Автор Тема: Повтарящи се теми. До новите потребители!  (Прочетена 5183 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Абре, честно не знам какво трябва да стане, за да четат новите потребители малко правилата преди да почнат да постват, но откакто съм се върнал трия повече теми отколкото за 2 години. Хора! Пускайте една търсачка моля ви! Да не говорим какви меко казано ламерски теми се пускат. Хайде - от начинаещи са - добре. Ни да ги изтриеш, ни да ги оставиш... Но все пак да поддържаме някакво ниво. Проверете дали няма такава тема, за въпроса, който поставяте. Колеги какво да направим, за да четат тези хора правилата, аз не знам вече?...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Повтарящи се теми. До новите потребители!
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2007, 00:11:52 am »
Сложете раздела с правилата най - отгоре или да се набива някак на очи. Примерно линк към темата с правилата да има над всяка тема когато я четеш вътре, както е направено в ДаоБг, но тук линковете може да са в червено, пример: http://daobg.com/forum/index.php?showtopic=12912&pid=308620&st=195&#entry308620    (вижте над мненията на потребителите)
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 00:12:48 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Повтарящи се теми. До новите потребители!
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2007, 00:41:56 am »
Тоя форум вече порастна доста и малко или много е  институция в сферата си и е нормално да ни засипват нови и нови потребжитъели всеки ден-за жалост част от тях не четат правилата,или целенасочено ги пренебрегват,или пък използват търса1ката по странен начин,така че за жалост модераторите ще имат все повече работа....
иначе си мисля ако може да се направи на всеки новорегистриран потребител да му се пращат правилата редом и с това което asdfghjkl предлага...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Re: Повтарящи се теми. До новите потребители!
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2007, 09:31:01 am »
Проблема засега е малък, успявам да трия повтарящите се теми или пък ако са по друи, които вече ги има, ги сливам. Друг е въпроса ако цял ден трябва да правя това  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27