Автор Тема: Подписана тайна спогодба между Министерството на отбраната и САЩ  (Прочетена 9366 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Добре дошли в буферната зона България, моля преди да започнете да рецитирате революционни слова проследете повечето теми в този форум, има изнесена много интересна информация. ;)

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Докторе, поздравявам те за това твърдение:
Цитат
глобалистите така работят на тъмно и хич не обичат някой да им осветява мръсните дела, но ние трябва да го правим, защото това сковава волята им и ги обезсилва! КРАЙНАТА ПОБЕДА ЩЕ БЪДЕ НАША!

Но по отношение на последния ти пост за премахването на чуждите елементи в политиката и икономиката съм малко скептичен, дори бих казал, че въобще не е малко:), защото това е невъзможно.Ще ми е любопитно едно единствено чисто прагматично решение за действие, едно , само едно ми посочи за това как да бъдат премахнати?!

Ами мислете по въпроса и не чакайте готови отговори (имам предвид неутрализиране, а не физическо унищожение)!  :-X
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Питам те, защото съм мислил достатъчно.И защото съм мислил достатъчно и съм говорил с хора, които са мислили и те достатъчно и за да не се получава, както винаги само да си мислим, задавам следния въпрос:

  -Прагматичност, прагматични и елементарни предложения, посочи едно прагматично елементарно предложение?

Питам, защото много хора вече имат склонност към демагогия и популизъм, хвърлят се само предложения и толкова!И за да не те заподозря, посочи едно единствено чисто прагматично предложение за действие?!

Всички можем да даваме предложения и решения, но малко са тези, които могат да ги осъществят, ти от кои си приятелю?

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Питам те, защото съм мислил достатъчно.И защото съм мислил достатъчно и съм говорил с хора, които са мислили и те достатъчно и за да не се получава, както винаги само да си мислим, задавам следния въпрос:

  -Прагматичност, прагматични и елементарни предложения, посочи едно прагматично елементарно предложение?

Питам, защото много хора вече имат склонност към демагогия и популизъм, хвърлят се само предложения и толкова!И за да не те заподозря, посочи едно единствено чисто прагматично предложение за действие?!

Всички можем да даваме предложения и решения, но малко са тези, които могат да ги осъществят, ти от кои си приятелю?

Самият факт, че участвам активно в този форум и пускам разни полезни материали би трябвало да ти говори нещо - че се работи прагматично по въпроса. В България освен нашумялата "Атака" има и други патриотични организации (поне 30-40 на брой), които желаят промяна на статуквото и отхвърляне на глобалистката чума и гнет! Тези хора хич не са малко и работят практически това да стане! Мисля, че като начало това е достатъчно; когато му дойде времето ще кажа и повече!  :-X
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Патриотични организации 30-40 на брой...Когато станат 1-2 на брой, с една ясна национална политика, тогава ще може да се приказва за нещо конкретно.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Патриотични организации 30-40 на брой...Когато станат 1-2 на брой, с една ясна национална политика, тогава ще може да се приказва за нещо конкретно.

Точно за това говоря; повечето са неправителствени организации и сдружения и има 4-5 извън парламентарни партии. Всички те трябва да направят един общ Национален блок и да излезнат на избори!  :-X
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27