Автор Тема: Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Масо  (Прочетена 6585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Случайно попаднах на тази новина в интернет пространството, която гласи следното:
Американски изгнаник в България е предявил иск за 1 трилион долара срещу организации като ОН, Ватикана, Масоните и Федералния резерв.

Нийл Кинън (Neil Keenan) твърди, че Обединените нации, Световния икономически форум и OITC (Office of International Treasury Control) в заговор с още организации искали да откраднат 1.1 трилиона долара във финансови инструменти, които е трябвало да бъдат ползвани за хуманитарни цели.  :---
Съдебния иск май е истински, тъй като може да се намери в съдебен регистър в САЩ на www.pacer.gov:



Keep 'em occupied!

Неактивен buden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Ма
« Отговор #1 -: Декември 18, 2011, 17:44:12 pm »
Радвам се, че не само на мен е направила впечатление тази новина. Пуснах единтична тема преди около седмица, но в раздел "Новини". Обаче и тя като тази тук остава незабелязана.... Не, че е болка за умиране.

Когато пуснах темата, се надявах да има заинтерсовани.
В нета може да се намери копие на обвинението пуснато от Нийл Кийнън, което е около 100 страници. Помислих си, че ако има няколко сериозни ентусиаста, може да си разделим по 10-15 страници и да си го преведем. След това да решим, доколкото сме наясно с нещата около нас, дали делото е някаква измислица на някой откачалник или е нещо сериозно.
В случай, че си струва може да направим опит да се свържем с въпросния човек и да поискаме да му вземем интервю или нещо от сорта.
Разпространяваме му гледната точка и разчупваме стериотипите на някой закостенели мозъци, а ние самите създаваме контакт със сериозен човек и отделно правим нещо, което поне лично на мен би ми донесло удоволствие.

Не бих се хванал сам, защото изисква прекалено голям ресурс и време.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Масо
« Отговор #2 -: Декември 18, 2011, 19:04:44 pm »
Първо се радвам, че върна, защото пишеш стойностни мнения.
Втори идеята за превод е добра и бих помогнал, но влизам в сесия.  ;D
Трето дали това не е някакъв цирк създаден от кукловодите и прах в очите ни ?
« Последна редакция: Декември 18, 2011, 19:05:58 pm от blade »
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Ма
« Отговор #3 -: Декември 18, 2011, 21:59:27 pm »
Извинявам се че пускам нова тема, просто бях изненадан и публикувах преди да проверя дали има подобна. Случаят наистина е интересен. Колкото дали е истина или не - предполагам, че може би скоро ще разберем.
Аз иначе мога да се включа в превода, стига да има и други желаещи да помогнат, за да не отнеме много време.
Keep 'em occupied!

Неактивен buden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Ма
« Отговор #4 -: Декември 19, 2011, 22:14:45 pm »
Мерси, blade. Питаш дали няма да е прах в очите - на мен идеята ми е да се направи нещо предварително. Защото, дори и обвинението да е в правото си, случаят пак може да се потули.

sasho90, за сега сме само двама. Още само 8 души да се навият и може да се получи. После може да се потърси въпросният човек и все ще излезе нещо. Няма да имаме нужда нито от частен детектив, нито от професионална техника за нещо такова.

Хайде, някой може да стане ютуб или медийна звезда след това, няма само Еленко да обира ларвите. Не визирам себе си, на мен ще ми е приятно да дърпам някой конец зад сцената ..) (грозен съм)




Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Ма
« Отговор #5 -: Декември 20, 2011, 12:56:39 pm »
Пишете 7,но не съм превеждал досега.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
« Последна редакция: Декември 29, 2011, 02:44:44 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен buden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Ма
« Отговор #7 -: Декември 31, 2011, 02:08:09 am »
Няма интерес, братле, 3-4 души да се бъхтим за цяло село няма смисъл.
Може и да се окаже голяма работа, но в крайна сметка крепостните селяни само могат да цъкат с език на отминаващите покрай тях събития, без да се възползват от тях. А, и да се възхищават на разните му там "учители" могат.
Виж, запознанствата обаче винаги са вървяли с пълна пара )) Лошо няма де, така или иначе на сила нищо не става.

Ще ме хване яд обаче ако някой без много усилия, но надушил сензацията и имайки своите верни поклонници ни изпревари. Както и да е.

Малко ще се отклоня от темата, но поради уважението ми към създателите на сайта и тези, които го поддържат все пак ще си го позволя. Наистина ви уважавам за това което правите, но ви се чудя понякога на някои неща. Като например как още не сте накарали Еленко да направи едно събиране и да почерпи, едно банкетче така. Даже всяка година да събира и черпи. Да коли по едно агне и да дава курбан, че някои от нас вкарвахме доста интересни преводи и теми навремето, които взеха, че станаха популярни след това. Та така.. агънце .. може и нещо от змии ако ги умее  :drinks: Това съвсем сериозно.

Много исках да пробваме това с превода на този иск от Нийл Кийгън. Още повече ми се иска да се пробва нещо друго обаче.
Мислел съм за това много много отдавна, още преди да почна да пиша във форума, толкова отдаван, че още Еленко нямаше ученици, даже толкова отдаван, че още Еленко не бе учител .. абе отдавна си беше.
Значи, събира се екип от хора, които имат желание и разбира се могат да допринесат с нещо и се прави нещо като селекция на интересни теми с наши анализи. Примерно от събития обхващащи последния месец. Анализите може да са сериозни както и саркастични, зависи от темата разбира се. В този свят има много лъжци и много излъгани, така че теми много. В общи линии, целта е конспиративния дух да се запази. И така, чрез едно импровизирано студио се прави интернет предаване. Не са ни нужни ТВ камери от по 2000 долара нагоре, така че ще се намерят. С един аматьорски софтуер ще могат да се правят монтажите на човека пред камерата и видеотата, които може да се излъчват. И разбира се най-важната част е сценариите, където имам желание да бъда и аз.
За човека пред камерата ще ми е малко притеснено от реакциите и коментарите, но това ще е риска за този, който ще обере славата.


Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Съдебен процес за 1 ТРИЛИОН долара срещу Ватикана, Ма
« Отговор #8 -: Декември 31, 2011, 10:09:09 am »
 Хубаво звучи,направо прекрасно.Аз не намерих самият иск за превод,на сайта има линк към място,където е пет цента на страница или десет,не помня.Хубава е американската парираздаваща система.Останалото го четох до момента в който почнаха да обвиняват китайците за всичко,и за стремеж към световно господство,то нали Америка това и е целта от край време-Китай.Та за иска се споменаваше само в началото,после си е класическата Драконова фамилия.Поне няма рептили и извънземни.Та си мислех,дали не е поредната дезинформация с гръмко заглавие,за да пали фитила на американягите,защото в последствие се заговаря само за Италия и за опита да се изнесът бонове през граница ,на стойност 100 и нещо милиона,или милярда,не помня цифри и имена,които са мже би и рушвет за Дракона,но някой се опитал да ги присвои,пък икономиката и социялното положение рязко се влошиха след това в страната.А той,Еленко взима пари за семинари и билетът е като за концерт на небезисвестна чуздестранна звезда.Гледах го по тв-то и не виждам как ще му се върже някой с поне малко знание в областа или логична мисъл,щото хич го няма в изразяването.Ако го изправят на дискусия или интервю го е закъсал,ама наизус и с блондинки става.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
PDF документ на иска (114 страници) вече можем да видим безплатно тук (разбира се на английски)

И продължение на историята
« Последна редакция: Януари 20, 2012, 16:59:17 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Няма смисъл да се прави пълен превод. Вижте сега, аз имам предложение, за да не се "претоварим" или по-точно да не се бъхтим кат' хамали, ще е по-лесно да се използва Google Translate и тъй като сайта превежда буквално, да се направи една редакция за да може да е по-точен и разбираем. Това ще е голямо улеснение.
" Trust no one."

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Съдебен процес срещу масони и ватикана
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2012, 23:24:28 pm »
Няма интерес, братле, 3-4 души да се бъхтим за цяло село няма смисъл.


Ми за жалост хората явно се интересуват от извънземни, рептили, 2012, как да повишим положителната си енергия ... все интересни неща, но реално неща които не са чак толкова близо до бита и ежедневието ни.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27