Автор Тема: Вдигането на цените на горивата всяка година преди Празници!?  (Прочетена 7231 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Уважаеми Зигфрид, не ми е приятен тона, с който ме нападате, защото аз най-малко имам за цел да защитавам комунистите. Написах Ви информацията за горивата в Германия, защото е факт. Ставаше въпрос за горивата и това коментирах. Мога да коментирам още много от живота в Германия, защото живея именно там. Ако искате подробна информация ми пишете на лични.Относно това, което е написъл  Z-931, го подкрепям напълно, защото е истина. Не го коментирах в по-горния си пост,защото го сметнах за неумесно, след като темата беше за горивата.Вашата информация беше неточна и затава я поправих , а не исках да Ви обиждам или вие мен да обиждате с нападките си.Ще ви помоля в следващите си постове да пишете по темата, а не личностни нападки.

И както вече се каза от Eon
вдигането на горивата преди празници, не е явление само в България , защото е обусловено от много фактори.

Съжалявам ако си се почувствал обиден, аз нямам желание да обиждам лично теб,но все пак темата е,защо необосновано от НИЩО постоянно се вдигат цените на горивата  - забележи ,в България а не някъде другаде !ОК давай ни  примери с други страни ,но мислиш ли ,че някой го интересува,че и в Германия се вдигали цените,ние в Германия ли живеем(не говоря за теб), а и темета не е защо вдигат или не вдигат цените на горивата в Германия а става дума единствено и само за България ,защото дано се досещаш,но аз а и повечето от хората, които пишем тук живеем в България,а не в Бали,Доминиканската република,венецуела или Германия и затова се притесняваме и пишем предимно за проблемите в България !Освен това недей точно на мен да ми обясняваш за Германия,защото точно на мен ми е до Болка Ужасно ясно ,че днешна Германия няма нищо общо с Истинската Германия от края на тридесетте и началото на четиридесетте години на миналия век ,а и поназнайвам какво става в Германия освен,че ходя често там при приятели Германци!  
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 15:40:05 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27