Автор Тема: 'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'  (Прочетена 4792 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'
« -: Февруари 06, 2007, 17:09:22 pm »
Една статия от http://www.prisonplanet.com/articles/april2006/070406birdflu.htm


Цитат
Подготвят се още по-грандиозни, изкуствено-създадени зарази.  Подготвят се зарази подобни на Едрата Шарка и Еболата, които да бъдат преносими по въздуха.

'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: 'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2007, 17:26:32 pm »
Цитат
Високопоставен учен пропагандира унищожение, на 90%, от Човечеството


http://www.prisonplanet.com/articles/april2006/030406massculling.htm

Още една статия, от същият сайт.

В нея пише за Др Ерик Пианка, който дал предложение - човечеството да бъде регулирано, чрез вируси, като този на болестта Ебола, който е въздухо-преносим!

Било наредено, всички камери да бъдат изключени, по време на речта на Др Пианка, за да не се дава гласност, на изказванията му.

Статията цитира думи, от биграфията на Принц Филип - "Ако бях Животно" , където принцът казва:
'Ако ще се прераждам, искам да съм смъртоносен вирус!  Така ще допринеса, срещу Проблема с Пренаселеността!'
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: 'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2007, 20:11:03 pm »
Никой не може да не убеди, че този птичи грип е нещо което се е бръкнало от някъде си. За мене той е изфабрикуван от хора. Преди около година медиите сееха огромен страх за птичия грип, на нас в училище ни се раздаваше брошури. После затихнаха и сега пак слушаме за птичи грип по медиите! Аз си мисля, че ще започнат да ни ваксинират на сила! В един сайт на производител на ваксини четох, че са имали огромен прогрес в изобретяването на ваксина срещу птичия грип. Аз смятам ако се опре до имунизации, да си поема собствения риск и да мина без ваксина.

Да, това е наистина едно мое опасение

Има предложения, за насилствени ваксинации, както в СаЩ, така и в други страни
 от ЕС!
И аз не бих се ваксинирал!
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: 'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2007, 08:26:23 am »
Всички вирусни и необикновенни заболявания се създават в секретни лаборатории. Не мога да приложа доказателства с някакъв материал, но пък съм твърдо убедена в това и никой не може да ме убеди в противното. Всеки грип /носещ като ураганите някакво спец. име/всяка пандемия, засягаща масово много хора са изфабрикувани в средства за контрол над населението на земята.  Пускат се малки концентрации и в зависимост от  бързината и обхватността на разпространението се правят изчисленията до колко убийствен може да бъде съответния продукт. Затова тези болести тръгват от третия свят, защото държавите създаващи във военните си лаб. тези стратегически биохимични оръжия гледат да ги прилагат по-далече от своите държави. Според мен така  си ги тестват военните новите бактериологични оръжия и изобретения за масово унищожение, също е и страхотно доходно за цялата псевдомедицинска индустрия, която бълва отрови и "лекарствени" продукти с цел пристрастяване.
« Последна редакция: Февруари 18, 2007, 08:29:27 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: 'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2007, 08:36:17 am »
И още една препоръка - лично от мен ;)
Всеки, който иска да бъде здрав да спре да употебява АНТИБИОТИЦИ, вижте им само името - антиживот. Отначало малко ще се бори организма ви при настинка, но после ще свикне. Пийте в такива моменти много топла вода с лимони, много много течности и витамини. Когато човек е болен е добре почти да не яде, но да употребява много вода с лимони, грейпфрути, портокали и т.н., но не и мазнини. Ще  се оправяте после за 2,3 дни и то без лекарства, най-много някой фервекс и толкова... ;) Айде това е от мен :-*
« Последна редакция: Февруари 20, 2007, 11:13:17 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: 'Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм'
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2007, 08:45:47 am »
Мдаа, докато пишех предишното си изказване се сетих и аз за  средните векове - чумата, холерата, "болестите на мръсните ръце" и разни други, затова  пак подчертавам, основно имам предвид съвременните  вирусни. Това си е моето мнение и ако има несъгласни си е тяхно право ;). Хората по света бачкат - да, но из лабораториите със специално значение също "бачкат", така че..... много е ясно какво точно казвам.
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27