Автор Тема: Норвежки политик дава разтърсваща информация за подземните бази  (Прочетена 94604 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
teni , а ти кои мислиш, че са шефовете на илюминанти ;)?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
teni , а ти кои мислиш, че са шефовете на илюминанти ;)?
Уби ме с този въпрос. Ще извърша разследване от къде получават Хаксовете. :drinks:Но като се замислих, може и да са под южната полярна шапка, както ти твърдиш. Но това предполага регулярна връзка и контакти. Какво пък им пречи при тези технологии!:hi:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Малък бонус, относно връзките и контактите. Буш-оните и те имат риптилска кръв. Англ.кралско семейство тоже ;). Да продължавам ли? Може да имат и телепатична връзка по между си, нали са си роднини ;D.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Арри, съгласен съм с теб. И аз съм убеден в това, но не бях търсил връзката. :hi:

Неактивен igot5onit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Норвежки политик дава разтърсваща инфор
« Отговор #184 -: Март 29, 2011, 23:25:06 pm »
А на мен все ми се струва,че планета х няма да има.По-скоро си мисля,че елита би предприел инсценирана атака от извънземни или нещо такова...
Но със сигурност ще опитат да направят нещо,което да принуди обществото да поиска от тях помощ.И тогава ще я "осигурят" на принципа/създай проблем-предложи решение/.Естествено "помощта" им ще си има цена:никакви пари в кеш,имплантиране на чип,конфискация на имуществото.тотален контрол...
От нас зависи дали ще им позволим 8)
« Последна редакция: Март 30, 2011, 07:53:45 am от Mirotvorec »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
 igot5onit , и за мисля така. Вече подпукаха японците. :hi:

Неактивен bmw318i

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте!С интерес чета вашите разкази и съм широко отворен за тях :)Звучи много интересно,но е по-скоро като фантастичен разказ,взет от книга,отколкото реалност.Не искам да кажа,че е измислица,но не мога да кажа и че е истина.Това е проблемът с информацията в днешно време.Как може човек да се убеди,че дадена информация е вярна или не?Вие виждате,че вече дори се съмняваме в истиността на новините в 19:00,камо ли на подобен фантастичен разказ :-X Вие виждате колко снимки има на извънземни и нло-та.И хората си казват - фотошоп е.Или не?Или да?Как мога да знам?Ами не мога.Това е голям проблем според мен.Наскоро гледах видео с умряло извънземно в Русия.Истина ли е?Монтаж?Ами не знам.Някои казват,че било направено от тесто ;DДо скоро хората не вярваха в нло,беше просто.Сега вече не вярват в информацията като цяло.Поне аз със сигурност.И какво е необходимо за да повярваме в извънземните?Да ни го съобщи президента?Да го видим с очите си?Да го пипнем?Аз съм виждал нло и не знам на извънземни ли е,наше ли е...Всеки може да си съчини фантастична приказка или с лекота да отрече такава.А какво е необходимо за да вярваме?Само не казвайте,че е нужна вярата сама по себе си...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27