Автор Тема: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!  (Прочетена 20063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме туl
« Отговор #15 -: Декември 01, 2009, 21:35:01 pm »
Тази книга не съм я чел и немога да кажа мнението си за нея в поста преди мене се споменава,че е в стил Ню Ейдж според мене една от книгите които дават почти 100% истина е Матрицата 5 на издател Вал Валериан.
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 21:37:21 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме туl
« Отговор #16 -: Декември 01, 2009, 21:41:35 pm »
Тази книга не съм я чел и немога да кажа мнението си за нея в поста преди мене се споменава,че е в стил Ню Ейдж според мене една от книгите които дават почти 100% истина е Матрицата 5 на издател Вал Валериан.

Откъде знаеш, че е почти 100% истина, да не си го преживяла?

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #17 -: Декември 02, 2009, 01:27:58 am »

Цитат
според мене една от книгите които дават почти 100% истина е Матрицата 5 на издател Вал Валериан.


И аз тук да те попитам нещо, след като имаш 100% вяра на Матрица 5 да ми дадеш по подробни сведения относно Вал Валериан. Същият този автор има ли нещо общо с псевдонима РАЕЛ....както и с Канада?
Надявам се, че след като вярваш на книгата си запознат добре и с нейния автор :)


Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #18 -: Декември 02, 2009, 08:17:34 am »
Може ли някой да я качи на ново, защото прикачения файл наистина дава ерор? Интересно ми е да я прочета.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 501
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #19 -: Декември 02, 2009, 08:29:55 am »
Може ли някой да я качи на ново, защото прикачения файл наистина дава ерор? Интересно ми е да я прочета.

Може  ;) ето Емилия Манолова - Плеядианците: Ние сме тук!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме туl
« Отговор #20 -: Декември 02, 2009, 10:16:16 am »
Да отговоря на питанията Ви.Да благодаря на Морфей за книгата сега ще може да се запозная с нея :hi:.Еон аз не съм момиче,че да съм го преживяла както и да може да е от бързане или объркване.Аз казах за книгата,че е вярна защото самият аз съм имал такива преживавания и по точно от няколко месеца и повечето неща съм ги преживявал,но мислех в началото,че нещо ми става защото до тогава не ми се беше случвало това и ако не бяха книгите на Монро щях да си мисля,че разумът ми изневерява.След като се събуждам много от нещата не мога да си ги спомня,но след като прочетох матрицата 5 все едно четях неща, които са ми познати,които авторът описва разбрах,че медузата която виждам е истинската ни същност,и е много интересно все едно съм един един централен сървар,които приема преживявания от свойите едновремени инкарнации.НЕ мога да опиша точно нещата освен,че повечето не могат да се опишат с думи,а и още съм новак в тези неща.Мога да кажа,че има неща които не са описани в тези книги,но има толкова неща там,че трябват много книги за да се опишат нещата,но няма да може да се опишат осещанията,които се чустват както и ако някои ги чете тези неща без да ги познава макар и бегло.До Z-931 аз не гледам автори нито пък съм последовател на някои аз гледам дадена информация,а не да диря неща за определен автор или да чакам какво ще побликува даден автор.Също така не гледам на хората като пол раса имена ами като дадена личност какви качества има,а не примерно,а този е циганин значи да ми се маха,защото всички цигани са еднакви.Аз не търся информация за даден автор ако трябва сама ще ми попадне,но не се занимавам да диря други неща гледам само информацията.Един съвет колкото повече чакаш на някои друг да ти дава информация само пилееш и отдаваш енергията си на друг(и).Повечето информация която идва отвън не ти служи за нищо освен ако искаш да показваш на някои колко си научил за дадено нещо самоче това нещо е от друг и на теб не ти върши работа за твото личностно израстване.Само информация която да ти помогне да откриеш същноста си е полезна даже в тези книги има обяснения на самите хора,които са и те преразказват техните преживявания тази информация може да си я четеш като роман защото всеки си има собствени преживявания,но има една информация в тези книги за която ако си готов да я осънаеш е много ценна.
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 10:34:12 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #21 -: Декември 02, 2009, 10:43:02 am »
Може ли някой да я качи на ново, защото прикачения файл наистина дава ерор? Интересно ми е да я прочета.

Може  ;) ето Емилия Манолова - Плеядианците: Ние сме тук!
мерси много  :good:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #22 -: Декември 02, 2009, 16:18:19 pm »
И аз много благодаря :hi:
А какво ще кажете за другата компилация на същата авторка "тайни проекти"?Аз в момента я чета и въпреки,че повечето неща ги знам пак съм.. ::)

Неактивен Letec

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #23 -: Януари 04, 2010, 23:17:08 pm »
 :flag_of_truce: Интересна книга

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27