Автор Тема: Не сте сами - Поредната масова манипулация на българите  (Прочетена 32275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #45 -: Февруари 16, 2007, 20:02:38 pm »
Може би трябва да направим кампания "Не на глупавите лентички с цел вдигане на рейтинга!" :D
Те хората нали са зле и на нас ще ни повярват, пък може и някой лев да изкараме.  ;DЕй сега видях по новините как някакъв ти решил да вади пари от нета като си направил сайт за дарения за сестрите.
[/U

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #46 -: Февруари 16, 2007, 20:21:41 pm »
Айде ответен удар на Хорус - Добър ден! Не само че има, ами ако знаеш какъв е мрачен...с едни черен фон, ще кажеш, че е сайт на погребално бюро.
smurf, наистина ако можеш, провери я.
Ми проверих я.
"не сте сами", наобратно се получава "има сърце"
Друго май няма  :-\, въпреки че на места чувам звуци които много ми бият на турска реч  :-\, може и да си въобразявам, ако някой друг има програмата Reverse speech, да каже какво чува и той.

Eon

  • Гост
Re: Поредната масова манипулация на българите
« Отговор #47 -: Февруари 17, 2007, 08:33:28 am »
Запиши песента наобратно като mp3 и ми я прати, ще ти кажа

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Трябва да видя как става тва със записването, не съм го правил още.
Само ги слушам :)
До няколко дена ще ти я пратя, че ся съм на брейн уош парти  ;D

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Става дума за един друг вид манипулация - манипулация целяща да ни накара, нас българите, да повярваме, че някой прави нещо за хората в тази държава. И това става чрез избори на всякакви "ялови" комисии, председателства на фиктивни организацийки и размножаване на гръмки титли на обикновени заплатаджии, които се представят за спасители на националната култура :

На 1 март СЕМ избира председател

20.02.2007
Нетинфо

СЕМ ще избере председател на Съвета на 1 март 2007 година.

Съветниците одобриха и процедура за избор на председател на базата на Закона за радиото и телевизията. Съгласно чл. 37, ал. 2 от ЗРТ решението за избор на председател на СЕМ се взима с квалифицирано мнозинство от 2/3 от всички членове на Съвета. Ако на три поредни заседания в продължение на 1 месец не се стигне до решение се провежда следващо, четвърто по ред заседание, на което решението за избор се взема с обикновено мнозинство. /БГНЕС


Знаете ли защо е много тъпо това инфо, защото миналата година на тея от СЕМ им писах писмо с искрено възмущение, че допускат да се осквернява едно виртуозно и красиво произведение - "Реквием " на Моцарт и да бъде фон на отвратителни рекламни кадри и титри на рекламата на Биг Брадър 3. Тази "работлива и отговорна"  институция ми отвърна и надлежно  обясни както се полага иначе по чиновнически, че абсолютно няма контрол върху това, какво предприемат като излъчване телевизионните частни програмни  ТВ канали.  :o :-\ 
Е, и тука идва логичния въпрос, ами като от 100 програми, само една е ! Национална ТВ програма, а всички останали са извън компетенциите на "уважаваните другари" как въобще не ги е срам да стоят там и да ощетяват държавата, вземяйки заплати за нищо неправене ? ? ? ? ? ? >:(
« Последна редакция: Февруари 20, 2007, 17:54:59 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Излъгали са те, Albinoni, колкото да ти отговорят нещо. Защо тогава създадоха преди време толкова неприятности на СКАТ, ако тя е извън тяхната компетенция? Биг Брадър им плаща и на тях, това е.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

eden2

  • Гост
а всъщност в действителност нашите медици са напълно невинни. бившата ни държавна сигурност много добре знае това! дори и агентите ни, които слушат там в Либия многократно са съобщавали това и на Първанов и на Надежда Михайлова, която така и не направи нищо - тъй като беше заета с цитирам "имам друга по-важна работа, за да се отдавам на слухове".
Работата в момента е такава, че за сега няма свободно звено в дс, което да се занимава в частност с медиците ни там на 100%, тъй като силите са разпределени главно в опазване на общественият ред и журналистически контрол на населението. Също така, от ЕС са ни подгонили за такива безчинства, че направо се чудя как ни приеха въобще там.
Разберете бре хора, продадени са тези български души там, продадохме се влизайки в ЕС. Продадохме се на вечен контрол.

Неактивен Julia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Кампанията "Дрън Дрън"
« Отговор #52 -: Май 04, 2007, 23:32:41 pm »
Ами 10те божи заповеди ?
убивай, кради ...
И библията ли е конспирация ?!
Четох в една книга, вече не си спомням коя, че въпросните 10 заповеди, изобщо не са заповеди, а всъщност обещания. Един вид: "Ако си в хармония с Господ, душата ти ще смята убийството за грях" и т.н. Впоследствие обаче след всички местни облаги, които са правили "църковните и праведните" служители по Вселенските събори и естествено грешките при превода на самата Библия се получава това, което представлява в момента : една кръгла нула. Книга, от която е било иззето всичко ценно, орязана всяка истина до степен угодност на църквата и в крайна сметка една книга, на която вяра не може да се има.

А относно кампанията "Дрън Дрън" първата логична мисъл е защо не се правеха тези неща, когато му беше времето, а не когато въпросните медици вече не са хора....Аз лично не мога да си представя, че те са способни на нормален живот ако се завърнат в България след 8 годишен ежедневен стрес и страх. И второ - някой има полза от тези митинги и това не съм аз => няма да участвам, нито да ги подкрепям.
Изборът е ваш, последиците – също.

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Julia, ако ти наистина вярваш, че има някакъв Бог и разумни същества които му служат и направляват събитията, би ли допуснала, че те биха позволили една книга, в която е написана истината за света и космоса ,да се превежда грешно или лъжливо?
Аз вярвам, че лекарите ще изкарат общо 10 години в Либия и ще се приберат. 

Неактивен Julia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Отг.
« Отговор #54 -: Май 05, 2007, 23:48:46 pm »
Julia, ако ти наистина вярваш, че има някакъв Бог и разумни същества които му служат и направляват събитията, би ли допуснала, че те биха позволили една книга, в която е написана истината за света и космоса ,да се превежда грешно или лъжливо?
Защо не? Все пак имаме право на свободна воля, нали? А заради нея доста неща вече не са по местата си....
Изборът е ваш, последиците – също.

Неактивен iti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re: Кампанията "Дрън Дрън"
« Отговор #55 -: Май 05, 2007, 23:59:20 pm »

Четох в една книга, вече не си спомням коя, че въпросните 10 заповеди, изобщо не са заповеди, а всъщност обещания. Един вид: "Ако си в хармония с Господ, душата ти ще смята убийството за грях" и т.н. Впоследствие обаче след всички местни облаги, които са правили "църковните и праведните" служители по Вселенските събори и естествено грешките при превода на самата Библия се получава това, което представлява в момента : една кръгла нула. Книга, от която е било иззето всичко ценно, орязана всяка истина до степен угодност на църквата и в крайна сметка една книга, на която вяра не може да се има.


Така е. Всъщност който е чел Библията (а малко са го правили, аз не издържах психически и съм прочел само малко) без да са му казали, че това са 10-те божи заповеди, няма да разбере. Всъщност има огромни пасажи с много... препоръки от страна на това което там наричат бог. Свързани с какво ли не, само не и нещо философско. На едно място като, че ли се говори за заповеди, но те се отнасят за съвсем, съвсем различни неща, които за съвремения човек са просто глупости и старовремски обичаи. Вече не ги помня. А това което е решено да са точно десетте запаводи е определена извадка от всичките наставления. Това нещо  и аз първо го прочетох в книга, после отгърнах и го прочетох от Библията.

И не смятам да отварям библейски спорове. Просто каквото си е така, така си е. Евреите все едно не са убивали, а също и християнската църква 2 хилядолетия. По-кървав период от християнския историята надали е имало - като се тръгне от непрестанните европейски войни, през великите географски открития и инквизицията, та до световните войни. Егати това "не убивай", егати това отношение към ближния...
Да се опитате да разберете Муад' Диб, без да познавате неговите смъртни врагове, харконите, е все ед

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Гледах съпоставка на "10те заповеди" и египетската книга на мъртвите.
Няма особенна разлика :)
Едни и същи неща с друг словоред просто, всичко се свежда до едно - едни и същи религии е имало и продължава да има при всички "развити" цивилизации (и нашата), просто имената на божествата, боговете, светците и т.н. са едни и същи.

Е стига спам вече :)

Сега ще ви кажа и нещо за медиците:
Погледнете малко ситуацията отстрани - 1во ги забравихме, после имаше бум сред медиите и средствата за (дез)инвормация, накрая пак започна да отшумява ...
ЗАщо ?
ЕЛЕМЕНТАРНО - искали са покрай цялата шумотевица да прикрият нещо ДРУГО !
На никой не по дреме за медиците, извинявам се за тона и думите ама и на повечето бълграи не им пука !
Цялата история беше да се отвлече вниманието от нещо друго, поне аз така мисля.
Същата работа като тез пътни произшествия сега дет ги "рекламират" нон стоп ...
Закони, глоби уууу дюююю ....
Накрая ко ?
Да не би в другите страни където има закони да има по малко жертви ?!
Пфф
всичко е бизнес ...
Медиците са просто една една карта в тестето на политиката, която беше изиграна добре  >:(

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
въпреки че и те самите признават, че са извършили престъпление според Българския НК
Това за пръв път го чета ....
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
И аз не мога да разбера целия театър все още. Позьорско състрадание и копнежи за спасение. В крайна сметка това наистина е тяхна карма и ние им пречим да си я изкупят. Да не говорим, че никой не ги е тикал да ходят там - отишли са за пари. Както и войниците. Да отговарят за избора си.

Eon

  • Гост
И аз не мога да разбера целия театър все още. Позьорско състрадание и копнежи за спасение. В крайна сметка това наистина е тяхна карма и ние им пречим да си я изкупят. Да не говорим, че никой не ги е тикал да ходят там - отишли са за пари.
В едно радио предаване с М. Карбовски, оня пита госта (който е някаква важна политическа клечка, замесена в акцията по спасяването) да каже имената на сестрите, които е тръгнал да спасява. Оня казал "това е провокативен въпрос и аз няма да отговоря на него." 

laugh Бати Олигофрена.  laugh

А те са си отишли да изкарат повече пари, за да могат семействата им да живеят по-добре. Всички знаем колко се плаща в БГ на мед. сестрите и лекарите. Заплатите им са срамни.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27