Автор Тема: Друг поглед върху "изцепката" на двамата министри по БТВ  (Прочетена 4486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Съфорумци, това нещо със "нищо неподозиращите" министри ми изглежда като една инсценирана пиеса !!! Направих едно проучване на базата на клипчето от Ютуб -
1. По централната емисия на националната телевизия БТВ се излъчва репортаж уж за прогреса на преговорите м-ду синдикатите и министрите.

2. Съвсем извън темата на репортажа, ама така... съвсем настрани (  ;)  ) репортерката се изцепва как съвсем, съвсем случайно и въобще абсолютно без да искат са ги заснели да говорят прикривайки се.

3. Защо толкова странно се държат, докато говорят за неща, които би трябвало да са сериозни и тайни - как заглушават микрофона само... направо спреха звука на залата. Следващия път предлагам да го заглушат с един пръст. И как се подхилкват само... "и без това няма да ме има 3 дни" <--- Ахахаххаа... направо да се попикаш от смех.

4. Забелязах че Орешарски говори изключително принудено - на 3:10 сек. от клипа в Youtube това се забелязва няй-ясно. Забележете как казва "Да, 3 дни.". Интересното още, че го казва веднага (на секундата) след като Вълчев му напомня, че няма да го има - все едно е знаел, че ще му каже това.

5. Вълчев си поставя ръката ( по-точно единия пръст напречно на устата). Това се прави с цел да не се виждат мимиките, които прави докато говори, но не успява - изпод ръката му се подава лека усмивка по време на "тайния разговор". Е направо много смешни неща обсъждат, нямам думи.

6. В началото на "тайния разговор" Орешарски казва "Дай да разваляме седенката", нали така? Забележете как поглежда след като казва тази реплика. Загледайте се много внимателно. В него се чете израза "чакам твоята реплика" (на Вълчев),  "за да продължа със своята"

7. Защо по БТВ (което всекики достатъчно умен човек знае, че се контролира от правителството) ще се излъчват гафове на министри от същото това правителство което контролира тази телевизия и я използва за целите си? Това е все едно да си вкараш автогол.

ХОРА, НЕ ЗНАМ ВЕЧЕ! Правят ни на 5 стотинки! Направо си ни водят за носа! Трябва сериозно да се замислим за това кой ни управлява и да не се поддаваме толкова лесно на манипулации. Винаги трябва да подозираме нещо и да бдим, защото не всичко е това, което на пръв поглед изглежда, а и още повече - поднася наготово като акцент или мнение!  >:(
Keep 'em occupied!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Винаги може да се допусне и тезата че просто пробват наглостта им докъде може да стигне - ако няма кой да  ги спре ще стават и още по-нагли. Щото израза с "размотаването" е такъв гаф че оставката е задължителна.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
10 точки изброи и не видях да пишеш с каква цел мислиш, че е този театър ?

отделно нещата които изброи ???
какви факти са това :) въобразяваш си според мен... не познаваш хората лично за да кажеш кое е нормално и кое не, поведение! :)

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
И аз си мислех, че може да е нагласено, за да се вдигне шум около оставките и стачката да остане в сянка.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
10 точки изброи и не видях да пишеш с каква цел мислиш, че е този театър ?

отделно нещата които изброи ???
какви факти са това :) въобразяваш си според мен... не познаваш хората лично за да кажеш кое е нормално и кое не, поведение! :)
Да, именно, театър или реалност, интересна е причината за такъв разговор. А на мен ми се струва, че няма каква друга да е, освен готвена тотална икономическа криза (Тоест, ограбване), която да бъде оправдана с протестите. 2 в 1 - неочаквано "добра" комбинация, едновременно правят огромна далавера и отново разединяват обществото до краен предел, насъсквайки различни прослойки една срещу друга.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Точно това щях да напиша. Направо ми взе думите от устата.
Keep 'em occupied!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
23652 Прегледи
Последна публикация Октомври 30, 2012, 11:37:01 am
от Гален
THE "ELITE"

Започната от fisk Тайни общества

6 Отговора
11405 Прегледи
Последна публикация Май 22, 2009, 00:03:17 am
от vallex
0 Отговора
6619 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37711 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13538 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27