Автор Тема: Извънземни хакват британска телевизия  (Прочетена 4092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
През 1977г. в една част от Британия по време  на новините на ITN  някой се вмъква за период от 5 мин. и предава съобщение  като се представя за извънземен. Видеото от предаването си остава но аудиото е хакнато като оригиналното се чува съвсем леко като фон на този който говори.На този клип видеото е махнато за да се сложат субтитри на аудиото за да се разбира  по-добре. Хиляди британци го чуват а освен това от телевизията официално признават за  инцидента както се чува и в материала.
Който и да е направил това е трябвало да хакне  5 големи британски трансмитера , което през 1977г. е бая трудна задача. Освен това така или иначе никой не е  бил заловен за деянието.
Извода е че е малко вероятно това да е просто шега поради трудността да се направи от някой  дилетант. По-скоро има много по-голяма вероятност да са замесени  някои тайни служби, но важното е че е доста интересно  :P


Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Извънземни хакват британска телевизия
« Отговор #1 -: Август 19, 2007, 01:34:55 am »
На мен ми звучи като сцена от религиозен филм, когато Господ наставлява някой пророк.

Неактивен SpitfireVS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Извънземни хакват британска телевизия
« Отговор #2 -: Август 19, 2007, 21:50:16 pm »
Здравейте! Искам като първи пост да ви поздравя за страхотният сайт и съотвтно форум. Този е единственият който съм открил досега, засягащ всички конспирации които винаги са били от интерес за мен. Сега за този материал. Струва ми се доста съмнителен поради една причина. Защо след като съобщението е толкова важно за човечеството няма да бъде предавано в целия свят а само във Великобритания ??? Иначе наистина има някой истини в изказването на предполагаемият извънземен. Има и друга вероятност. Да приемем че наистина е пришълец, пришълец с лоши намерения. Изказването му за световен мир и любов всъщнодт да е с цел да накара Англия или цялото човечество да се безоръжи нарочно :---. А ако е истина, кое е злото, това което ни заплашва - самата ни природа за съмоунищожение ли :-\
« Последна редакция: Август 19, 2007, 21:51:30 pm от SpitfireVS »
Истината - това е заблуждение, което е траяло векове; заблуждението - това е истина

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Извънземни хакват британска телевизия
« Отговор #3 -: Август 19, 2007, 22:28:14 pm »
Е то ако беше във всички държави да се чуе тогава нещата щяха да са много по различни  ;) Точно затова има голям шанс да е дело на някои тайни служби за да  следят реакции. Плюс дезинформация базирана на някои истини...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Извънземни хакват британска телевизия
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2007, 16:45:17 pm »
Възможно ли е този звук, който се чува отстрани да хипнотизира допълнително, едно такова равномерно бутене, ясно различаващо се от останалия фон? Един вид по - добре да се асимилира посланието.

П.П. Защо извънземното има английски акцент? Сигурно е ходило до Острова да си упражнява езика.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re: Извънземни хакват британска телевизия
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2007, 21:21:35 pm »
Доста неща съвпадат. За съществата за които не знаем и някои други работи. Кой знае какво може да е.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27