Автор Тема: Японците ще строят пирамида-град в небето  (Прочетена 8741 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #15 -: Август 24, 2007, 17:05:42 pm »
Ето малко снимки от проекта как ще изглежда отвън и отвътре  ;) то си е направо цял град, Най вероятно жителите му ще си работят в него и няма да им се налага да излизат освен по други нужди като да отидат на почивка...


Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #16 -: Август 24, 2007, 17:07:58 pm »
Това според мен, ще си остане на проект:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #17 -: Август 24, 2007, 17:12:48 pm »
Това според мен, ще си остане на проект:)))

Засега наистина реалностите не позоволяват да се построи, но като извадят директивата за пускане на някои  секретни  технологиии  :P :P :P

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #18 -: Август 24, 2007, 17:20:23 pm »
Абе, вече мноо ма нервираш с тия секретни технологии!!!!
Алелелеее, фанал си се за тях, все едно си участвал в секретни проекти!!!
Дай го малко по-земно, секретни та секретни! Хубу, ама може и хич да не ги извадят!
Дай ся като са секретни, да можем да построим барака висока 4 км! Я слез малко при мене:)))))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #19 -: Август 24, 2007, 20:56:13 pm »
Ако ти считаш  че се разполага само с това което "пазара" под формата на магазини предлага като технология си е твое виждане, но вярната логика сочи реалния напредък е много по-голям и просто не  е "материално изгодно" определени неща да се пускат и умишлено ги бавят а други направо са  спрени.Няма нужда да се нервиш а просто да си обясниш тезата така както го правя и аз. Що се отнася  до  супервисоките сгради тип пирамидален град, вече има втори проект , който илиза на бял свят. Ся това че е много п- реално първо да се осъществи на дело по-скромен обект от такъв тип преди да се премине на неща от сорта на 4км е друг въпрос.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #20 -: Август 25, 2007, 09:37:43 am »
Според мене те сроят такива неща ,защото те имат твърде мака държава ,разрастващо се население и искат да да си запазят природата непокътната. ;)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #21 -: Август 25, 2007, 15:13:49 pm »
Така или иначе според мен този начин на строене е бъдещето...От една страна се пести адски мног място,непосредствено до сградата може д азапочва гора,а придвижването в нея основано на разни асансьори и влакове ще намали много вредните емисии от колите,а от друга може да бъде така построена че да си е пълна екосисътема,с паркове,градини,земеделски площи и .т....демек пак да се спести от унищожаването на природата...а от външната страна като се изтипоса с няклко водопадчета,градинки и множество колектори на слънчева и вятърна енергия...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Японците ще строят пирамида-град в небето
« Отговор #22 -: Август 25, 2007, 15:36:24 pm »
Цитат
Така или иначе според мен този начин на строене е бъдещето...От една страна се пести адски мног място,непосредствено до сградата може д азапочва гора,а придвижването в нея основано на разни асансьори и влакове ще намали много вредните емисии от колите,а от друга може да бъде така построена че да си е пълна екосисътема,с паркове,градини,земеделски площи и .т....демек пак да се спести от унищожаването на природата...а от външната страна като се изтипоса с няклко водопадчета,градинки и множество колектори на слънчева и вятърна енергия...
Да така е.Само едно ме притеснява - ами ако избухне война и някоя от тези сгради бъде изравнена със земята.   ::)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27