Автор Тема: Последни новини за чип 666  (Прочетена 24936 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2009, 17:18:52 pm »
 :unknown:Не знам аз не намирам нищо нередно в логото на Google няма 666 в него пише гоогл е само че под формата на бар код. Ако някои не вярва може да си генерира бор код от

http://www.barcodesinc.com/generator/index.php

За да се получи аз използвах Code 128-B. Напълно е възможно с друга стандарт за кодиране логото да значи нещо друго . Освен Code 128-B има много други в Wikipedia има показани още много

http://en.wikipedia.org/wiki/Barcode#Types_of_barcodes

Освен това днес е 57-та годишнина от патентоването на бар кода. Поне така пише  в нета
 
http://www.associatedcontent.com/article/2258263/google_barcode_logo_doodle_celebrates.html
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 17:19:54 pm от Ken1 »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2009, 17:33:55 pm »
Не става дума за това, че има нещо гнило, а че това се превръща в "тема".

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2009, 19:34:23 pm »
Търсех и аз къде да я постна тая снимчица... тия свян нямат, вече падат всички задръжки  >:(

Че те не крият. Просто хората не могат да им разчитат знаците, символите. Това е тръпката като пише ван Хелсинг, всеки ден показват нещо под носа ни, а никой не се усеща ;D :rofl2:
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #18 -: Октомври 20, 2009, 04:23:08 am »
Не знам дали сте го видяли и дали е пускано преди, но вече рекламират чипа!
Keep 'em occupied!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #19 -: Октомври 20, 2009, 05:50:22 am »
Баси страхотията...


П.П.
Забелязахте ли думите и целия ду хна нещата въобще? "My car lost control while drinving?" Би трябвало да мога да повярвам, но ми е в повече...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #20 -: Октомври 20, 2009, 18:12:09 pm »
Тази реклама изби рибата просто - в един момент се чудех дали не е ирония - толкова мазно и нагло че се вижда от километри.И въпреки това доста "народ" ще им се върже.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2009, 00:07:54 am »
Даааа все едно са спасители на света, баси. Alien-e тези все едно Veridian са я правили - ахехахе :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #22 -: Октомври 21, 2009, 00:12:14 am »
Хаха - да и Veridian не биха се справили толкова добре  :lol:

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2009, 13:46:28 pm »
Краят на смъртта
 
 :diablo:

"Душата Ловецът" компютърен чип Поради ...

Източник: Електронен Телеграф "(Англия)
(От ЦНИ Неъс)

Краят на смъртта: "Душата Ловецът" компютърен чип Поради ...
С Робърт Ухлиг

А компютърен чип, имплантиран зад око, което може да записвате всеки човек живота мисъл и усещане е да бъдат разработени от британски учени.

"Това е краят на смърт", каза д-р Крис Уинтер,на изкуствен живот екип Бритиш Телеkом'с. Той прогнозира, че в рамките на три десетилетия ще бъде възможно да преживеят живота на други хора чрез възпроизвеждане опита си на компютъра. "Чрез комбиниране на тази информация при запис на гените на човека, можем да пресъздаде лице, физическо, емоционално и духовно."

Екип д-р Крис Уинтер от осем учени в Мартлешам Хийт лаборатории БТ'с близо до Ипсуич нарича чип "Ловецът Душата." Това ще бъде възможно да насаждам едно новородено бебе с опит за цял живот, като дава за него или нея Соул Цатчер чип на умрял човек, каза д-р зима. Предложението за дигитализиране на съществуване се основава на солидни изчисляване на колко данни на мозъка се бори с над живота си.

Иън Пиърсън, официални футурологист БТ'с, е измерена на потока на импулси от оптичния нерв и нерви в кожата, езика, ушите и носа. Над един осемдесет години живот, ние процес 10 террабйтес на данни, което се равнява на капацитет за съхранение на 7.142.857.142.860.000 флопи дискове.

Д-р Пиърсън заяви: "Ако сегашните тенденции в миниатюризация на паметта на компютъра продължава в размер на последните 20 години - над 100 на всеки десет години - 8-мегабайт днешната норма чип памет ще може да съхранява 10 террабйтес от 30 години. "

Бритиш Телkом не разкрива колко много пари се инвестират в проекта, но д-р Зимни каза, че е като "Душата Ловецът 2025 като" много сериозно. Той призна, че има дълбоки етични съображения, но подчерта, че БТ е качването на тази линия на изследвания, за да може да остане начело на комуникационните технологии.

"Един имплантиран чип ще бъде като черна кутия на въздухоплавателно средство и ще повиши съобщения отвъд съществуващите концепции", каза той. "Например, полицията ще бъде в състояние да го използвате, за да преживеят нападение, изнасилване, убийство или от гледна точка на жертвата да помогне за улов на престъпник."

Други приложения ще бъде по-полезен, но по-страшно. "дори може да възпроизведе миризми, звуци, и забележителности на моя празник на моите приятели," каза д-р Крис Уинтер.
http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/secret_projects/implants.htm

Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен molveno

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
« Последна редакция: Ноември 24, 2009, 13:23:14 pm от Mirotvorec »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #25 -: Ноември 23, 2009, 16:18:35 pm »
Това е напълно възможно и реално, даже не знам дали не я притежават вече технологията. Въпросът е друг обаче, а именно дали те ще управляват компа или той тях? :)
« Последна редакция: Ноември 24, 2009, 13:23:51 pm от Mirotvorec »

Неактивен molveno

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2009, 10:52:52 am »
Новият филм "Gamer" ,колкото и слаб като филм , продължава тенденцията за прокарване на  послания.
И дори да не е чип,а последен писък на технологията  - нано частици ,контрола си е контрол  :nea:

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #27 -: Ноември 29, 2009, 10:12:27 am »
 :hi:

От сега ви казвам, " Аз душата не си я давам ". нека да ме убият, на кой му пука!
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #28 -: Февруари 23, 2010, 12:29:43 pm »
Intel: До 2020 г. ще имаме чипове в мозъците

Жалко много жалко а някой казваха в посланията си да не позволяваме да ни слагат чипове И дано успеем да постигнем това

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Последни новини за чип 666
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2010, 14:52:11 pm »
Жалкото е че 95% от хората не знаят какво се случва наистина на тази планета и ще се имплантират, а това случи ли се с човечеството е свършено веднъж за винаги ! ! !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27