Автор Тема: Обратно в Студената война  (Прочетена 9709 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Обратно в Студената война
« Отговор #15 -: Юни 18, 2007, 00:09:24 am »
и пак руснаците ще бият щото в момента с мечовете нямат равни
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Обратно в Студената война
« Отговор #16 -: Юни 18, 2007, 23:51:06 pm »
и пак руснаците ще бият щото в момента с мечовете нямат равни
Сега е момента хорус да се намеси и да спре този егрегор :)
Майтапя се само не се впрягайте.

БТВ и наще са ми казвали същото за студената война, като твоя баща...
И все пак излиза, че много хора са наясно, но никой не прави нищо !

На мен термина "студената война" изобщо не ми харесва !  Самият той е една конспирация (като дума), приема се като нещо по-леко, не толкова "лошо" и т.н. ...
Да не говорим, че като се "учи" в училище ИЗОБЩО не се споменава каква роля играят в тази война обикновенните хора, набляга се на политическата страна (така да го наречем), а то е именно обратното !
Поне аз някъде бях чел че точно тогава започват разработките на така наречените психотронно блабаблаблабл :)
абе баш брейнуоша :)
И така де ... обратно в студената война ?! Някой излизал ли е от там, че да се връща ?!

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re: Обратно в Студената война
« Отговор #17 -: Юни 19, 2007, 10:04:04 am »
Студената война продължава. Отдавна обаче тя не се изразява в натрупването на ядрен арсенал а в разработката на НЕсмъртоностни оръжия. Мисля, че около 70 % от военния бюджет на САЩ се изразходва за такъв вид оръжия  >:(
It' oil stupid.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Re: Обратно в Студената война
« Отговор #18 -: Септември 12, 2007, 11:41:23 am »
Русия обяви, че е тествала най-мощната вакуумна бомба в света.
Това съобщи Ройтерс, цитирана от БГНЕС. Бомбата е била изстреляна от свръхзвуков самолет Ту-160 и е била спусната на земята с парашут. Новото изобретение бе определено от медиите като “бащата на всички бомби”.
„Резултатите от тестовете на новото оръжие показват, че неговата ефективност и сила е сравнима с ядреното оръжие“, заяви заместник-началникът на генералния щаб на Русия Александър Рукшин по телевизия ОРТ.
Искам да подчертая, че действието на вакуумната бомба не замърсява околната среда за разлика от ядрената бомба, добави той. Министерството на отбраната на Русия съобщи, че това не противоречи на нито едно международно споразумение и че Русия не започва нова фаза в борбата за въоръжаване.
Бомбата е от последната серия нови руски оръжия и политически ходове на президента Владимир Путин в опит да наложи Москва на международната сцена, коментира Ройтерс.
Русия изпрати войнствено и предизвикателно послание към Запада с изпитанията на нова супербомба, коментира в. “Дейли Телеграф”, съобщи "Фокус".


Да живее екологията ! laugh
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27