Автор Тема: Бъг 3  (Прочетена 15365 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Бъг 3
« Отговор #15 -: Февруари 15, 2007, 18:57:43 pm »
Такаа ли?Я бързо да ми се прати ценоразписа...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Бъг 3
« Отговор #16 -: Февруари 15, 2007, 19:23:26 pm »
Такаа ли?Я бързо да ми се прати ценоразписа...

 10 лв на месец е абонамента, но като за  теб е 15лв щото си рисков фактор  :P Нали знайш както при застраховките, тези с повечето провинеия им е по-голяма застраховката  ;)
« Последна редакция: Февруари 15, 2007, 19:24:12 pm от Alien »

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Бъг 3
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2007, 21:39:06 pm »
Амиии... на страничката "публикувай отговор" забелязах, че емотиконите на "Huh"( ???) и "стрелям" ( :---) са леко еднакви... да не е в моя буркан грешката или е от форума?
[/U

Eon

  • Гост
Re: Бъг 3
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2007, 07:50:33 am »
Не е в тебе грешката, и това трябва да се оправи...


milenski

  • Гост
Re: Бъг 3
« Отговор #19 -: Април 04, 2007, 22:12:53 pm »
Паралелни вселени, майна, кво да ги правиш...  ;) Станала си събирателен образ на мултипленна инкарнация. Евала ти!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Бъг 3
« Отговор #20 -: Април 04, 2007, 23:12:20 pm »
Уфф, ами нз какво става, обаче днес 2 пъти ми се случва едно и също нещо. Влизам във форума, стоя, излизам (Изход) и след някое време влизам като гост и какво да видяяя - аз съм вътре, онлайн. Регната. Презареждам страницата, уж пак съм гост, но ника ми стои долу (онлайн потребители). Първият път беше към 18:00часа, а 2 -ри сега. Това ме шашка. Първият път реших,, че някой ми е гепил паролата  ;D, ама вече нз. Смених я. Какво да правя ???????
Освен да не излизам, никога вече и да си стоя вечно тук...  :P

Няма никаква конспирация  ;) това е обяснявано 100 пъти поне  :P Просто  там  отдоло където пише , кои са логнати има няколко минути разлика - при отчитането  :P Така ако аз изляза от форума - ника ми може да стои още няколко минути след като съм излязал.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Бъг 3
« Отговор #21 -: Април 04, 2007, 23:26:56 pm »
Под "конспирация" имах предвид че няма нищо нередно  ;) А щом и паса си си сменила значи притеснението е било голямо и затова  казвам че това е нормално а и е казвано много пъти. А  по другия въпрос с 60те минути - прави си сесията повече - например 500  :P за да не си губиш постовете по глупав начин  ;) :)

anti

  • Гост
Re: Бъг 3
« Отговор #22 -: Април 05, 2007, 13:06:58 pm »
Не мога да пращам ЛС на когото и да било, защото не виждам картинката за Validation, пък много ми се иска да ми каже някой какъв плеър на използвам, за да прослушам мелодия отзад напред, защото само удрям на камък с търсенето на тъкъв.
Много ще се радвам, ако накой ми помогне поне с единия проблем!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Бъг 3
« Отговор #23 -: Април 05, 2007, 13:54:40 pm »
Цитат
Не мога да пращам ЛС на когото и да било, защото не виждам картинката за Validation

Не би трябвало да ти излиза никакъв Валидейшън при пращане. Прати скрийншот. Това е някакъв изолиран случай при теб.

За другото...има хиляди програми за саунд едитинг. Единствено с такава програма можеш да обръщаш мелодия отзад напред, ако искаш да прослушваш за скирит послания. Другото е да ползваш Уиндоуския Саунд рекордер. Той май че имаше ривърс на саунд...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Бъг 3
« Отговор #24 -: Април 05, 2007, 18:49:51 pm »
Еми още не са и се сменили ДНСите и излиза старият форум и старият хостинг, който е вече закрит. Просто нейния интернет провайдър се бави с актуализирането на ДНС листите...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Бъг 3
« Отговор #25 -: Април 05, 2007, 18:57:53 pm »
Не става защото до вчера бях активирал да се влиза през IPто, но от днеска вече се влиза нормално през домейна. Дълго и сложно за обяснение..
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Бъг 3
« Отговор #26 -: Април 05, 2007, 19:00:52 pm »
BTK  пак последни  ;)

anna

  • Гост
Re: Бъг 3
« Отговор #27 -: Април 05, 2007, 19:44:53 pm »
Ми да, обаче имам подозрение, че един външен човек ми е гепил паролата. Затова я смених. То аз съм си наивен човек и слагам много глупави  :P :P :P пароли - едни букви, цифри, шифтове, капслокове, квото се сетиш, дълги пароли, като за инж.  :P, щото няма какво да крия.
А за сесията - ми да, аз преди си я правих 1000  :D, обаче реших, че не е здравословно  :P 60 е хубаво число, носи ми късмет, леко съм суеверна.
Айде, мерси наистина. Сори, че съм изнервил с глупавите ми сигнали. Шаш - паниката ми се отдава  :P
  О, аз пък веднъж с ужас установих, че ВЪПРЕКИ че съм излязла, при повторното ми логване видях ДВЕ Cassiopei! ::) Помислих, че някой ми е гепил паролата и на мен. Много е смущаващо наистина!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Бъг 3
« Отговор #28 -: Април 05, 2007, 19:45:46 pm »
хехе...случва се..нищо страшно...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Бъг 3
« Отговор #29 -: Април 05, 2007, 20:17:54 pm »
BTK  пак последни  ;)

хаха, да /тук исках да сложа емотикон, но нещо не ми излизат,  хехе, абе така ще е явно засега/
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27