Автор Тема: Нещо забавно - Я хвърлете по едно око  (Прочетена 664363 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1066 -: Април 21, 2009, 18:50:03 pm »
Искам да ви разкажа какво ми се случи на летището във Франкфурт.
Стоя и си чета вестник в един от терминалите на летището-насреща ми трима немеца съсредоточено пишат нещо на лаптопите си.На съседната скамейка е седнала майка с дъщеричкатата си/3-4 годишно дете/ и и  обяснява нещо на руски.Детето си играе с малка топчица и тича щастливо  от единият край на терминала до другия говорейки си разни неща....
В един момент детето изпуска топката си под масата на тримата немеца и се навира под масата между краката им за да си я вземе обратно ,изправя се ...вдига топката си и извиква радостно на руски..,,МАМА,ЧЕЛОВЕК ИМПЛАНТ,,...
В този момент тримата немеца се споглеждат многозначително ,изправят се на крака,затварят лаптопите си и по най-бързият начин се изнесят към първият близък изход на летището... ???
Майката,детето и аз стояхме като втрещени :---Какво толкова каза това дете...за да принуди тези ,,хора,,,толкова бързо да изчезнат от погледа ни остана загадка за нас...или бе просто  случайност...или нещо паранормално.. ???
Или това бяха новите жители на ЗЕМЯТА???? :
Искам да ви кажа,че това не е поредният виц или шега...ТОВА БЕШЕ САМАТА ИСТИНА :)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1067 -: Април 21, 2009, 19:15:25 pm »
 :D ;D ;D ;D Явно това хлапе расконсперира тези немци и при това доста компично.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1068 -: Април 21, 2009, 23:09:21 pm »
Това са били представителите на новия световен ред!
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1069 -: Април 22, 2009, 00:28:21 am »
 ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1070 -: Април 22, 2009, 19:11:05 pm »
Искам да ви разкажа какво ми се случи на летището във Франкфурт.
Стоя и си чета вестник в един от терминалите на летището-насреща ми трима немеца съсредоточено пишат нещо на лаптопите си.На съседната скамейка е седнала майка с дъщеричкатата си/3-4 годишно дете/ и и  обяснява нещо на руски.Детето си играе с малка топчица и тича щастливо  от единият край на терминала до другия говорейки си разни неща....
В един момент детето изпуска топката си под масата на тримата немеца и се навира под масата между краката им за да си я вземе обратно ,изправя се ...вдига топката си и извиква радостно на руски..,,МАМА,ЧЕЛОВЕК ИМПЛАНТ,,...
В този момент тримата немеца се споглеждат многозначително ,изправят се на крака,затварят лаптопите си и по най-бързият начин се изнесят към първият близък изход на летището... ???
Майката,детето и аз стояхме като втрещени :---Какво толкова каза това дете...за да принуди тези ,,хора,,,толкова бързо да изчезнат от погледа ни остана загадка за нас...или бе просто  случайност...или нещо паранормално.. ???
Или това бяха новите жители на ЗЕМЯТА???? :
Искам да ви кажа,че това не е поредният виц или шега...ТОВА БЕШЕ САМАТА ИСТИНА :)

О, това беше добро  ;)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1071 -: Април 22, 2009, 23:42:07 pm »
Добро, макар и не много забавно :-\
"Новите стари жители на Земята", бих добавил... Ще изметем тази паплач на всяка цена. Само трябва да се въоръжим със смелост, която да надхвърля многократно вродения ни/имплантиран страх...

musica universalis

cdms

  • Гост
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1072 -: Април 23, 2009, 17:03:58 pm »
Не че е по темата но как се разпознават тези хуманоиди.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1073 -: Април 23, 2009, 17:12:15 pm »
Кой?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Empistosunh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1074 -: Април 28, 2009, 00:13:56 am »
Едно любимо интервю от един "чист българин".  :D
http://www.youtube.com/watch?v=LWdfg7KLHzI
"Злото идва при нас, хората с фантазия, носейки като своя маска всички добродетели." - Уилям Батлър

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1075 -: Април 28, 2009, 00:23:28 am »
Ахахахахахахахахаххаа ;D ;D ;D

Неактивен Empistosunh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1076 -: Април 28, 2009, 00:52:57 am »
Ментор чист. :)
Мисля да го издиря и да го помоля да ми дава вербални уроци.
По никакъв случай, както се казва.  ;D
« Последна редакция: Април 28, 2009, 00:54:25 am от Empistosunh »
"Злото идва при нас, хората с фантазия, носейки като своя маска всички добродетели." - Уилям Батлър

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1077 -: Април 28, 2009, 04:31:17 am »
10 Правила на съвестния форумец:
Цитат
Става дума за хората, които пускат плоски коментари под статиите в електронните издания. Те се самонаричат “форумци” макар това да не е правилно, защото форум=общество=хора с право на глас, а да се надвикваш в дъното на страницата е нещо съвсем друго.

На първо място въпросните люде живеят с максимата “Не спи на работното място. Имаш безплатен интернет”, което обяснява времето и енергията, които влагат и на второ хич не са запознати с големината и възможностите на Интернетъ, особено на не-българския такъв, та циклят многократно около текстове за еднократна употреба.

Блогокоментаторите надали са по-интелигентни от тях, но повечето сами създават съдържание и имaт известна комуникационна култура. Поне са наясно, когато пишат 500-знакова глупост, която ще бъде веднагически изтрита при първа среща с модератор.

10-те мисли, които бръмчат в главата на “Homo Comentaricus”

1.! Всячески да се постави под съмнение личността на автора на статията, неговата компетентност, грамотност, жизнен опит, сексуалена удовлетвореност и удачността на неговото присъствие в изданието

2. Да се издирят скритите мотиви за написване/превеждане на текста. Ако братът на издателя е строител, значи статията подпира пазара на имоти. Ако в нея се предрича срив, значи е умишлена спекулация, целяща да предизвика паническа продажба и изкупуване на занижена цена

3. Задължително да се издири паралел САЩ-Русия и Демокрация-Комунизъм и да се анализира историко-политически. Ако иде реч за проблемите на Ford и GM, спокойно могат да се изтъкнат авиокосмическите успехи на СССР

4. Да се отговори на коментиращия по-горе - “Абе Руски продажник, ходи си в Сибир да ловиш риба на дупки в леда. 50 години се мъчихте и не успяхте една кола да направите”

5. Да се отчете влиянието на Иван Костов върху проблематиката на статията. Например: “Ако Костов не беше приватизирал разсадника за фиданки в Разград, ботаническото разнообразие на Амазонка нямаше…”

6. Да се открият стари приятели “Абе Огнян5542, педерас нещастен, аз тебе те знам още от форумите на Дир-а, същия тъпук си си”

7. Да се изпъкне с една от двете поговорки “Всеки народ заслужава съдбата си” или “Бедният е беден, защото е тъп”

8. Да се плесне патриотично стихотворение, текст на песен или въздълъг текст, нямащ отношение към конкретната статия

9. Чрез коментар да се огласи техническата невъзможност за публикуване на коментари. Да се тресне скандал относно цензурата и да се обвини модератора, че е затрил нещо, още преди то да бъде публикувано. /Понякога се се среща във вариант “Мръсни свине от КГБ, излезте ми веднага от компютъра”

10. Да се пубикува малка обява “Продавам кокер”
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1078 -: Април 28, 2009, 13:30:22 pm »
"Docking Ufo caught on camera"


Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #1079 -: Април 28, 2009, 16:54:13 pm »
Едно любимо интервю от един "чист българин".  :D
http://www.youtube.com/watch?v=LWdfg7KLHzI
Човека обича "френските ласки", разбираш ли ма, как да ти го кажа по друг начин ;D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27