Автор Тема: Ежедневните водни процедури са смъртоносно опасни!  (Прочетена 15391 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Lara я кажи какви са ценичките на филтрите и колко време се изкарва с един филтър. На мен хлора ми действа супер зле ! Ако си взема горещ душ 2 часа след това кожата ми е раздразнена и червена и затова се налага да си взимам по-хладен. На вкус пък ми е толкова отвратителна тази вода с хлора че нямам думи.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Цитат
За пореден път ми казваш колко съм наивен и смешен, трябва да се замисля:0

Оберон, знам че е трудно да го приемеш, но и ти не знаеш някои неща. Не си достатъчно информиран очевидно - не спори именно с изследвания на хора, които уважаваш в смисъла на инстанцията, която те представляват. В случая лекарите. Прочети "Световната конспирацуя срещу здравето" на Атанас Гълабов. Той е лекар и май подразбира.

Аз като сгреша си признавам и мълча пред доказателства, ако преценя че са правилни. Туй то :)

Heinie

  • Гост
Горещият душ ускорява разпада на радия във въздуха. Ако се къпеш повече от 5 мин се облъчваш. Да живее реката!

ssi

  • Гост
А как стои въпроса с ваната. И там ли е така. Ако си напълниш една вана с гореща вода и изчакаш малко преди да влезеш...

Oberon

  • Гост
ОБОЖАВАМ В ТОЗИ ФОРУМ ДА ГЛЕДАМ КАК СЕ ИЗМИСЛЯТ КОНСПИРАЦИИ:)))))
С ОГРОМЕН ИНТЕРЕС ЧЕТА ПО ТЕМАТА:) ЩЕ ЧАКАМ ИЗВОДИТЕ:) НЕ СЪМ СЕ КЪПАЛ 3 ДЕНА ЗАРАДИ ТАЗ ТЕМА:(((

ОБЕРОН СМЪРДОН

Heinie

  • Гост
ОБЕРОН СМЪРДОН

Не така! Това за радия е ДОКАЗАНО!

stt

  • Гост
Прочети "Световната конспирацуя срещу здравето" на Атанас Гълабов. Той е лекар и май подразбира.





Знаете ли от къде мога да намеря(download) цялата книга.
Имам само малка част от нея(мисля 20%), но искам да я прочета цялата.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Прочети "Световната конспирацуя срещу здравето" на Атанас Гълабов. Той е лекар и май подразбира.





Знаете ли от къде мога да намеря(download) цялата книга.
Имам само малка част от нея(мисля 20%), но искам да я прочета цялата.

Да  ;) От тука  http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=100&LangID=0&Letter=%2A

stt

  • Гост
 :P
Хехе
Много бързо отговори. Всъщност открих каквото ми трябва малко по-нататък във форума. Има си тема за това, но аз карах подред и не я видях.
Мерси все пак.


P.S.
А книгата в spirala, нещо не е както трябва - това е само първа част и това е :-\

Eon

  • Гост
ОБЕРОН СМЪРДОН

Не така! Това за радия е ДОКАЗАНО!

Затова като изляза от банята светя...  :P

topteglo

  • Гост
Дотук видях коментари свързани с химията на водата.
Всеки знае ,че организма се бори с тези проблеми и ако концентрацията не бъде предозирана то
здравето ще си остане сравнително добро.
Лошото е че вредните неща не свършват с хлора във водата- то не е ядене, то не са вреден въздух и т.нт.

Обаче има друго замърсяване на водата което организма не може да преработи, напротив попива като гъба.
Повечето вече се досещат че става въпрос за информационно замърсяване.
Най-вероятно старите кучета са запознати с тази информация.
С риск да стане банално ще дам още малко инфо.

За вредното информационно влияние  е описано в филма ВЕЛИКАТА ТАЙНА НА ВОДАТА.
Ако сте пропуснали да го гледате направете го много бързо.
Филма го има в сайта за научно популярни филми www.kolibka.com/2.html   раздел ЗАГАТКИ

Ето и книгата ВЕЛИКАТА ТАЙНА НА ВОДАТА(преведена на Български) на Масару Емото в която
ще намерите повече илюстрации и снимки-
http://bt.wrzru.com/details.php?id=6628

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27