Автор Тема: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен  (Прочетена 206185 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tetraeder

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #360 -: Февруари 28, 2016, 10:34:24 am »
Здравейте, очевидно много съм закъсняла :), но някой знае ли -  Кой е този "един форум", където Посветения се е изявил...

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #361 -: Февруари 29, 2016, 18:14:50 pm »
Коригирах първия пост, защото сочеше към старото име на сайта, линка към PDF файла с коментираните изявления е тук:
http://www.xnetbg.net/new/index.php/40/96/501-266.html
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен petunt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #362 -: Март 27, 2016, 19:25:36 pm »
Здравейте, очевидно много съм закъсняла :), но някой знае ли -  Кой е този "един форум", където Посветения се е изявил...

Мисля, че беше нещо от сорта на godlikeproductions (или нещо подобно).;)

Неактивен cooljzgxx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #363 -: Април 27, 2016, 21:15:25 pm »
И аз малко късно попаднах на този текст, но сега съм по-зрял от преди и мога да мисля по палаво. По принцип всеки човек търсещ истината има някакви свои вярвания. Не мога да определя шарлатанин ли е, или не, но определено човекът зад клавиатурата беше стабилно навлязъл в роля и потвърди доста мой лични твърдения. Вместо да повтарям, ще наблегна на нещата, които не ми харесаха или просто аз не възприех добре.
1. Като цяло останах с впечатлението, че 1 грешка може да ти коства „въздигането” или просто Просветения понякога реагираше по-остро на изказвания.
2. Къде са нърдовете?!
 Ясно е, че това е духовна тема, но защо никой не попита на каква честота вибрираме, има ли паралелни вселени, защо понякога пише така, сякаш животът е RPG игра с яка графика. Ами насекомите и животните какво са? Ако не са NPC-та как се прераждат в „по-висше” тяло, след като ние самите не можем да се осъзнаем, а се водим доста по-интелигентни от тях. Абсолютно никой не го интересуваше и Теорията на Относителността. Иначе отговора на въпроса за Тесла е 1:1 с моето мнение!!
3. Някъде мярнах, че се спомена Матрицата, но не видях конкретен въпрос.
4. Никой ли не се сети да пита за LSD – главния виновник доста хора да променят изцяло възгледите си за живота?!
5. Какво по дяволите правят тия ритуали?!?!?! Тая цяла измишльотина яко ме кара да мисля, че играем игра в Матрица и тия ритуали са същото като да напишеш хака в конзолата и да получиш необходимото. Тия дето са играли игри като малки знаят за какво става въпрос.
6. Бях останал с впечатлението, че сме един вид тяло с душевна енергия, вибриращо на дадена честота, а нашите мисли могат да контролират материята и ми е абсолютно невъзможно да разбера как 4 птичи пера и капка кръв от бременна котка, докато цитираш Шекспир на древногръцки могат да ти помогнат за каквото и да е.
7. Няколко пъти не отговори на въпроса какво е Земята. Като нищо може да се окаже, че е плоска.
Потенциални въпроси:
- Може ли чрез дълбока медитация да се забави стареенето?
- Ако се движим със скоростта на светлината спира ли времето и обратното – ако сме в нулева скорост спрямо вселената веднага ли ще умрем?
- Черните дупки портал към други измерения ли са?
- Земята куха ли е, има ли извънземни? (мисля, че въпроса за сивите го отбегна като не отговори само на него)
- Мога ли да загубя „въздигането”, ако веднъж съм го достигнал? Например достигнал съм етап, в който духовно съм „годен” за по-нататък и решавам, че искам да се отдам на разврат и материализъм като за последен живот на Земята.

Нека стигнем до неговата истина. Имаше един юзър, чийто коментар не видях, но беше написал, че е много просто, а Просветения му отговори, че е така и му трябват 2 ритуала и е готов. Юзъра е бил с никнейм 3nd3r.

Мой заключения, разсъждения и т.н.:
- Кръвните линии, Елита, както щете му казвайте имат за цел да отклонят нашето съзнание от съществената част и знаят тайните на живота. Материалното е зло, духовното е добро.
- Пръскат ни с химикали, за да може по-добре хаарпа да ни жужи в главите и да ни разсейва.
- Социалния модел е ясен! Учи, работи от 5 до 8 за толкова, колкото да живееш без много да пречиш, жени се, създай поколение, давай си парите за него и гледай да умреш преди да се пенсионираш.
- Медии, политици, пионки, артисти, музиканти – абе всичко създадено с цел да си протакаш времето е лошо. Много ми хареса как Посветения обясни, че да се кланяш на човек е извращение!!! Напълно подкрепям.

Не остана време, ще пиша пак когато мога.

Неактивен Амрита

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #364 -: Май 24, 2016, 23:16:32 pm »
С няколко думи: Нищо ново под Слънцето! За момент си помислих, когато отворих темата тук, че става дума за някой, който умее да се изказва във форум на български   :nea: този/подобен случай съм  засичала и в други форуми на английски, мисля, че е превод...Напомня ми за "Хакери на сънища" някак си:)

или за "Интервю с извънземно"-аудио книга, която може да се чуе в ю-туб...(на англ.) и която е още по-интересна от този разговор с Посветен

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
9020 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11148 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
12005 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9873 Прегледи
Последна публикация Февруари 03, 2008, 12:59:53 pm
от Eon
18 Отговора
15251 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27