Автор Тема: WWF: Дунав може да бъде превърнат от жива река в плавателен канал  (Прочетена 11062 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Адски се нервирам, чужденец като вземе да се ебава с българки. То не е ухажване, да речеш. То си личи как иска само да я врътне. Яяяя, бегом!



Едно от малкото неща, които могат да ме изкарат извън кожата
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Затова си носиш една бата отзад на багажника следващият път да ги задържиш докато дойдат полицаите. Като те не искат да въвеждат ред поне ние да се погрижим за себе си.

 честно помислих си го , и имаше и още едно момче , което май му се искаше същото , обаче пет на един щеше да е много честен бой , после останаха двама , но някак си не се реших , доста дълго ги гледах и си мислех обаче  >:( :-\ >:( >:(

 на Златните зверилника е страшен , само пияни тинейджъри и други изверги ,ама то какви други да има , къде ще ги пуснат на 13 години в дискотека.
« Последна редакция: Август 10, 2007, 20:58:06 pm от esoundc »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Прав си в случая си постъпил правилно, нямал си шанс (почти, де), имам предвид да си готов за такива слуаи, не се знае другия път дали вместо колелото няма да скочат на теб. Ти какво мислиш те и полицаите ги е страх, гледат да се скатят ако могат, да не отнесат нещо и те. Донякъде ги разбирам с тези заплати, кой ще хукне да си рискува живота.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Прав си в случая си постъпил правилно, нямал си шанс (почти, де), имам предвид да си готов за такива слуаи, не се знае другия път дали вместо колелото няма да скочат на теб. Ти какво мислиш те и полицаите ги е страх, гледат да се скатят ако могат, да не отнесат нещо и те. Донякъде ги разбирам с тези заплати, кой ще хукне да си рискува живота.

 човек честно незнам какви са им заплатите , но тези който работят там на Златни определено не им е много трудно с парите . Както и да е, всчико опира до законите на Републиката ни и до тава в каква степен сме готови за облагата на частни лица / който сигурно мамят и с данъци/ сме готови да се продадем като общество и морални порядки на " туристите ' който единсствено идват да звереят тук лятото  >:(

 какво говоря всъшност  :(

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
елате да видите Съни бич на какво прилича  :o

не бухалка, ами като на Хищник 1 искам да имам автомата (оня с въртящото дуло и ''раницата'')
тва е утайката на утайката  >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27