Автор Тема: Нещо забавно - Я хвърлете по едно око  (Прочетена 664420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #930 -: Януари 21, 2009, 10:24:48 am »
Така e Trandev и мен ме забвляват много с умозаключенията си, нали когато е трябвало да учат са спортували. Лошото е им дават и немалко пари за това.

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #931 -: Януари 21, 2009, 16:47:41 pm »
"Кой какво говори в главата на Гоце?"

http://www.youtube.com/watch?v=DB6fkAPJ2iU
 :)
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #932 -: Януари 22, 2009, 12:54:26 pm »
В Канада първолаци имали задание в час да нарисуват картина на тема "Какъв искам да бъда като порасна".
Рисунката на едно момиченце разбунила духовете сред учителите и ръководството на училището.

На следващия ден момиченцето занесло в учителището бележка от майка си.

"Скъпа г-жо Дейвис,

Искам да обясня това което е нарисувала дъщеря ми. На рисунката аз не танцувам на кол!
Аз работя в строителен магазин и разказвах на дъщеря ми колко много пари сме спечелили през последната снежна буря.
На рисунката аз продавам лопати!!!

Поздрави,
г-жа Харингтън"

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #933 -: Януари 23, 2009, 09:12:53 am »
Eon, много хубав пример  ;D ;D ;D. Е не само в българ/ите/ките имат задни мисли. ;D ;D ;D ;D А учителката-гузен негонен бяга.Сигурно тайно си е мечтаела да играе на пилона. ;D ;D ;D.
Аз лично не виждам нищо унизително в рисунката-просто през зимата лопатите за сняг се търсят много и хората ги купуват като топъл хляб.А че дръжката прилича на пилон-това си го е помислила само учителката  ;D ;D  :-* ;D

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #934 -: Януари 23, 2009, 10:51:25 am »
Не знам защо, но много ме съмнява майката да продава лопати. По скоро...... прави тръби  :-\ :-\
It' oil stupid.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #935 -: Януари 23, 2009, 11:27:17 am »
Детето колкото може толкова рисува. Няма да му търсим кусури сега я.  :)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #936 -: Януари 23, 2009, 11:40:47 am »
Мотивационно писмо
От: Тимур и неговите командоси
До: фирма "поверително"/так пишеше в обявата/
На вниманието на: моб.088..../ пак так пишеше/

Уважеми господин Мобилен,
Допускали ли сте някога, че при Вас за работа ще кандидатства Оксфордски възпитаник???Може и да сте, но едва ли ще стане.Затова моля да се отнесете с подобаващо уважение към завършеното от мен МЕИ.
Макар че не знам за какво точно става въпрос - в обявата липсваха каквито и да било подробности, имам твърдата вътрешна убеденост, че аз съм нужния ви човек.Навсякъде, където съм работил, разказват легенди за мен и плашат с тях малките деца, ако не искат да си лягат вечер.Когато се появи проблем, той просто поглежда към мен...и си отива с подвита опашка.Владея всички европейски езици на ниво Тойфел, Мойфел, Иелтс и Стелт / това последното май беше самолет, но и него владея /.Прилагам всички системи за управление на качеството, а в къщи съм въвел дори ИСО - преди да се скарам с жена ми, правя оценка на риска.А когато синът донесе белжника, правя преглед на документацията.

Умея да управлявам хората и да налагам идеите си по метода на Кашпировски.На последната оперативка дори успях да приспя всички.
За компютърна грамотност да не говорим - често от Майкрософт ми звънят и ми викат - "хакер-бой", помагай.
Мога да конструирам със Солид уъркс и не толкова Солид Уъркс - с каквото разполагате.Това в СВ-то ми е МБА, а не НБА / уменията ми в баскетбола са отделна тема /.

По - долу прилагам списък с последните си местоработи - обърнете внимание на позиция 14 и си спомнете как подскочиха акциите им на световните борси в този период.Нали не
мислите, че е просто съвпадение...?
............

Допълнителните ми квалификации са астрология /вие първи ще научите за следващата световна криза, обещавам/, алпинизъм /знам как да се катеря нагоре в йерархията/, владея и малко турски / не го подценявайте, шефовете много обичат някой да им вика "евалла"/.

Защо искам да бъда назначен при вас?А защо да не искам - толкова ли е лошо?
/С предишния работодател съм нямал проблеми, а дали е той е имал с мен ... ами питайте го.Но имайте предвид неговото верую "Ако не хвалиш калпавата стока, никога няма да се отървеш от нея".Той това си го говори по принцип де, не точно за мен./

Абе с две думи - я се обади да пием по една ракия и да се разберем!

С уважение,

............


Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #937 -: Януари 26, 2009, 10:42:12 am »
       Париж-градът на любовта, цветята, романтичните кафенета, Мулен Руж, Мон мартр и т.н.Журналист-папарак вижда случайно три жрици на любовта, седнали да си починат на сладка приказка с по кафе  и парче торта в едно кафене.Едната е англичанка, втората  фрацузойка, а третата българка.Взема им ексклузивно интервю, в което един от основните въпроси е „Какво е за тях истинския секс”. Първа, с нетърпение и блясък в сините си очи, отговаря англичанката : „Аз искам в секса да съм като парче свежо месо, да ме мачкат, хапят,  ръфат и стискат , докато омекна  от удоволствие”.  Французойката опънала яко от цигарата  си „Давидофф”, примижала със закачливите си зелени очички и замечтано казала : „Ооо, а  аз искам  да съм като бонбонче, да ме смучат, ближат и хапят нежно със зъби, докато се разтопя от удоволствие”. Българската ги погледнала с усмивка, и притваряки бавно топлите си романтични кафяви очи, обявила : „Е скъпи колежки аз искам да съм малко по-ретро от вас. И след  удивените им погледи продължила-  искам в секса да съм като грамофонна плоча , да ме въртят, въртят, после да ме обърнат от другата страна и пак да ме въртят, въртят,  и... по-често да сменят игличката”.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #938 -: Януари 27, 2009, 19:16:44 pm »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #939 -: Януари 29, 2009, 13:10:05 pm »
 ;D

Втората снимка ни показва новата мода на бизнес/банкерските вратовръзки в условията на криза.  ;D
« Последна редакция: Януари 29, 2009, 17:06:44 pm от Eon »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #940 -: Януари 30, 2009, 14:38:22 pm »
Mалка шегичка към агент006
« Последна редакция: Януари 30, 2009, 23:43:40 pm от Black Adder »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #941 -: Февруари 03, 2009, 12:18:27 pm »
Световноизвестният  унгарски професор по архитектура и скулптор Арно Рубик ще покаже на 5-ти Февруари 2009 г. своята нова логическа играчка.Този път тя е  във вид на сфера , съобщава „Телеграф”.Новият вариянт на кубчето на Рубик , получил името „Рубик 360”, представлява три поставени една във друга сфери.В центъра им има 6 разноцветни топчета, които трябва да се изкарат навън.Презентацията на новото изобретение на 64 годишния Рубик ще се състои на световното изложение на играчки в Германия на 5 февруари.А продажбата на „Рубик 360” ще започне през август 2009 година. Своята най-знаменита играчка-кубчето на Рубик-унгарският изобретател  конструира  през 1974 г., но е успял да заинтересува производителите едва през 1980 година.До наши дни по света са продадени около 350 милиона броя на кубчето на Рубик.
                                                                         
    Много години милиони фенове на магическото кубче се занимаваха с решението на знаменитата главоблъсканица.Последният световен рекорд по бързо нареждане на кубчето е на холандския младеж  Ерик Акерсдайк и е 7.08  секунди. Предишният рекорд е бил на англичанина Брендън Макелхил-7.9 секунди.А за най-бавен в подреждането на кубчето  е признат 45 годишния англичанин Греъм Паркър, който се мъчил да нареди правилно кубчето цели 26 години.Това се е случило в наши дни.
    Дейвид  Хадли Джоунс, който държи правата за кубчето на Рубик за територията на Великобритания, е казал, че и новото изобретение ще се радва на такава продължителна популярност, както и кубчето.                                                   
                      Източник  :  NEWSru.com  и   Lenta.ru   02.02.2009 год.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #942 -: Февруари 05, 2009, 09:43:55 am »
 :D :D :D :D :D ;D ;D ;D

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #943 -: Февруари 05, 2009, 22:51:51 pm »


 :P

agent006

  • Гост
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #944 -: Февруари 06, 2009, 11:35:23 am »
Mалка шегичка към агент006

Те тва е яко ;D
Така изглеждам след полунощ ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27