи все пак си организират разни забави, като по филмите. Psyla, откъде я имаш?
Докато търсиш, ще намираш! Но когато спреш, ще намериш!

Psyla

  • Гост
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #25 -: Март 03, 2008, 13:24:44 pm »
Ако имаш предвид последния ми пост, ами бях там, работих 3 години точно пред хотела им и тук там се виждат някои работи. Жалко, че повечето снимки не са в мен. Сега се сещам, че в гаража на хотела си винаги държана едно порше, за 3 години не съм го виждал изкарано, може би е за спешни измъквания.
« Последна редакция: Март 03, 2008, 19:50:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #26 -: Март 15, 2008, 21:26:27 pm »
Те просто искат да изградят мрежа в която да работят всички ( за тях ). Конкурентите малко по малко и по различни начини са притискани и сами се отказват.
тук си много прав, незнам дали писах по - горе за това, но баща ми имаше проблем с тях за нещо което беше дал под наем на една фирма която те "приватизирха". Направо си купиха съоражението - платиха каквото  струва и това беше. Иначе аз съм тренирал може би 5 години в залата където вдигат техните охранители, от персоналната охрана до редовите момчета в колите. Някой от пресоналната охрана се отделиха и си направиха свой бизнес, други се издигнаха в йерархията. Да вярно е ,че избират все спортисти и има много от тях които са състезатли на европейско и световно ниво, но не всички се задържат там.

 @EON, човек, незнам какво е добре за българската икономика, но аз не толерирам крадци, които от мафиоти или чрез кражби сега са на върха на легалния бизнес. Тук във Варна са много, както предполагам в повечето градове из страната! :-X

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #27 -: Март 15, 2008, 21:47:48 pm »
@EON, човек, незнам какво е добре за българската икономика, но аз не толерирам крадци, които от мафиоти или чрез кражби сега са на върха на легалния бизнес. Тук във Варна са много, както предполагам в повечето градове из страната! :-X

Чертата на народа ни е такава. Покажи ми човек, който е във властта и не краде. А и в сравнение с предишното им минало сега са по-добре. Поне вършат нещо полезно за БГ икономика. В структурите им влязоха доста интелигентни хора, които помогнаха голяма част от делата им да излязат наяве и бизнеса им да се легализира. Това е полезното за икономиката ни.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #28 -: Март 15, 2008, 22:00:47 pm »


 А и в сравнение с предишното им минало сега са по-добре. Поне вършат нещо полезно за БГ икономика. В структурите им влязоха доста интелигентни хора, които помогнаха голяма част от делата им да излязат наяве и бизнеса им да се легализира. Това е полезното за икономиката ни.

 да плащат данъци, отвориха много нови работни места и т.н. ама си остват крадци и престъпници  :-X
« Последна редакция: Март 15, 2008, 22:01:32 pm от AU »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Възходът на ТИМ
« Отговор #29 -: Март 15, 2008, 22:09:50 pm »
?

Какво разбираш под крадци и престъпници? Определени хора от структурата им - да. Но не всички, а и какво разбираш под крадец?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27