Автор Тема: Нещо забавно - Я хвърлете по едно око  (Прочетена 662785 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #915 -: Януари 13, 2009, 16:12:22 pm »
Консултант: човек, който вземайки часовника от вашата ръка ви казва колко е часът.
Психолог: човек, който гледа внимателно околните хора, когато в стаята влезе умопомрачителна красавица.
Професор: човек, който има вредния навик да говори на околните хора, когато те спят.
Учителка: жена, която навремето си е мислела че обича децата.
Програмист: човек който решава проблем, за който не сте знаели, по начин който не можете да разберете.
Юрист: човек, способен да напише документ от 10 страници и да го нарече кратък.

Тайните мечти на мъжете:
1. Осми март да се премести на 29-ти Февруари - веднъж на 4 години се понася.
2. Операциите за увеличаване на женския бюст да се плащат от Националната Здравна Каса и да са задължителни.
3. За зачеване на дете да е нужно едновременното участие на един мъж и четири жени.
4. За да се предпази партньорката от нежелнана бременност да е достатъчно да кръстосаш пръсти зад гърба си по време на акта.
5. За да се избегнат обърквания всички жени да носят едно и също име.
6. Всички жени да имат алергия към злато, диаманти и кожени палта.
7. В носовете на жените да има филтри, прикриващи миризмите на алкохол, пот, лук и чесън.
8. Банският костюм от две части да се счита за идеално облекло за бизнес-дамите (допустимо е и само бикини).
9. За да се разкопчее сутиена да е достатъчно да се докосне (на произволно място).
10. Вратовръзката да не е задължително да се завързва, а колана да се затяга.
11. Поне веднъж в месеца всеки да има гарантирано от законодателството право да подпали офиса или поне да пребие шефа.
12. Космите от носа и гърба лесно и бързо да могат да се пренасят на главата.
13. Всички пътища да са магистрали и да нямат ограничение на скороста
14. Мъжете също да могат да имат по няколко последователни оргазъма
15. Да има чорапи които да съществуват само в комплект - когато бъдат разделени всеки от двата да почва енергично да пълзи към другия.
16. Капакът на тоалетната чиния да се вдига сам веднага щом станат от него.
17. Във всеки бар да има задна стая с легла за хората които не смятат да се прибират в къщи.
18. Чувалите с боклук сами да се изхвърлят- достатъчно да е да бъдат леко подритнати и да поемат към кофата.

Червената Шапчица влиза при болната си баба и гледа - големи зъби ,зли очи , дълги ущи , козина , опашка ... и казва :
- Eбаси болестта !!

- Каква е разликата между централната власт и престъпността?
- Едната е организирана

Финландия.
Гора.
През гората път.
По пътя волски впряг. В каруцата пътуват баща и двамата му синове.
По едно време единия син :
- в храстите май изшумуля лисица...
След 40 мин. другия син :
- Мисля, че това не беше лисица...
След 45 мин. бащата властно:
- Спокойно, Спокойно, горещи финландски мъже... Не се карайте за дреболии...

"В сравнение на Костовия грабеж, кражбите на БСП са като невинни игри на деца идиотчета." ))Откъс от реч на Кадровика на младежкото БКП,2008,

Лети кризата над САЩ - О! Виждам, че тук добре съм поработила!
Лети кризата над Западна Европа - О! Виждам, че и тук много добре съм се справила!
Лети кризата над България - Ужас! А тук кой без мен ги е направил тези неща?!?!??









Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #916 -: Януари 13, 2009, 18:06:01 pm »


 8)
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #917 -: Януари 13, 2009, 19:55:09 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=kllqs_SS-eM&feature=PlayList&p=E2538CA4D780ED3C&index=4&playnext=2&playnext_from=PL


Комик приказва срещу контрола полетищата и атентатите на 9/11
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #918 -: Януари 14, 2009, 00:25:55 am »

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #919 -: Януари 14, 2009, 15:40:12 pm »

Къде отиваш ти ;)

В Берлин едва ли не... ;D

Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #920 -: Януари 15, 2009, 08:27:21 am »
:D
;D
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #921 -: Януари 15, 2009, 13:20:38 pm »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #922 -: Януари 16, 2009, 16:40:44 pm »
Циркулярно послание за потребителите на Excel.

Понякога ви се изписва съобщение за грешка, а именно "circular reference" (дадена клетка е функция от друга клетка, а последната от своя страна е функция от първата). Звучи малко сложничко, затова онагледявам със следната история:

Директор вика секретарката си и и съобщава: "Решил съм да отидем за седмица в чужбина. Приготвяй си багажа.". Секретарката на път за вкъщи съобщава новината на мъжа си: "Скъпи, заминавам с шефа "на командировка" за седмица, ще се наложи
да се грижиш сам за себе си.". Мъжът звъни на любовницата: "Жена ми заминава за седмица, хайде да прекараме това време заедно." Любовницата звъни на ученика си, на който преподава частни уроци по математика: "Ще съм заета, имам много работа, за една седмица уроците се отменят." Доволното момче звъни на дядо си: "Дядо, цяла неделя няма да имам занятия, т.к. учителката ще е заета. Хайде да прекараме седмицата заедно.". Дядото (директора на фирмата) отново звъни на секретарката си: "Тази седмица внука ме помоли да прекарам времето си с него. Пътуването се отменя. Ще заминем друг път." Секретарката звъни на мъжа си и му казва "Шефът е зает тази седмица, отложихме командировката". Мъжа звъни на любовницата: "Не може да се видим тази седмица, жена ми отмени пътуването си". Любовницата звъни на ученика си: "Тази седмица занятия ще има както обикновено". Ученика звъни на дядо си: "Дядо, учителката каза, че ще имаме уроци както обикновено. Няма да мога да ти правя компания". Дядото звъни на секретарката си "Не се безпокой, заминаваме тази седмица. Събирай багажа." и т.н...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #923 -: Януари 16, 2009, 18:54:47 pm »
Циркулярно послание за потребителите на Excel.

Понякога ви се изписва съобщение за грешка, а именно "circular reference" (дадена клетка е функция от друга клетка, а последната от своя страна е функция от първата). Звучи малко сложничко, затова онагледявам със следната история:

Директор вика секретарката си и и съобщава: "Решил съм да отидем за седмица в чужбина. Приготвяй си багажа.". Секретарката на път за вкъщи съобщава новината на мъжа си: "Скъпи, заминавам с шефа "на командировка" за седмица, ще се наложи
да се грижиш сам за себе си.". Мъжът звъни на любовницата: "Жена ми заминава за седмица, хайде да прекараме това време заедно." Любовницата звъни на ученика си, на който преподава частни уроци по математика: "Ще съм заета, имам много работа, за една седмица уроците се отменят." Доволното момче звъни на дядо си: "Дядо, цяла неделя няма да имам занятия, т.к. учителката ще е заета. Хайде да прекараме седмицата заедно.". Дядото (директора на фирмата) отново звъни на секретарката си: "Тази седмица внука ме помоли да прекарам времето си с него. Пътуването се отменя. Ще заминем друг път." Секретарката звъни на мъжа си и му казва "Шефът е зает тази седмица, отложихме командировката". Мъжа звъни на любовницата: "Не може да се видим тази седмица, жена ми отмени пътуването си". Любовницата звъни на ученика си: "Тази седмица занятия ще има както обикновено". Ученика звъни на дядо си: "Дядо, учителката каза, че ще имаме уроци както обикновено. Няма да мога да ти правя компания". Дядото звъни на секретарката си "Не се безпокой, заминаваме тази седмица. Събирай багажа." и т.н...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Яйце или кокошка? Кокошка или яйце? Яйце или кокошка... Кокошка или яйце... Яйце или к... Кок...

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #924 -: Януари 16, 2009, 19:58:24 pm »
"...Задържаният търговец Иванов ударил пенсионера с парче месо през лицето ,в резултат на което извадил от устата на човека изкуствените му чеслюсти-впити до кокал в месото"
"Труп с приятно зелен цвят  седи в непринудена поза в/у тоалетната чиния в кенефа по местожителство"
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен dlakon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
  • 65% chance for critical post
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #925 -: Януари 18, 2009, 00:22:44 am »
Яйце или кокошка? Кокошка или яйце? Яйце или кокошка... Кокошка или яйце... Яйце или к... Кок...


вселена или голям адронен колайдер..  :D
Asatoma sat gamaya, tamasoma jyotir gamaya, mrityorma anritam gamaya..

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #926 -: Януари 18, 2009, 21:48:33 pm »
Ех... ако можех да свиря на пиано, тогава...

« Последна редакция: Януари 18, 2009, 21:49:31 pm от SMSI-H »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #927 -: Януари 20, 2009, 17:22:21 pm »
 :D

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #928 -: Януари 21, 2009, 09:11:38 am »
Дражев: Лечков е неграмотен
 
Ивайло Дражев, Снимка: Георги Димитров/sportni.bg
ОЩЕ ПО ТЕМАТА

 Дражев ''цака'' с нова декларация
 Дражев доказа, че е прав!
 Лечков: Дражев е екстремист
 Кмет осигури нов мандат на Михайлов

20.01.2009
Спорт Нет Инфо

"Аз от олигофрени правни заключения не приемам", заяви екскандидатът за президент на БФС Ивайло Дражев след като узна, че няма да може да се изправи срещу Борислав Михайлов на шестия конгрес на Централата.
Той каза това по адрес на председателя на комисията по организацията на конгреса Йордан Лечков, който обяви, че отказът е в тон с устава на разпоредбите на БФС.
"Лечков и Михайлов ги е страх. Те да не ми говорят за право, защото са юридически неграмотни. Двамата дори не знаят, че по закон трябва да са в отпуск сега. Назначават си комисии и правят каквото си искат. Само че няма да мине. На 30-ти аз ще съм там и ще се изправя срещу Михайлов", категоричен е Дражев.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Нещо забавно - Я хвърлете по едно око
« Отговор #929 -: Януари 21, 2009, 09:50:51 am »
Всички така наречени футболни хора са олигофрени. Винаги са ме забавлявали.  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27